pompy abs, abs pump

wiercenie studni

[ Foto ]

Zajmujesz się grafiką profesjonalnie lub amatorsko? W tym dziale możesz podzielić się z nami swoimi doświadczeniami.
Awatar użytkownika
sensi
-#
-#
Posty: 89
Rejestracja: 2011-10-04, 21:00
Lokalizacja: Radom

[ Foto ]

Post autor: sensi »

Zdjęcia są amatorskie, ale nie zaszkodzi się nimi podzielić. :)

NUMER 1
NUMER 2
NUMER 3
NUMER 4
NUMER 5
NUMER 6
NUMER 7

I to tyle. Proszę o szczere opinie.
Awatar użytkownika
psychiczna
-#
-#
Posty: 4334
Rejestracja: 2009-05-30, 18:08

Post autor: psychiczna »

Zobaczyłam dwa pierwsze zdjęcia i od razu nasunęło mi się pytanie - jak to amatorskie?
Nie jestem specem i nie mogę udzielić Ci żadnych rad, ale jedno Ci powiem. Te zdjęcia przyciągają uwagę, mają w sobie coś, co sprawia, że dobrze się na nie patrzy.
Jednym słowem są bombowe!
Awatar użytkownika
Destroy
-#
-#
Posty: 5060
Rejestracja: 2009-06-19, 16:26
Lokalizacja: wiesz?

Post autor: Destroy »

Pierwsze i drugie- Niesamowite! Uwielbiam taką kolorystykę, tonację.
Niebo ciekawe, palce zabawne ^^ (czy mi się wydaje, czy mają czapeczki z osłonek od słuchawek? xD)
Piąte takie sobie, zwyczajne.
Szóste też ale jednak ma coś w sobie.
Ostatnie- nie za bardzo podoba mi się kadr, ale fajne.

Życzę powodzenia przy kolejnych pracach! :)
Awatar użytkownika
sensi
-#
-#
Posty: 89
Rejestracja: 2011-10-04, 21:00
Lokalizacja: Radom

Post autor: sensi »

psychiczna - Dziękuję bardzo. Mimo wszystko, według mnie są amatorskie. Może nie są złe, ale jeszcze mi trochę brakuje do bycia "nie-amatorem".

Destroy - Cieszę się, że się podoba i dziękuję. Mam nadzieję, że za jakiś czas będzie jeszcze lepiej. :)
Awatar użytkownika
emilkka
-#
-#
Posty: 1386
Rejestracja: 2010-10-03, 21:13
Lokalizacja: koniec świata.

Post autor: emilkka »

Okey, to teraz ja dodam swoje 3 grosze :)

1. Jest jakiś pomysł. Obróbka na plus. Miło się ogląda
2.Tutaj nie podoba mi się kadr. Coś mi w nim nie pasuje. Może ta wystająca butelka? Z tym motywem naprawdę można dużo zdziałać. Jak masz jeszcze możliwość to spróbuj coś pokombinować, bo może wyjść niezłe zdjęcie.
3.Oprócz tego, że jest nieco krzywe to baardzo fajne ^^
4. Pomysł mega :D Tylko tak: za dużo prawej strony, za mało góry
5.To mi się średnio podoba. Kadr według mnie jest za ciasny. Ręka psuje efekt, może to przez to cięcie.
6. Lubię takie kadry ale tutaj zdecydowanie za dużo prawej strony. Modelka nie 'wpasowała się" w mocne punkty kadru, dlatego zdjęcie wygląda jak wygląda. I mam wrażenie, że zdjęcie robiłaś od dołu, może kucając. Dużo lepiej wygląda jak robi się je nieco z góry.
7. Kwiatek jak kwiatek. Perspektywa mogłaby być lepsza, wystarczyło obrócić się o kilka milimetrów
Awatar użytkownika
LejdiCzoklet
-#
-#
Posty: 40
Rejestracja: 2011-11-13, 17:00
Lokalizacja: lubelskie

Post autor: LejdiCzoklet »

psychiczna pisze:Zobaczyłam dwa pierwsze zdjęcia i od razu nasunęło mi się pytanie - jak to amatorskie?
to samo przeszło mi przez myśl :)
Awatar użytkownika
destrukcyjna
-#
-#
Posty: 178
Rejestracja: 2009-08-20, 12:45

Post autor: destrukcyjna »

LejdiCzoklet pisze:psychiczna napisał/a:
Zobaczyłam dwa pierwsze zdjęcia i od razu nasunęło mi się pytanie - jak to amatorskie?

to samo przeszło mi przez myśl
a mi wręcz przeciwnie. teraz podobnych motywów jest na pęczki w internecie i chcąc być kimś więcej niż tylko amatorem-powielaczem, dobrze było by zrobić coś od siebie.
takie sobie zdjęcia. Nie rażą mnie niczym specjalnie, nie zachwycają również. A w ostatnim zdjęciu z kwiatem coś chyba się ostrość gubi. Dziwne, bo w dwóch pierwszych wyszła żyleta.
ODPOWIEDZ