pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Niepełnosprawny chłopak

Każdy z nas walczy z problemami. Razem zawsze łatwiej je pokonać.
Awatar użytkownika
server
-#
-#
Posty: 161
Rejestracja: 2009-09-19, 07:59
Lokalizacja: Ostrowiec Św.

Post autor: server »

Boże dobra, widzieliście wielką miłość Kingi z chłopakiem na wózku w ,,Pierwszej Miłości" i to wszystko! W realnym życiu nikt mi nie znajdzie zdrowego związku osoby zdrowej z kaleką. Jeżeli już, to trzyma ich tylko dziecko zrobione przed wypadkiem lub chorobą!
Awatar użytkownika
Cyklon
-#
-#
Posty: 2132
Rejestracja: 2009-12-18, 19:06
Lokalizacja: inąd

Post autor: Cyklon »

Boże dobra, widzieliście wielką miłość Kingi z chłopakiem na wózku w ,,Pierwszej Miłości" i to wszystko! W realnym życiu nikt mi nie znajdzie zdrowego związku osoby zdrowej z kaleką. Jeżeli już, to trzyma ich tylko dziecko zrobione przed wypadkiem lub chorobą!
Buahaha, jaka pierwsza miłość? Nie mam pojęcia, bo nie oglądam. Moim zdaniem każdy ma szanse na odnalezienie swojej miłości. Mniej znasz się na prawdziwym życiu. Nie rozpędzaj się tak, bo mówiliśmy o trochę innym zachowaniu, a nie o wózku. Nawet Ty z małym ilorazem inteligencji też masz szansę na odnalezienie miłości niezależnie od Twojej orientacji seksualnej, powinno Cię to pocieszać.
Awatar użytkownika
Zua.
-#
-#
Posty: 239
Rejestracja: 2009-10-30, 11:32

Post autor: Zua. »

server, gadasz straszne głupoty.
Mój ojciec jest niepełnosprawny. Od urodzenia. I co? Jestem ja, moja siostra i niestety brat.
A moi rodzice jak byli tak są szczęśliwi. Bardzo szczęśliwi!
Dodam jeszcze, że niepełnosprawny jest od urodzenia. I wcale nie są ze sobą ze względu na dziecko !
Awatar użytkownika
agg
-#
-#
Posty: 6707
Rejestracja: 2009-06-23, 12:12
Lokalizacja: Śrem

Post autor: agg »

zgadzam się tu z Cyklon, i Zua., Kazdy ma szansą na miłość... nie ważne czy jesy w pełni zdrowy, chory czy jeszcze jakiś tam inny... Jeżeli jedna osoba kocha drugą to nie zwraca uwagi na takie rzeczy...
Awatar użytkownika
server
-#
-#
Posty: 161
Rejestracja: 2009-09-19, 07:59
Lokalizacja: Ostrowiec Św.

Post autor: server »

Zua ciekawy ejstem w jakim stopniu jest twój tata inwalidą? Jeździ na wózku? Jeżeli tak, zwracam honor, a jeżeli nie, to hmm... ;] A co do brata, masz rację - niestety;] A ty Panie Inteligent , zamiast ciągle się ośmieszać podałbyś w końcu tą konkretną datę w dziale HP... No chyba że narobiłeś kupkę w pieluszkę, bo na pampersy niestety jeszcze Cię nie stać! :lol:
Awatar użytkownika
Chloe
-#
-#
Posty: 65
Rejestracja: 2010-01-01, 17:40

Post autor: Chloe »

Bo to nie ma reguły czy ktoś jest na wózku czy nie, serce nie sługa a miłość nie wybiera. Poza tym gdyby kochało się na zabój jakąś osobę i ona z powodu wypadku stałaby się np. inwalidą to znaczy, że zerwie się z związek z taką osobą ? Przecież ta osoba intelektualnie jest chyba dalej sprawna tak jak była, chyba, że ktoś kocha za fizyczne możliwości, wtedy to co innego.
ODPOWIEDZ