pompy abs, abs pump

wiercenie studni

wywoływać zdjęcia przez internet?

Zajmujesz się grafiką profesjonalnie lub amatorsko? W tym dziale możesz podzielić się z nami swoimi doświadczeniami.
Awatar użytkownika
wygadany87
-#
-#
Posty: 90
Rejestracja: 2012-08-20, 21:39

wywoływać zdjęcia przez internet?

Post autor: wygadany87 »

Hejka, mam po wakacjach sporo zdjęć do wywołania i tak się zastanawiałem czy nie zrobić tego przez neta. Patrzyłem nawet ostatnio by zrobić tutaj zdjęcia przez internet: http://www.vertis.pl Ktoś korzystał z ich usług. Niby się chwalą, że mają wysoki poziom, ale jakoś nie wierzę na słowo piszącym na stronie. Dlatego może ktoś by mi dał znać czy faktycznie warto tam to podesłać, a może skorzystać z innej strony.
inimon
VIP
VIP
Posty: 8
Rejestracja: 2015-01-14, 16:56
Kontakt:

Post autor: inimon »

Wiele dużych sklepów jak Auchan, Empik ma możliwość zamówienia odbitek przez internet i odbiór w sklepie. Czeka się kilka dni ale ceny bardzo atrakcyjne.
entorek
VIP
VIP
Posty: 11
Rejestracja: 2015-02-21, 18:59
Kontakt:

Post autor: entorek »

Wywołuję w Empik, jestem zadowolony
Pawelo
VIP
VIP
Posty: 3
Rejestracja: 2015-02-26, 18:36
Kontakt:

Post autor: Pawelo »

na fotoindex.pl możesz porównać ceny różnych miejsc gdzie wywołują zdjęcia i poczytać opinie
Awatar użytkownika
Makak33
VIP
VIP
Posty: 3
Rejestracja: 2015-07-16, 19:31
Lokalizacja: Zabrze

Post autor: Makak33 »

Przez internet zawsze taniej też wywołuje przez interent i jestem zadowolona.
Andate a letto, Don Basilio!
Teros
VIP
VIP
Posty: 4
Rejestracja: 2015-08-16, 11:05

Post autor: Teros »

Jakie są ceny takiego wywoływania zdjęć?
goral33
-#
-#
Posty: 157
Rejestracja: 2014-11-12, 13:41
Lokalizacja: Łańcut
Kontakt:

Post autor: goral33 »

ceny są różne, wszystko zależy od tego gdzie się je wywołuje. Można kupić za niecałe 30 gr za fotkę ;)
malra
-#
-#
Posty: 128
Rejestracja: 2016-07-19, 21:38

Post autor: malra »

Też zawsze zamawiam zdjęcia przez internet, tu cena jest zawsze lepsza. W tym roku jednak postanowiłam stworzyć fotoksiążkę i muszę przyznać, że spodobała mi się ta forma tworzenia "albumu". Całkiem niezła frajda jest przy układaniu zdjęć czy ich opisywaniu.
mart_dyskutuje
-#
-#
Posty: 162
Rejestracja: 2018-02-02, 12:15
Kontakt:

Post autor: mart_dyskutuje »

Ja wywoływałam w Empiku normalnie i fotoksiążki, efekt fajny i często mają promki :)
metka
VIP
VIP
Posty: 1
Rejestracja: 2018-12-27, 15:42

Re: wywoływać zdjęcia przez internet?

Post autor: metka »

Ja tam lubię się zawsze przejść przed wywołaniem zdjęć czy drukowaniem różnych rzeczy. Ostatnio taką sytuację miałam, że drukowałam pracę dyplomową i państwo w drukarni Helvetica ( http://www.helvetica-druk.pl ) fajnie mi doradzili - praca wyglądała fajnie i profesjonalnie, zamawiając online nie uzyskałabym takich porad ;)
ODPOWIEDZ