pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Czy dziewczyna o kulach ma szansę na chłopaka?

Każdy z nas walczy z problemami. Razem zawsze łatwiej je pokonać.
Awatar użytkownika
marionetkowa
-#
-#
Posty: 823
Rejestracja: 2010-02-23, 00:26

Post autor: marionetkowa »

Powtórzę sie,masz szanse oczywiscie ale miej swiadomosc ,ze pewnie milion razy bedzie zraniona,odrzucona,ponizona i moglabym tak dalej ale po co,chyba wiesz o co mi chodzi.
Taka jest rzeczywistosc. Ale szansa jest,zawsze
Awatar użytkownika
slow
-#
-#
Posty: 357
Rejestracja: 2009-12-22, 13:02

Post autor: slow »

marionetkowa pisze:ale miej swiadomosc ,ze pewnie milion razy bedzie zraniona,odrzucona,ponizona i moglabym tak dalej
Bez przesady..
Awatar użytkownika
Rose
-#
-#
Posty: 6474
Rejestracja: 2009-05-21, 16:34

Post autor: Rose »

marionetkowa, ma skłonność do przesady. Zero wrażliwości.
Każdy ma szansę na miłośc i każdy, bez względu na stan zdrowia, może zostać zraniony. Na to nie ma reguły.
Awatar użytkownika
slow
-#
-#
Posty: 357
Rejestracja: 2009-12-22, 13:02

Post autor: slow »

Rose pisze:ma skłonność do przesady. Zero wrażliwości.
Stawiałabym jednak na to pierwsze,wrażliwość wrażliwością,ale wyraźnie według mnie odbiega to od rzeczywistości.
Awatar użytkownika
marionetkowa
-#
-#
Posty: 823
Rejestracja: 2010-02-23, 00:26

Post autor: marionetkowa »

Rose, nie przesadzajmy.

Fakt,moze troche przesadzilam ale spojrzmy na to w realny sposob.
Ile razy osoby zdrowa,zostaje odrzucona,zraniona przez drugiego czlowieka bla bla bla to idac tym tokiem myslenia osoba chora,jest na to bardziej narazona co nie wyklucza oczywiscie szansy na milosc ,przyjazn itd itd.
Awatar użytkownika
slow
-#
-#
Posty: 357
Rejestracja: 2009-12-22, 13:02

Post autor: slow »

Osoba chora jest tak samo na to narażona jak osoba zdrowa.Ewidentnie jest to indywidualna kwestia przeżyć danego człowieka.
Awatar użytkownika
marionetkowa
-#
-#
Posty: 823
Rejestracja: 2010-02-23, 00:26

Post autor: marionetkowa »

slow, jeju spojrz realnie.
Nie myslmy teraz w sposob taki ,ze na kazda dziewczyne czeka krolewciz z bajki,ktory pokocha jak bez wzgledu na to jaka jest.
Przypadki sie zdarzaja ale nie zyjmy tym.
Prostym przykladem jest pewna dziewczyna w mojej szkole. Chodzi wlasnie o kulach,czesto jest wymiewana i ponizana i nie wynika to z tego do jakiejs szkoly chodzi itd ale z tego jak dzisiejsi ludzie sa wychowywani. Oczywiscie kazda mamusia mowi swojemu dziecku ,ze nie nalezy sie z osob chorych smiac ,ale spojrzmy realnie jak to na naszych polskich ulicach wyglada, Zaraz bedziecie na mnie krzyczec,ze nie dotyczy to kazdego itd ,oczywiscie i nie mowie tutaj o wszystkich ale warto spojrzec jak to faktycznie wyglada.
Ostatnio zmieniony 2010-04-05, 21:45 przez marionetkowa, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Screw
-#
-#
Posty: 173
Rejestracja: 2010-03-29, 19:55

Post autor: Screw »

marionetkowa pisze:slow, jeju spojrz realnie.
Nie myslmy teraz w sposob taki ,ze na kazda dziewczyne czeka krolewciz z bajki,ktory pokocha jak bez wzgledu na to jaka jest.
Przypadki sie zdarzaja ale nie zyjmy tym.
Prostym przykladem jest pewna dziewczyna w mojej szkole. Chodzi wlasnie o kulach,czesto jest wymiewana i ponizana i nie wynika to z tego do jakiejs szkoly chodzi itd ale z tego jak dzisiejsi ludzie sa wychowywani. Oczywiscie kazda mamusia mowi swojemu dziecku ,ze nie nalezy sie z osob chorych smiac ,ale spojrzmy reale jak to na naszych polskich ulicach wyglada, Zaraz bedziecie na mnie krzyczec,ze nie dotyczy to kazdego itd ,oczywiscie i nie mowie tutaj o wszystkich ale warto spojrzec jak to faktycznie wyglada.
Niestety, zgodzic sie musze, a pieprzenie o mamusiach uczacych kultury jest smieszne, bo tak czy siak w towarzystwie czlowiek pi***oli glupoty.
Wielokrotnie doswiadczy ludzkiej znieczulicy i okrucienstwa, nim pozna tego'jedynego'.
Awatar użytkownika
Crocodile
-#
-#
Posty: 154
Rejestracja: 2010-04-03, 18:46

Post autor: Crocodile »

Ja jestem za marionetkową. To oczywiste, że dziewczyna o kulach, tak jak każdy niepełnosprawny, będzie miała o wiele trudniej w życiu pod każdym względem i nie ma w tym żadnej przesady. Dlatego też należy jej się pomoc ze strony bliskich i wsparcie tychże.
Awatar użytkownika
slow
-#
-#
Posty: 357
Rejestracja: 2009-12-22, 13:02

Post autor: slow »

marionetkowa pisze:slow, jeju spojrz realnie.
Nie myslmy teraz w sposob taki ,ze na kazda dziewczyne czeka krolewciz z bajki,ktory pokocha jak bez wzgledu na to jaka jest.
Przypadki sie zdarzaja ale nie zyjmy tym.
Prostym przykladem jest pewna dziewczyna w mojej szkole. Chodzi wlasnie o kulach,czesto jest wymiewana i ponizana i nie wynika to z tego do jakiejs szkoly chodzi itd ale z tego jak dzisiejsi ludzie sa wychowywani. Oczywiscie kazda mamusia mowi swojemu dziecku ,ze nie nalezy sie z osob chorych smiac ,ale spojrzmy realnie jak to na naszych polskich ulicach wyglada, Zaraz bedziecie na mnie krzyczec,ze nie dotyczy to kazdego itd ,oczywiscie i nie mowie tutaj o wszystkich ale warto spojrzec jak to faktycznie wyglada.
W żadnej swojej wypowiedzi nie ujęłam ani królewicza z bajki ani romantycznej wyidealizowanej miłości.
I osobiście uważam,że jest to tylko i wyłącznie kwestia otoczenia.Więc nie uogólniaj pisząc jak to wygląda na polskich ulicach,ponieważ w dużej mierze zależne jest od środowiska.Zakresu tolerancji osób oraz ich względnej dojrzałości.Z jednej strony owszem trudno jest mówić o tych cechach w przeciętnym środowisko szesnastolatek,jednakże dzieci mają to do siebie,że dorastają.Niepełnosprawność w jej przypadku nie musi wykluczać atrakcyjności,więc z pewnością z góry nie jest skazana na niepowodzenie w życiu miłosnym.
Awatar użytkownika
selene
-#
-#
Posty: 5563
Rejestracja: 2009-08-19, 15:59
Lokalizacja: ...over the moon?

Post autor: selene »

marionetkowa pisze:Prostym przykladem jest pewna dziewczyna w mojej szkole. Chodzi wlasnie o kulach,czesto jest wymiewana i ponizana i nie wynika to z tego do jakiejs szkoly chodzi itd ale z tego jak dzisiejsi ludzie sa wychowywani.
Po trosze masz rację.
Ale to zależy od wielu innych czynników. Zależy od otoczenia, bo mimo wszystko na różnych ludzi się trafia. Zależy od samej osoby, bo może po prostu nie dać się "wyśmiewać" i "poniżać".
slow pisze:Osoba chora jest tak samo na to narażona jak osoba zdrowa.
Niestety niekoniecznie. Na świecie jest więcej buraków niż się zdaje.
Ale oczywiście nadal otrzymuję, że autorka tematu ma szanse. Musi tylko trafić na odpowiedniego człowieka. Co mimo wszystko jest jak najbardziej możliwe ;).
Awatar użytkownika
marionetkowa
-#
-#
Posty: 823
Rejestracja: 2010-02-23, 00:26

Post autor: marionetkowa »

slow pisze:nie musi wykluczać atrakcyjności,więc z pewnością z góry nie jest skazana na niepowodzenie w życiu miłosnym.
a czy ktos to kiedys napisal? Moze byc pieknoscia i co z tego.
Uogolniam poniewaz jestem swiadoma jak to wyglada w wielu wiekszych, i mniejszych zreszta tez, miastach.
Zalezy to od srodowiska,moze miec wspanialych przyjaciol rodzine ale nie to co dzieje sie na ulicach to juz inna bajka.

Jakas bliska tobie osoba ,moze powiedziec, ze jestes sliczna a na ulicy zostaniesz wysmiana,zycie.
Awatar użytkownika
niepokorna
-#
-#
Posty: 3930
Rejestracja: 2010-01-25, 20:46

Post autor: niepokorna »

Wiecie co?
Wydaje mi się, że mamy w pewnym sensie zakodowane genetycznie to, że szukamy osobników mocnych, silnych i zdrowych. Tak było w dawniejszych czasach, gdy facet miał zapewnić byt rodzinie, a kobieta urodzić zdrowe dzieci. Nawet za czasów mojej babci, mówiono, że kobieta nie powinna być za szczupła, bo wtedy na pewno jest chorowita. Takie były przekonania. Mimo, że teraz wyzbyliśmy się irracjonalnych twierdzeń to myślę, że po części w naszej podświadomości, takie coś ciągle istnieje.
walio
-#
-#
Posty: 315
Rejestracja: 2016-08-24, 02:21

Post autor: walio »

Miłość jest zawrotna i nie raz już pokazała, że łączy w ludzi w najdziwniejsze pary, wózek w niczym tutaj nie powinien przeszkadzać, jeżeli się kocha. Ostatnio na internecie natknęłam się na książkę rytuały miłosne Marii Bucardi https://mariabucardi.pl/ , którą poznałam poprzez vlogi na youtube, które mnie niezwykle ciekawią, w książce jest dużo informacji na temat rytuałów miłosnych, oraz przeżyć i doświadczeń opisanych z ponad 2 tysięcy związków, sama jestem obecnie na etapie przymierzania się do kupienia tej książki
benek99
VIP
VIP
Posty: 3
Rejestracja: 2018-08-19, 13:35
Kontakt:

Re: Czy dziewczyna o kulach ma szansę na chłopaka?

Post autor: benek99 »

no pewnie ze tak ale zalezy od charakteru
ODPOWIEDZ