pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Czy dziewczyna o kulach ma szansę na chłopaka?

Każdy z nas walczy z problemami. Razem zawsze łatwiej je pokonać.
ewelincia 95
VIP
VIP
Posty: 1
Rejestracja: 2010-04-02, 10:02

Czy dziewczyna o kulach ma szansę na chłopaka?

Post autor: ewelincia 95 »

Po wypadku mam niedowład nóg i jestem w stanie chodzić tylko o kulach.Niestety, kule będą mi potrzebne do końca życia.Czy Waszym zdaniem dziewczyna o kulach ma szansę na chłopaka?
Awatar użytkownika
agg
-#
-#
Posty: 6707
Rejestracja: 2009-06-23, 12:12
Lokalizacja: Śrem

Post autor: agg »

Peznie, z tak. jeżeli chłopak będzie na tyle mądry i naprawde zakochany to nie będzie mu to przeeszkadzać
Awatar użytkownika
marionetkowa
-#
-#
Posty: 823
Rejestracja: 2010-02-23, 00:26

Post autor: marionetkowa »

Ludzie to problemy zyciowe maja..

A pomyslalas,ze jezeli ktos z toba ma byc ot dlatego ,ze akceptuje cie taka jaka jestes?
Jezeli koles bedzie idiota jak wiekszosc zreszta to bedzie to przeszkadzalo,proste.
Awatar użytkownika
Screw
-#
-#
Posty: 173
Rejestracja: 2010-03-29, 19:55

Post autor: Screw »

To jakims problemem jest posiadanie kul?
Nie wiedzialam
Awatar użytkownika
kashmira
-#
-#
Posty: 2459
Rejestracja: 2008-12-15, 18:59

Post autor: kashmira »

ewelincia 95 pisze:Czy Waszym zdaniem dziewczyna o kulach ma szansę na chłopaka?
Każdy ma szanse na miłość, bez względu czy ma kule czy nie. Prawdziwe uczucie na to nie patrzy, uwierz.
Awatar użytkownika
marionetkowa
-#
-#
Posty: 823
Rejestracja: 2010-02-23, 00:26

Post autor: marionetkowa »

M., pytanie jeszcze czy autorce chodzi o chlopaka czy o milosc.
Awatar użytkownika
kashmira
-#
-#
Posty: 2459
Rejestracja: 2008-12-15, 18:59

Post autor: kashmira »

marionetkowa pisze:czy autorce chodzi o chlopaka czy o milosc.
Cóż, powinno iść to w parze jak dla mnie. Chyba, że zbyt ogólnikowo wzięłam temat, może autorka to najlepiej wyjaśni.
Awatar użytkownika
Iwona
-#
-#
Posty: 75
Rejestracja: 2010-03-31, 18:11

Post autor: Iwona »

Pewnie że tak :D
Awatar użytkownika
Rose
-#
-#
Posty: 6474
Rejestracja: 2009-05-21, 16:34

Post autor: Rose »

Chłopak, który naprawdę Cię pokocha zaakceptuję Cię taką jaką jesteś, z wszystkimi niedoskonałościami, wszystkimi słabościami. Każdy z nas ma jakieś. I to, że do końca życia będzie potrzebować kuli, nie czyni Cię gorszym człowiekiem.
Awatar użytkownika
selene
-#
-#
Posty: 5563
Rejestracja: 2009-08-19, 15:59
Lokalizacja: ...over the moon?

Post autor: selene »

Pewnie, że ma. Wierz mi, kule to jeszcze nie koniec świata. Dla mądrego człowieka nie będą żadną przeszkodą. A głupcami nie ma co się przejmować.
Awatar użytkownika
niepokorna
-#
-#
Posty: 3930
Rejestracja: 2010-01-25, 20:46

Post autor: niepokorna »

ewelincia 95, sugerując się Twoim nickiem to masz 15 lat tak?
tak jak dziewczyny mówią normalny, dojrzały facet nie będzie oceniał Cię po wyglądzie, lecz zaakceptuje i pokocha Ciebie całą, z wadami, zaletami, kulami, czy nieznośnym charakterem ;)
Tylko, że jest jedno 'ale'. Spytałam o wiek w konkretnym celu. Faceci muszą dojrzeć do tego, żeby na dziewczyny nie patrzeć tylko przez pryzmat wyglądu. To przychodzi niestety z wiekiem i nabytymi doświadczeniami. Nie mówię, że będziesz musiała poczekać niewiadomo ile, ale niestety może i tak być. Ale pamiętaj lepiej mieć kogoś, kto Cię doceni, pozna i pokocha niż jakiegoś oszołoma, któremu zależy tylko na zaliczeniu kolejnej dziewczyny. Warto poczekać. Na każdego przychodzi odpowiednia pora ;]
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Post autor: Empatia »

Może być Ci trochę ciężej, ale na pewno znajdzie się dojrzała osoba, która w pełni zaakceptuje Twoją niesprawność, ważne, żeby nie zamykać się w sobie ze strachu, że komuś nie spodobają się Twoje kule :)
Awatar użytkownika
slow
-#
-#
Posty: 357
Rejestracja: 2009-12-22, 13:02

Post autor: slow »

ewelincia 95, Oczywiście ,że ma :)
Jesteś w takim wieku,że z początku wydaje Ci się to dość dużym problemem,zwłaszcza,że pewnie dużo znajomych Ci osób prowadzi aktywny bądź rozrywkowy tryb życia. Z pewnością masz szansę na poznanie chłopaka,ważne być nie zamykała się na ludzi.
Awatar użytkownika
Rose
-#
-#
Posty: 6474
Rejestracja: 2009-05-21, 16:34

Post autor: Rose »

niepokorna pisze:. Faceci muszą dojrzeć do tego, żeby na dziewczyny nie patrzeć tylko przez pryzmat wyglądu.
niepokorna, świetnie to ujęła.
Musisz wykazać się cierpliwością, ale uwierz, warto. Wiem, jak trudno jest być cierpliwym, czekać, wiem, naprawdę. Ale ja mam 19 lat i wciąż czekam;)
Awatar użytkownika
Gabriel1991
-#
-#
Posty: 361
Rejestracja: 2010-04-02, 22:14
Lokalizacja: Elbląg

Post autor: Gabriel1991 »

Wow dziewczyny na forum są naprawdę bardzo mądre ciesze się ze do niego trafiłem
A co do twego problemu Ewelino w życiu bywa czasem tak ze spotyka się osoby które ranią,oszukują,i starają się bawić twoim kosztem,musisz być ostrożna by nie trafić na kogoś takiego ale moim zdaniem jeśli zakochał bym się w tobie dajmy na to, to nie interesowało by mnie to czy chodzisz o kulach czy nie (ćwiczył bym więcej i cale życie nosił cie na rekach jak księżniczkę hyh)To naprawdę zależny od uczuć .Koleżanki już wspomniały ze faceci patrzą na wygląd bynajmniej nie dla wszystkich jest on bardzo ważny lecz teraz jak już wiadomo te naprawdę ładniejsze w dużym stopniu bywają puste nie wszystkie oczywiście to z powodowane jest dopasowywaniem się do rożnych grup ludzi .
Wiec na podsumowanie główka do góry jesteś jeszcze młoda i na 100000000% spotkasz ukochanego który pokocha cie za to jaka jesteś
Pamiętaj bądź sobą bo to jest bardzo ważne
ODPOWIEDZ