pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Załamanie

Każdy z nas walczy z problemami. Razem zawsze łatwiej je pokonać.
Awatar użytkownika
Buziaczek
-#
-#
Posty: 62
Rejestracja: 2009-09-17, 19:16

Załamanie

Post autor: Buziaczek »

Mój problem zaczął się równo rok temu, od pewnego chłopaka. Jarka dokładniej.
Wszystko było świetnie, czułam się jak królewna która poznała księcia.
Ale wszystko jak by inaczej okazało się wielkim kłamstwem, zdradzał mnie, kłamał i zależało mu tylko na seksie.

Ostatnio Jareczek znów się odezwał, prosił o drugą szanse.
Nie wierzyłam mu, osoba która zdradza cie, kłamie nie zasługuje na to. To wszystko brzmi jak problem typowej nastolatki. Może taki jest, ale mnie to przerasta.
On był w stanie zrobić wszystko dla seksu, był ze mną 9 miesięcy tylko po to " bo go podniecam" to wszystko co pisze mi powiedział.
Odrzuciłam go, po blokowałam, pokasowałam numery.
To cholernie boli, nie umiem teraz zaufać.
Moja przyjaciółka stara się mnie pocieszyć, cały czas mi powtarza - jesteś zawalista dupa, zobacz ile chłopaków na ciebie leci.
Ale nie umiem sobie tego wmówić, całkowicie straciłam wiarę w siebie )
W każdym widzę jarka, cały czas o nim myślę i nie potrafię w żaden sposób zapomnieć...
Był moim pierwszym chłopakiem takim naprawdę...
cały czas płaczę, staczam się na samo dno.
Nie potrafię o nim zapomnieć.
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Post autor: Empatia »

Myślisz, że naprawdę jest wart Twoich łez?

Bądź twarda, pomyśl, że on pewnie cieszy się, że płaczesz, zrób mu na złość i bądź silna, nie płacz.

Wiem, że to boli, ale w życiu pewnie przejdziesz jeszcze kilka rozstań zanim trafisz na właściwą miłość. Taki chłopak nie zasługuje na żadną dziewczynę, a Tym bardziej na Ciebie, więc pokaż to, że Cię nie obchodzi. Masz przyjaciółkę, więc nie jesteś sama, a pewnie i niedługo znajdzie się osoba, którą będziesz mogła obdarzyć jeszcze większym uczuciem. Głowa do góry;)
Awatar użytkownika
kashmira
-#
-#
Posty: 2459
Rejestracja: 2008-12-15, 18:59

Post autor: kashmira »

To, że raz się sparzyłaś nie oznacza że każdy facet to dupek. Może teraz w to nie wierzysz, ale zapomnisz. Daj sobie szanse powoli małymi krokami buduj wiarę w siebie, przyjaciele, rodzina powinna Ci w tym pomóc.
Nie żyj przyszłością, ale patrz że jeszcze wszystko jest przed Tobą, też byłam w podobnej sytuacji odzyskałam pewność siebie przy obecnym chłopaku. A tamten? Było, przeszło nie ma już, szkoda łez na faceta, który potrafił ranić, serio. ;>
Awatar użytkownika
selene
-#
-#
Posty: 5563
Rejestracja: 2009-08-19, 15:59
Lokalizacja: ...over the moon?

Post autor: selene »

Hm... Jak to mawiają? "Tego kwiatu jest pół światu". Trafiłaś po prostu na nieodpowiedniego faceta. Nie przejmuj się tym, na pewno spotkasz jeszcze kogoś przy kim zapomnisz o bólu, który teraz odczuwasz. A poza tym, jak już wspomniała Niki, masz przyjaciółkę. Jest więc ktoś kto cię wspiera, nie zapominaj o tym.
Awatar użytkownika
Rose
-#
-#
Posty: 6474
Rejestracja: 2009-05-21, 16:34

Post autor: Rose »

M. pisze:Nie żyj przyszłością, ale patrz że jeszcze wszystko jest przed Tobą
Dokładnie. Nie przywołuj na siłę wspomnieć, staraj się myśleć o przyszłości.
Spróbuj skupić się na czymś innym, nauka, hobby (itp.). On nie jest Ciebie wart.
Fioletowa:*Fotografk
-#
-#
Posty: 104
Rejestracja: 2009-10-17, 22:25

Post autor: Fioletowa:*Fotografk »

Nawet cię rozumiem ja miałam podobnie z 2 chłopakami ale przez takiego 1 też nie umiem zaufać .Zajmij się czymś co kochasz w sensie jakimś hobbim będziesz o wiele szczęśliwsza,bo mimo staraniu się o zapomnienie nigdy tego nie zapomnisz staraj się żyć chwilą ;D
kasia107
VIP
VIP
Posty: 21
Rejestracja: 2009-11-06, 19:11

Post autor: kasia107 »

tak ale to jest trudne jak cholera ....
Awatar użytkownika
Ziou
-#
-#
Posty: 1321
Rejestracja: 2009-07-22, 16:41

Post autor: Ziou »

Musi w końcu dotrzeć do Ciebie, że tej gnój nie zasługuje na Ciebie !!
A kimś takich chyba nie należy się zbytnio przejmować, zamartwiać, tracić takie okazje.
Nikt Ci nie każe szukać chłopaka na siłę, ale musisz otworzyć się na innych a nie tylko siedzieć w domu i płakać.
Trzymam kciuki :*
mario88
-#
-#
Posty: 34
Rejestracja: 2009-11-08, 23:11

Zalamanie

Post autor: mario88 »

Powinnas dalej szukac chclopaka sobie i nieprzejmowac sie takim gnojem.Ale nic na sile powiedz mu ze ci sie to nie podba a jak nie rozumie to niech spada szukaj dalej chlopaka sobie powodzenia.
kasiula
VIP
VIP
Posty: 4
Rejestracja: 2009-11-16, 14:06

Post autor: kasiula »

Daj sobie spokój z tym kolesiem wkoło jest tylu innych, wartościowszych, lepszych itp., itd.
A jeśli potrzebujesz wsparcia czy po prostu rozmowy z kimś to wejdź na [ciach] i tam poszukaj. Warto się tam zarejestrować i pogadać z ludźmi, oni tez przeszli przez to samo co ty i będą mogli Ci pomóc. Pozdrawiam i trzymaj się cieplutko
Ostatnio zmieniony 2009-11-16, 16:54 przez kasiula, łącznie zmieniany 1 raz.
Kasia67
-#
-#
Posty: 86
Rejestracja: 2016-05-21, 21:33

Post autor: Kasia67 »

Załamanie może przerodzić się w depresję, dlatego myślę, że nie warto myśleć dalej o tym chłopaku. Nic dobrego nie może z tego wyniknąć. Powinnaś pomyśleć o sobie i o swoim zdrowiu. A w razie pogorszenia się samopoczucia i ogólnie warto porozmawiać z psychologiem http://www.terapiapoznan.pl
Awatar użytkownika
famme_fatale
-#
-#
Posty: 734
Rejestracja: 2015-07-27, 10:22

Post autor: famme_fatale »

czasem życie tak daje w kość, że trzeba poszukać pomocy u specjalisty.
izabelka
VIP
VIP
Posty: 4
Rejestracja: 2016-08-08, 23:06

Post autor: izabelka »

Naprawdę wielu ludzi przechodzi taką nieszczęśliwą miłość i myślę, że tu trzeba czasu, żebyś w końcu wymazała go z pamięci, może nie całkiem, ale na tyle, żeby nie czuć już żalu. Ja miałam kilka takich przypadków, że chłopak mnie zranił, zostawił. Ale teraz mam tego jedynego i o tamtych nawet nie pomyślę. Więc życzę Ci tego samego, abyś w końcu odzyskała spokój i znalazła mądrego, kochającego i dobrego faceta.
Awatar użytkownika
famme_fatale
-#
-#
Posty: 734
Rejestracja: 2015-07-27, 10:22

Post autor: famme_fatale »

przede wszystkim nie przekreślaj innych ludzi tylko wyciągnij wnioski na przyszłość.
glamko
-#
-#
Posty: 298
Rejestracja: 2016-08-15, 20:02

Post autor: glamko »

Każdy ma dla siebie przypisaną jakąś osobę, tylko czasami by ją odnaleźć potrzebna jest pomoc zewnętrzna, ciekawie przedstawiają się rytuały ze świecami intencyjnymi, jak na razie to widziałam, żeby to robiła Maria Bucardi https://mariabucardi.pl/pl/c/Rytual-swi ... cyjnych/46, nie wiem czy ktoś jeszcze. Temat nie jest prosty, nie mniej godny uwagi i przemyśleń
ODPOWIEDZ