pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Moje prace

Zajmujesz się grafiką profesjonalnie lub amatorsko? W tym dziale możesz podzielić się z nami swoimi doświadczeniami.
Awatar użytkownika
Champion
VIP
VIP
Posty: 2
Rejestracja: 2009-06-12, 21:33
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.

Moje prace

Post autor: Champion »

Witam. Od zawsze interesowałem się grafiką komputerową, jednak moje prace ograniczały się jedynie do przerabiania fotografii znajomym na portale społecznościowe. Teraz jednak zapragnąłem rozwinąć swoje umiejętności. Dlatego też od 6 dni próbuję tworzyć layouty (graficzne projekty stron internetowych).

Oto moje początkowe prace (z pewnością będą kolejne). Pozdrawiam i proszę o komentarze/oceny. :)

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Flowers.
-#
-#
Posty: 194
Rejestracja: 2009-07-20, 13:32
Lokalizacja: Wlkp.

Post autor: Flowers. »

Bardzo podoba mi się to drugie :)
Awatar użytkownika
Destroy
-#
-#
Posty: 5060
Rejestracja: 2009-06-19, 16:26
Lokalizacja: wiesz?

Post autor: Destroy »

Flowers. pisze:Bardzo podoba mi się to drugie
mi też ;) Tamte są jak dla mnie za jasne :>
Awatar użytkownika
Rose
-#
-#
Posty: 6474
Rejestracja: 2009-05-21, 16:34

Post autor: Rose »

Drugi i trzeci są fajne. Pierwszy mi się nie podoba. Za jasny.
smutny
VIP
VIP
Posty: 3
Rejestracja: 2009-10-23, 21:14

Post autor: smutny »

Sorry za offtopic ale chciałbym się wypowiedzieć :)

Pierwsza praca :

Jak dla mnie typografia trochę kuleje, kontrasty i kolory dobrze dobrane chodź szkoda że tylko dwa. Wieje straszną prostotą layout zrobiony bez pomysłu, ogólnie słabo.

Druga praca :

Portfolio, raczej powinno być proste i jest, odpychają kolory strasznie monotonie i ponuro, dodałbym jakiś ładny odcień żółci i jak wcześniej bez pomysłu bardzo standardowy układ.

Trzecia praca :

Znowu zbyt prosto, nie wiem jaka jest tematyka tej strony co jest złe, na pierwszy rzut oka zamiast menu rzuca się żarówka, kolory trochę walą po oczach kontrast źle dobrany i typografia nie najlepsza popracuj nad interlinią.
ODPOWIEDZ