pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Skorzystać z sytuacji?

Każdy z nas walczy z problemami. Razem zawsze łatwiej je pokonać.
Awatar użytkownika
alone boy
VIP
VIP
Posty: 12
Rejestracja: 2010-11-17, 16:50
Lokalizacja: leszno

Skorzystać z sytuacji?

Post autor: alone boy »

Hej. Mam taki problem.Znalazłem dzisiaj w szkole zeszyt pewnej dziewczyny.Wiem jak wygląda, ona jest w I klasie,ja jestem w IV. Już we wrześniu zwróciłem na nią uwage,bardzo mi się podoba.Ona nic o tym nie wie,pewnie nawet mnie nie kojarzy.Teraz nie wiem czy wykorzystać to że znalazłem jej zeszyt i oddać jej i przy okazji zagadać.Tylko jestem troche nie śmiały,nie wiem co powiedzieć jak zapyta sie skąd wiem że to jest jej zeszyt i co jej więcej powiedzieć
Gokax
-#
-#
Posty: 52
Rejestracja: 2009-01-10, 17:23

Post autor: Gokax »

Napisz z tyłu swój numer, oddaj jej uśmiechając się, jak sie jej podobasz to napisze, albo zadzwoni i nie musisz się zastanawiać co powiedzieć jak coś zapyta bo pewnie ją zamuruje :D
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Post autor: Empatia »

alone boy pisze:Tylko jestem troche nie śmiały,nie wiem co powiedzieć jak zapyta sie skąd wiem że to jest jej zeszyt
Prawdę? W szkole setki razy przewijają się nazwiska różnych osób, nikt nie jest tajny i kojarzenie ludzi po nazwiskach z którymi jeszcze nie zamieniliśmy słowa to przecież nic dziwnego. No, chyba, że ja chodzę do jakiejś odmiennej szkoły i tylko u mnie nie jest to dziwne.

Co do ogólnej rozmowy, zacznij po prostu od tego, że znalazłeś ten zeszyt i chcesz jej oddać. Ona pewnie zacznie dziękować, a Ty możesz wykorzystać sytuację i zagadać o czymś innym;)
tulipan.
-#
-#
Posty: 2503
Rejestracja: 2010-11-04, 17:03
Lokalizacja: Rzeszów.

Post autor: tulipan. »

porozmawiaj z nią. o wszystkim. nie musisz mówić, że podoba Ci się, nie. Na razie zachowuj się po prostu jak kolega. Oddaj jej zeszyt i tyle.
Gokax pisze:Napisz z tyłu swój numer,
hm... czy to taki dobry pomysł? Ja nie odpisałabym takiemu gościowi, który mi napisał swój numer w zeszycie. Skąd ona ma wiedzieć, że to jego prawdziwy numer? Może pomyśli że chcesz z niej się naśmiewać. :shock: i będzie klops.
Gokax
-#
-#
Posty: 52
Rejestracja: 2009-01-10, 17:23

Post autor: Gokax »

tulipan. pisze:hm... czy to taki dobry pomysł? Ja nie odpisałabym takiemu gościowi, który mi napisał swój numer w zeszycie. Skąd ona ma wiedzieć, że to jego prawdziwy numer? Może pomyśli że chcesz z niej się naśmiewać. i będzie klops.
E tam. Zwykle osoby, które chcą robić sobie z innych żarty to zabierają im zeszyty i coś rysują. Nie są na tyle odważne by zrobić coś głupiego i oddać zeszyt patrząc prosto w oczy.
Awatar użytkownika
niepokorna
-#
-#
Posty: 3930
Rejestracja: 2010-01-25, 20:46

Post autor: niepokorna »

Gokax pisze:E tam. Zwykle osoby, które chcą robić sobie z innych żarty to zabierają im zeszyty i coś rysują. Nie są na tyle odważne by zrobić coś głupiego i oddać zeszyt patrząc prosto w oczy.
Ja się zgadzam z tulipanem. Nie napisałabym na nr., który ktoś zostawiłby w moim zeszycie.

Radzę Ci żebyś oddał jej zeszyt i po prostu się z nią zwyczajnie poznał. Bez żadnych dziwnych podchodów. Nawiążesz znajomość, czyli masz już jakieś fundamenty.
Jeśli jesteś odważny, to przy zwrocie zeszytu zwyczajnie ją spytaj, czy nie umówiłaby się z Tobą np. do kina, w ramach podziękowania za znalezienie zguby ;D
Dziewczyny wolą jasne i konkretne sytuacje.
Awatar użytkownika
alone boy
VIP
VIP
Posty: 12
Rejestracja: 2010-11-17, 16:50
Lokalizacja: leszno

Post autor: alone boy »

Jeszcze nie wiem co zrobię, chyba lepiej bedzie jadnak jak zagadam do niej, tylko czy jak ją gdzieś zaprosze to nie pomyśli że jestem natrętny albo coś w tym stylu?
Awatar użytkownika
Tandetna
-#
-#
Posty: 1669
Rejestracja: 2009-02-05, 16:59
Lokalizacja: mam wiedzieć?

Post autor: Tandetna »

alone boy pisze:czy jak ją gdzieś zaprosze to nie pomyśli że jestem natrętny albo coś w tym stylu?
ja bym tak pomyślała.
Pogadaj najpierw po prostu. Nie oferuj jej od razu wypadu do kina czy coś w ten deseń...
Awatar użytkownika
alone boy
VIP
VIP
Posty: 12
Rejestracja: 2010-11-17, 16:50
Lokalizacja: leszno

Post autor: alone boy »

Pogadać z nią ale o czym? że fajny ma zeszyt albo że ładnie pisze? A po za tymnie wiem czy miałbym odwage z nią dłużej pogadać bo ona w ciemno bedzie stała z koleżankami
Awatar użytkownika
selene
-#
-#
Posty: 5563
Rejestracja: 2009-08-19, 15:59
Lokalizacja: ...over the moon?

Post autor: selene »

Jeśli chodzi o zapisanie numeru w zeszycie to ciężko określić, bo każda dziewczyna może zareagować inaczej. Jedną to zaintryguje, drugą raczej odrzuci. Alone boy, pierwsza rada - nie zwlekaj z oddaniem tego zeszytu. Bo jak będziesz tak czekał i czekał, aż nagle Cię olśni i znajdziesz odpowiedni scenariusz - możesz się zawieść. Po prostu to zrób. Nie ma co się zastanawiać. Podchodzisz, oddajesz zeszyt, zagadujesz. O co? O pismo, o przedmiot, o to jak się jej podoba w nowej szkole, o pogodę, o dzieci głodujące w Afryce... Jako, że jest w pierwszej klasie to masz szczególne pole do popisu. Możesz wypytać ją dlaczego wybrała tą szkołę, skąd jest, możesz dać jej kilka rad odnośnie nauczycieli... Coś wymyślisz. Nie pozwól, by Twoja nieśmiałość Cię zjadła. Przecież to nie jest takie trudne. Na razie zwyczajna rozmowa. Jeżeli dobrze będzie się wam rozmawiało, zawsze możesz podejść do niej na kolejnej przerwie. I na kolejnej. Tak stopniowo. Sądzę, że takie małe kroczki będą dla Ciebie i dla Twojej osobowości najlepsze.
Awatar użytkownika
alone boy
VIP
VIP
Posty: 12
Rejestracja: 2010-11-17, 16:50
Lokalizacja: leszno

Post autor: alone boy »

Nie no dłużej zwlekać juz nie będe.Jutro oddam jej zeszytale musze znależ dobry moment tzn kiedy nie bedzie stała w dużej grupie bo tak przy wielu osobach to cięzko by było a temat jakiś się chyba znajdzie.
Dzięki za pomoc
ODPOWIEDZ