pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Moje Plany Na Życie Są Nie znane. Help \/\/

Każdy z nas walczy z problemami. Razem zawsze łatwiej je pokonać.
estk3021
VIP
VIP
Posty: 12
Rejestracja: 2010-11-10, 13:06
Lokalizacja: Opolskie

Moje Plany Na Życie Są Nie znane. Help \/\/

Post autor: estk3021 »

Witam. Mam problem związany z moimi planami na życie. Ponieważ zacząłem na nowo swoje życie, bo poprzednie zmarnowałem na smutki i żale. 19 lat nic nie zyskałem. I od 19 roku życia, czyli od teraz chciałbym wszystko od nowa zacząć.
Jestem w zawodzie mechanik w uzupełniającym technikum, ale ten zawód nigdy mnie nie interesował i próbuje na siłę zrobić, żeby mnie zainteresował, ale nie da rady. Wiem, że nie można zainteresowania, pasji na siłę pchać, gdy ona nas nie interesuje. No ale nie zrezygnuje ze szkoły. Żałuje, że wybrałem ten kierunek. I tu mój problem tkwi w tym, że nie potrafię odnaleźć swojego celu zainteresowania. Pracować nie chce jako mechanik. Nawet o tej mechanice nic nie wiem. Jak zdam szkołę to wolał bym być z innego zawodu niż jestem.
Może jako mechanik będę mógł znaleźć sobie prace i zajęcie nie związane z nią i może mnie przyjmą. Więc chciałbym się was zapytać co mam zrobić ze sobą. Czym się zainteresować i jak z pracą. Czy mogę być kimś innym niż mechanikiem, który nic o niej nie wie? Nie potrafię odnaleźć siebie, bo zacząłem nowe życie. I ciesze się bardzo z tego, że jestem w końcu szczęśliwy i mogę się skupić na tym co mam robić. Tylko co.
Proszę o dobre rady. Mogą one mi bardzo pomóc. Wiele dla mnie znaczą. /\/\ Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
selene
-#
-#
Posty: 5563
Rejestracja: 2009-08-19, 15:59
Lokalizacja: ...over the moon?

Post autor: selene »

Zainteresowania... Cóż. Każdy musi odkryć je w sobie sam. Ja wiele Ci w tej kwestii nie pomogę, to zadanie tylko i wyłącznie dla Ciebie. Pamiętaj, że w życiu warto spróbować wszystkiego. Tak więc po prostu... Szukaj. Kino, teatr, książki, muzyka, sport... Opcji masz mnóstwo. Przyjrzyj się każdej z nich, każdą wypróbuj. W końcu jedna z nich wciągnie Cię na tyle, że stwierdzisz 'to jest to'. Rozumiem, że otwierasz nowy etap swojego życia. I najprościej jest czekać na jakiś jasny drogowskaz, który ktoś postawi na środku Twojej drogi. Drogowskaz na którym ktoś byczymi literami napisze 'Rób to i to, a będziesz szczęśliwy'. Ale takie drogowskazy to rzadkość. Bo wszystkie odpowiedzi tak naprawdę są tylko i wyłącznie w Tobie. Wędrując w przyszłość musisz spoglądać w przeszłość. Zastanów się nad swoimi dawnymi marzeniami. Kim chciałeś być będąc małym dzieckiem i czy te pragnienia nie są wciąż aktualne. Szukaj, znajduj, próbuj.
Powodzenia.
Awatar użytkownika
Ziou
-#
-#
Posty: 1321
Rejestracja: 2009-07-22, 16:41

Post autor: Ziou »

Czego od nas oczekujesz ? Tego, że powiemy Ci co masz robić, jak masz żyć ?
Jesteś już na tyle dojrzał aby móc podejmować własne decyzje.
Czasami metodą na odnalezienie swojego przeznaczenia jest metoda prób i błędów.
Nie czekaj na odpowiedź pod takim postem napisanym na forum tylko zacznij działać, rób to na co masz ochotę, spełniaj swoje marzenia, pasje zainteresowania.
gromiumia
VIP
VIP
Posty: 7
Rejestracja: 2010-11-15, 11:34

Post autor: gromiumia »

Czlowieku. Masz dopiero 19 lat a wiec wszystko przed Toba. Niektorzy nie wieza co chca robic nawet w wieku 30lat. Jezeli ta cala mechanika Ci nie pasuje to rzuc to i idz np. na jakis kurs dla kucharzy albo jeszcze cos innego. Masz tyle czasu zeby probowac i jestem na pewno przekonana, ze odnajdziesz swoja droge!!
ODPOWIEDZ