pompy abs, abs pump

wiercenie studni

jak sprowokować go do rozpoczęcia rozmowy?

Każdy z nas walczy z problemami. Razem zawsze łatwiej je pokonać.
solei.
VIP
VIP
Posty: 1
Rejestracja: 2011-03-22, 17:48

jak sprowokować go do rozpoczęcia rozmowy?

Post autor: solei. »

Mam bardzo, ale to bardzo nie typowy problem. Szaleje na punkcie pewnego chłopaka. Może nie tyle szaleję, co po prostu chciała bym go poznać. W sumie nie wydaje sie w tym nic strasznego, prawda? Jednakże jest jeden problem ;] Jestem mega nieśmiała w stosunku do obcych ludzi, i nie ma mowy, żebym to ja pierwsza napisała lub zagadała do chłopaka. chodzimy do jednej szkoły, często zdarza mi się przyłapać go na tym jak sie na mnie patrzy chociaż jestem pewna że to jest przypadkowe. Mam go w znajomych na facebooku i była bym wdzięczna, gdybyście podsunęli mi pomysły w jaki sposób sprowokować go, żeby to on do mnie napisał? albo chociaż coś sensownego, co ja byłam bym w stanie napisać do niego. Byłabym wam bardzo, ale to baaaaardzo wdzięczna! ;) )
Awatar użytkownika
Kvasia
-#
-#
Posty: 117
Rejestracja: 2011-03-21, 10:35
Lokalizacja: Radzionków

Post autor: Kvasia »

Mam ten sam problem, z tym, że u mnie to bardziej skomplikowane : p ale czekam, może ktoś Ci coś podpowie a ja podkradnę pomysł ;pp
Awatar użytkownika
selene
-#
-#
Posty: 5563
Rejestracja: 2009-08-19, 15:59
Lokalizacja: ...over the moon?

Post autor: selene »

solei. pisze:w jaki sposób sprowokować go, żeby to on do mnie napisał?
Nie mam pojęcia, ale moim zdaniem takie prowokacje nie są najlepszą drogą. Mogą z nich wyniknąć różne, niekoniecznie przyjemne sytuacje ;p.
W każdym razie nieśmiałość zawsze można pokonać. Łączy Was to, że chodzicie do jednej szkoły. To jest jakiś temat. Niestety ciężko mi wymyślić coś sensownego, mam za mało danych. Jeśli wygra jakiś konkurs czy zawody szkolne - możesz mu pogratulować. Jeśli chodzicie na takie samo kółko pozalekcyjne - możesz zagadać o to jak mu się ono podoba. Możesz też po prostu napisać do niego ze stwierdzeniem, że kojarzysz go z widzenia i chciałabyś zawrzeć z nim głębszą znajomość, bo wygląda na sympatycznego człowieka. Prawdę mówiąc nie jestem specjalistką w tego typu tematach.
Ruth
-#
-#
Posty: 265
Rejestracja: 2011-02-14, 15:28

Post autor: Ruth »

Mam bardzo, ale to bardzo nie typowy problem. Szaleje na punkcie pewnego chłopaka.
Zaiste nietypowe. :P
Jestem mega nieśmiała w stosunku do obcych ludzi, i nie ma mowy, żebym to ja pierwsza napisała lub zagadała do chłopaka.
Z takim podejściem nigdy nikogo nie poznasz.

A teraz: kopnij się w pupę i sama napisz. Jeny... ja naprawdę nie wiem o co chodzi tym wszystkim pannom. Jak są z facetem miesiąc to rozkładają nogi i się nie krępują, ale jak trzeba zagadać to już jest awykonalne. Nie piszę, że Ty taka jesteś, ale na miłość boską! Spójrz na to z boku: boisz się napisać, bo zapewne sobie coś pomyśli. Co za głupota! I tak Cie nie zna! Nieważne jak zareaguje, teraz nic nie tracisz, a możesz zyskać. jeżeli Cie nie polubi, to i tak nic nie tracisz (bo przecież by tracić trzeba mieć). A więc do dzieła!
Awatar użytkownika
Kvasia
-#
-#
Posty: 117
Rejestracja: 2011-03-21, 10:35
Lokalizacja: Radzionków

Post autor: Kvasia »

hahah
ja mam taka taktykę, że najpierw sama piszę... czasem nawet codziennie i pewnego dnia z jakiegoś powodu nie napiszę a facet jako, że jest już przyzwyczajony to robi zdziwko " o . O coś nie w porządku" i sam pisze ;p

a w tym, że ty napiszesz pierwsza to na prawdę nic złego :) pokaż że jesteś odważniejsza : )

u mnie jest tak, że piszemy nawet chodzimy do klasy razem ale ( jak z każdym w klasie normalnie gadam) to z nim nie ... nawet raz z nim byłam nad jeziorem sam na sam i myślałam, że po tym jakoś się to zmieni a tu lipka ;p
Awatar użytkownika
georgina
-#
-#
Posty: 29
Rejestracja: 2011-06-22, 22:00

Post autor: georgina »

Facet to ponoć prosta konstrukcja, której należy mówić o swoich oczekiwaniach wprost.
Sama do niego napisz, przełam się w końcu. Skoro przyłapałaś go na spojrzeniach w Twoją stronę, to chyba coś znaczy. Nie kombinuj niepotrzebnie. Jeśli się nie odważysz napisać - UŚMIECH potrafi zdziałać cuda ;)
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Post autor: Empatia »

georgina, wątek jest z marca, użytkowniczka napisała tylko jeden post i nie sądzę, aby już tutaj zaglądała. Raczej nie odświeżamy starych 'problemowych' tematów;)
Zablokowany