pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Niepełnosprawny chłopak

Każdy z nas walczy z problemami. Razem zawsze łatwiej je pokonać.
mlody
VIP
VIP
Posty: 1
Rejestracja: 2009-12-07, 19:33

Niepełnosprawny chłopak

Post autor: mlody »

Mam pytanie: (serio bez żadnej ściemy o sobie)
Czy chłopak który:
Jest niepełnosprawny:
- ręce które mają drgawki(w stylu delirki) ( w szkole śmieją się: "trzęsie się jak galareta")
- garbi się
- trochę dziwnie chodzi (2 operację na nogi poprawa jest ale nie wielka)
Ma szanse u dziewczyny?
(pytam bo większość dziewczyn które poznałem, przy bliższym poznaniu olewały mnie)
Jak zwalczyć trzęsienie rąk (chodzi mi o metody w stylu, raczej zachowanie, gdyż lekarze mówią że tak już zostanie) (wiecznie mówię jak ktoś się pyta a co jest uciążliwe, z żartem że popiłem czy coś)
I jakieś inne rady dla osoby która jest przez to nieśmiała i nie pewna siebie w rozmowie z dziewczynami (bo z kumplami staram się być jak to mówią wygadany)
Awatar użytkownika
Frog-san
-#
-#
Posty: 670
Rejestracja: 2009-06-22, 22:24

Post autor: Frog-san »

Uważam, że masz szansę, zależy na jaką trafisz dziewczynę.
monisia118
VIP
VIP
Posty: 11
Rejestracja: 2009-12-03, 19:10

Post autor: monisia118 »

Oczywiscie,ze masz ....tylko wiecej wiary w siebie ;) sama jestem niepelnosprawna...niedowlad konczyn dolnych mialam 7 operacji :( ledwo co chodze i tez mi sie wydawalo ,ze nikt nie zwroci na mnie uwagi,ale po 2 latach znajomosci zakochal sie we mnie moj luby :D Niestety go zranilam i zwiazek nie przetrwal :(
Awatar użytkownika
Jelly.
-#
-#
Posty: 297
Rejestracja: 2009-12-07, 11:48

Post autor: Jelly. »

Jasne, że masz szansę. Nie każda dziewczyna jest Ci pisana, a odnalezienie właściwej może potrwać. Nie załamuj się. Nawet osoba w pełni sprawna ma z tym trudności.
Awatar użytkownika
selene
-#
-#
Posty: 5563
Rejestracja: 2009-08-19, 15:59
Lokalizacja: ...over the moon?

Post autor: selene »

Owszem ma. Co prawda, może być trudniej niż bywa u zdrowych, ale niepełnosprawność cię przecież nie przekreśla. Zależy na jakich ludzi natrafisz. Niektórzy faktycznie robią problemy i olewają jak to napisałeś,
mlody pisze:przy bliższym poznaniu
Jednak ja wierzę, że istnieją tacy, którym to czy człowiek jest zdrowy, czy nie - po prostu nie robi większej różnicy. Tak nawet sobie myślę, że jeśli znajdzie się tą drugą połówkę to ma się pewność, że faktycznie kocha, skoro potrafi zaakceptować wszystko. Tylko, że zanim odnajdzie się kogoś takiego trzeba przebrnąć przez stosy niepowodzeń :roll:. No, może trochę przesadziłam. Zależy od tego jakie ma się szczęście ;).
Awatar użytkownika
Zua.
-#
-#
Posty: 239
Rejestracja: 2009-10-30, 11:32

Post autor: Zua. »

Nie przejmuj się! Masz szansę jak każdy. Na pewno znajdziesz dziewczynę bardzo czułą i wrażliwą. Taką, która będzie Cię rozumieć :)
Jest tyle osób w pełni sprawnych, którzy nie mogą nikogo znaleźć..!
Najważniejsza jest wiara w człowieka :) Naprawdę dla osoby o dobrym sercu ( a myślę, że właśnie taką chcesz znaleść :) ) nie ma znaczenia czy jesteś pełnosprawny czy też nie.
Awatar użytkownika
psychiczna
-#
-#
Posty: 4334
Rejestracja: 2009-05-30, 18:08

Post autor: psychiczna »

Zapewne w końcu trafisz na taką, która doceni to jaki jesteś. Niepełnosprawność nie może spisać człowieka na straty. Jesteś takim samym człowiekiem jak każda inna osoba i masz prawo do tego, żeby kochać i być kochanym.
Awatar użytkownika
kaśśś177
-#
-#
Posty: 466
Rejestracja: 2009-05-21, 17:18

Re: Niepełnosprawny chłopak

Post autor: kaśśś177 »

mlodyCzy chłopak który:
Jest niepełnosprawny:
Ma szanse u dziewczyny?

co to za pytanie? masz takie same szanse jak każdy facet, to że czujesz się niepewnie w kontaktach z dziewczynami to nic nowego, zapewniem, że każdy tak ma niezależnie jak bardzo pewny siebie moze się wydawać. jeżeli dziewczyny cię "olewają" to albo nie są zainteresowane (co spotyka każdego, zapewniam) albo po prostu czuja się niepewnie, bo nie oszukujmy się, większość ludzi nie wie jak ma się zachować w obecności osoby niepełnosprawnej. I żeby nie było- wcale nie bagatelizuję Twojego problemu, niepełnosprawność nie ułatwia życia, ale wierz mi masz takie same szanse jak każdy, bo tak naprawdę to ważniejsza jest osobowość, uwierz w siebie
uff.. ale się rozpisałam. pozdrawiam ;]
Awatar użytkownika
redi_gyal
-#
-#
Posty: 2557
Rejestracja: 2009-07-08, 18:23

Post autor: redi_gyal »

Masz takie same szanse jak każdy inny człowiek Przecież niektórzy latami czekają na prawdziwą miłość. Po prostu musisz znaleźć tą właściwą dziewczynę
Właśnie. Musisz być pewny siebie bo to początek sukcesu.
ivonka007
VIP
VIP
Posty: 20
Rejestracja: 2009-12-15, 16:24

Post autor: ivonka007 »

Na pewno masz szansę, ale musisz dbać o siebie zarówno pod względem fizycznym jak i psychicznym. Na pewno w końcu trafisz na wspaniałą dziewczynę, ale musisz być cierpliwy!
Awatar użytkownika
server
-#
-#
Posty: 161
Rejestracja: 2009-09-19, 07:59
Lokalizacja: Ostrowiec Św.

Post autor: server »

Moim zdaniem nie masz szans kolego! Wiem, jak dziewczyny reagują na takie osoby. W necie oczywiście każdy pisze że osoby niepełnosprawne mają szansę, żeby się przypodobać innym, ale w realu świat wygląda zupełnie inaczej! Dziewczyna ma urojone, żę niepełnosprawny jest dziwnym człowiekiem! Dlatego wybacz, stary, z szacunkiem, ale jesteś skazany na samotność!
Awatar użytkownika
Ziou
-#
-#
Posty: 1321
Rejestracja: 2009-07-22, 16:41

Post autor: Ziou »

Masz szanse, każdy ma gdzieś swoją drugą połowę.
Mam jednego niepełnosprawnego kolegę, który nie może znaleźć dziewczyny nie przez stan fizyczny tylko swoje zachowanie.
Zachowuje się jak osoba chora psychicznie, jak pozna jakąś dziewczynę to nie robi nic tylko użala się nad sobą i mówi, że się zabije.
Jestem przekonana, że jak będziesz super jeśli chodzi o charakter to przełamiesz barierę fizyczności.
Awatar użytkownika
selene
-#
-#
Posty: 5563
Rejestracja: 2009-08-19, 15:59
Lokalizacja: ...over the moon?

Post autor: selene »

server pisze:Wiem, jak dziewczyny reagują na takie osoby. W necie oczywiście każdy pisze że osoby niepełnosprawne mają szansę, żeby się przypodobać innym, ale w realu świat wygląda zupełnie inaczej! Dziewczyna ma urojone, żę niepełnosprawny jest dziwnym człowiekiem!
Tak z ciekawości, na jakiej podstawie wysnuwasz taki wniosek?
Jak już pisałam, może być ciężko, ale znalezienie osoby, dla której niepełnosprawność nie jest czymś na tyle istotnym, że przekreśla całą znajomość jest możliwe.
Awatar użytkownika
Cyklon
-#
-#
Posty: 2132
Rejestracja: 2009-12-18, 19:06
Lokalizacja: inąd

Post autor: Cyklon »

selene pisze:Tak z ciekawości, na jakiej podstawie wysnuwasz taki wniosek?
Człowiek, który nigdy nie miał dziewczyny nie wyobraża sobie tego, że ktoś z jakimiś wadami ma jakieś szanse. Owszem ma i to duże, ale obecne trendy temu nie sprzyjają raczej.. Dziewczyna to też człowiek i nie trzeba się jej bać, nie da się ukryć, że mlody alvara raczej nie odegra i każdej nie zgarnie, niemniej na kobietę z którą spędzi resztę życia szanse ma. Nie wystarczy tylko chcieć..
Awatar użytkownika
selene
-#
-#
Posty: 5563
Rejestracja: 2009-08-19, 15:59
Lokalizacja: ...over the moon?

Post autor: selene »

Cyklon pisze:Człowiek, który nigdy nie miał dziewczyny nie wyobraża sobie tego, że ktoś z jakimiś wadami ma jakieś szanse
Jak dla mnie wystarczy mieć tylko trochę wyobraźni, żeby to zrozumieć. No, ale wielu ludziom jej brakuje, nawet w minimalnych ilościach.
Cyklon pisze:ale obecne trendy temu nie sprzyjają raczej..
Spytam tak: a czy kiedykolwiek było inaczej? Wydaje mi się, że nie. Wątpię, by kiedykolwiek zapanowały trendy na chodzenie z osobą niepełnosprawną. Niestety faktem jest, że coraz więcej osób postrzega kogoś u kogo ta niepełnosprawność jest widoczna jako człowieka, którego najlepiej omijać z daleka.
ODPOWIEDZ