pompy abs, abs pump

wiercenie studni

prezent na 18-stke

Zajmujesz się grafiką profesjonalnie lub amatorsko? W tym dziale możesz podzielić się z nami swoimi doświadczeniami.
kopczyk80
VIP
VIP
Posty: 2
Rejestracja: 2010-09-02, 09:19

prezent na 18-stke

Post autor: kopczyk80 »

Od jakiegos czasu moja dziewczyna interesuje sie fotografią więc na 18-stke chciałem zrobic jej niespodziankę i kupić dobry aparat. Niestety nie znam się na tym kompletnie:-( mój znajomy znalazł aparat Canona ale nie wiem czy warto w niego zainwestować. Może mi ktoś podpowiedzieć na co powinnem zwrócić uwagę? To jest ten Canon, o którym wspominałem:
[ciach] Nie umieszczamy linków, wystarczy sama nazwa aparatu z obiektywem: CANON EOS 450 D + 18-55 IS/Empatia.
Ostatnio zmieniony 2010-09-03, 18:21 przez kopczyk80, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
marionetkowa
-#
-#
Posty: 823
Rejestracja: 2010-02-23, 00:26

Post autor: marionetkowa »

Ale to ma byc, lustrzanka,kompakt czy co?
Jeszcze pytanie do czego ona ten aparat potrzebuje?
Czy wezme temat bardziej na poważnie i postanowi jakoś bardziej sie tym zainteresować czy to bedzie jedynie aparat to robienia zdjęć na urodzinach.?

Ja mam np. lustrzankę Sony A300 i jestem z niej bardzo zadowolona. Nie znam się za bardzo na fotografii więc taki sprzęt w zupełności mi wystarcza.
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Post autor: Empatia »

Wszystko zależy od tego, co Twoja dziewczyna chce fotografować, jakie są jej możliwości/doświadczenie.

Jednakże myślę, że owy Canon, który podałeś, nie będzie złym wyborem. Ewentualnie możesz kupić trochę nowszego, 500D, którego szczerze polecam;)
ODPOWIEDZ