pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Fotografia..

Zajmujesz się grafiką profesjonalnie lub amatorsko? W tym dziale możesz podzielić się z nami swoimi doświadczeniami.
Awatar użytkownika
emilkka
-#
-#
Posty: 1386
Rejestracja: 2010-10-03, 21:13
Lokalizacja: koniec świata.

Post autor: emilkka »

jeżeli chcesz żeby nie traciły na jakości wystarczy je trochę zmniejszyć przed wrzuceniem na serwer :)

a zdjęcia? widać, że brakuje Ci na nie pomysłu, takie zrobione niby przypadkowo
Awatar użytkownika
natii89
-#
-#
Posty: 117
Rejestracja: 2012-10-15, 16:20

Post autor: natii89 »

mathew17, to początki? Fajnie, że się przyglądasz temu co Cię otacza, to dobry początek. Polecam przeczytać też nawet instrukcję do aparatu, żebyś znał jego każdą funkcję, to wiele daje. I rób dużo zdjęć! Praktyka czyni mistrza :)
Awatar użytkownika
puzon
-#
-#
Posty: 275
Rejestracja: 2012-08-21, 09:36

Post autor: puzon »

To tak jak ja tyle tylko że ja zajmuję się: fotografią ślubną Kraków, Katowice i Rzeszów. Fotografuje wszystko co można sfotografować :D
Mercus
-#
-#
Posty: 99
Rejestracja: 2013-06-30, 15:44

Post autor: Mercus »

Z jakiego aparatu korzystasz? Z normalnego kompaktu? BO ja kupiłem z dziewczyna Olympusa no i niestety zawiedliśmy się na nim. Postanowiłem, że zwiększymy budżet do około 1000zł. Macie może jakeś propozycje co fakjnego można kupić w tych pieniądzach? Sam coś poczytałem, powęszyłem i znalazłem coś takiego jak Panasonic TZ30, TZ35 lub TZ40, Sony HX20 (lub HX50 ale droższy). Wstąpiłem dziś do Saturna zrobiłem parę fotek TZ35 i HX50 przy świetle takim jak w markecie a więc chyba to były świetlówki i w moim odczuciu HX50 robił fajniejsze zdjęcia. Jestem totalnym laikiem dlatego proszę Was o radę. Jaka jest rozbieżność ewentualnie między HX20 a HX50. Tak samo w przypadku Pana TZ30, TZ35 i TZ40.
Przyznam, że z opinie na temat HX50 padały ze skrajności w skrajność. Zastanawiam się w ogóle który z rodzajów aparatów będzie najodpowiedniejszy, chodzi mi o te rodzaje http://www.saturn.pl/foto-i-kamery_aparaty-cyfrowe Oczywiście z góry odrzucam typowe lustrzanki, ale może jakaś hybryda?
Awatar użytkownika
Makak33
VIP
VIP
Posty: 3
Rejestracja: 2015-07-16, 19:31
Lokalizacja: Zabrze

Post autor: Makak33 »

Dobre początki
Andate a letto, Don Basilio!
Teros
VIP
VIP
Posty: 4
Rejestracja: 2015-08-16, 11:05

Post autor: Teros »

Też troszkę fotografuję ale chwalić się nie będę.
forumers850
-#
-#
Posty: 141
Rejestracja: 2014-10-07, 12:49
Kontakt:

Post autor: forumers850 »

A co sądzicie o takiej fotografii ślubnej, jak ta od studia Marvid: http://www.marvid.pl? Moim zdaniem zdjęcia prezentują się świetnie, szczerze powiedziawszy to jedno z lepszych portfolio jakie widziałem wśród polskich fotografów ślubnych.

[ Dodano: 2016-07-21, 10:53 ]
polecam świetny blog o fotografii. Można się wiele nauczyć i pooglądać super zdjęcia.
Jeśli nie wiem czym jeździć sprawdzam na www.ekarent.pl
Migafar
VIP
VIP
Posty: 1
Rejestracja: 2016-08-11, 10:20

Post autor: Migafar »

weź sobie sprawdź zdjęcia artystyczne na wesele i nie tylko. Ogólnie bardzo dobrze wychodzą takie zdjęcia artystyczne jak lubisz fotografie to warto sobie sprawdzić jak to wygląda i jak ta technika się sprawdza.
Hokus
-#
-#
Posty: 107
Rejestracja: 2015-10-22, 08:43

Post autor: Hokus »

Tutaj można znaleźć fajnych fotografów na wesela https://wesele123.pl/fotografia-slubna - wygodna wyszukiwarka.
Widziałem, że się to tutaj gdzieś przewinęło...
ODPOWIEDZ