pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Sesja zdjęciowa pary młodej

Zajmujesz się grafiką profesjonalnie lub amatorsko? W tym dziale możesz podzielić się z nami swoimi doświadczeniami.
Awatar użytkownika
Rose
-#
-#
Posty: 6474
Rejestracja: 2009-05-21, 16:34

Sesja zdjęciowa pary młodej

Post autor: Rose »

Do ślubu mi się nie śpieszy...Ale lubię oglądać zdjęcia ślubne.
Zawsze Panna i Pan Młody mają swoją prywatną sesję z udziałem świadków.
Widziałam już różne pomysły: w zbożu, parku.
Widzieliście w innych miejscach? Macie jakieś oryginalne pomysły? Co Wam się podoba, a co nie itd.
Awatar użytkownika
NAwiedzonA
-#
-#
Posty: 7601
Rejestracja: 2009-01-02, 09:05

Post autor: NAwiedzonA »

Jakoś nie lubię oglądać takich zdjęć, ale słyszałam, ze na robieniu zdjęć można zbić niezłe kokosy. U mnie w Sandomierzu najpopularniejsze miejsce do takich sesji to starówka, osobiście wydaję mi sie to dość tandetny pomysł, no ale ja nie wnikam.
Awatar użytkownika
kashmira
-#
-#
Posty: 2459
Rejestracja: 2008-12-15, 18:59

Post autor: kashmira »

Zawsze Panna i Pan Młody mają swoją prywatną sesję z udziałem świadków.
Nie zawsze pojawiają się z świadkami. Niektórzy wybierają się na takie sesję bez świadków.
Rose pisze:Widzieliście w innych miejscach?
Np. u mnie jest pałac (obecnie Dom Dziecka) z parkiem z I poł.XIXw. szczególnie kiedy kwitną tulipanowce sesja ma wspaniały klimat. Zresztą sam park można zachwycać w nieskończoność.;]
Widziałam mnóstwo zdjęć ślubnych i praktycznie wszystkie idą na jedno kopyto. Lubię ślubne zdjęcia, ale ostatnio żadne mnie nie zaskoczyło więc trochę mnie nudzą. Te najlepsze są najczęściej robione przez amatorów niż osób zatrudnionych do tego.
NAwiedzonA pisze:ale słyszałam, ze na robieniu zdjęć można zbić niezłe kokosy
Nawet bardzo dużo jak jeszcze dołożyć do tego kamerzystę z tej samej firmy to już lekka przesada.
Awatar użytkownika
NAwiedzonA
-#
-#
Posty: 7601
Rejestracja: 2009-01-02, 09:05

Post autor: NAwiedzonA »

Mój wujek za robienie zdjęć na weselach bierze jakiś 1000 zł.
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Post autor: Empatia »

Rose pisze:Co Wam się podoba
Aparaty, którymi takie sesje robią 8)

Widziałam masę takich zdjęć, najbardziej podobają mi się takie naturalne, a nie jak para stoi cała wyprężona i sztywna na wprost aparatu i od razu widać, że to pozowane. Lubię takie zdjęcia, gdzie widać tę miłość, a po prostu czasem zdjęcia robione są tylko ot tak, żeby były 'profesjonalne', ale brak w nich duszy. A to nie tylko od fotografa zależy.

Najbardziej chyba podobają mi się w jesiennej scenerii, w moim mieście jest do tego idealne miejsce.
Awatar użytkownika
psychiczna
-#
-#
Posty: 4334
Rejestracja: 2009-05-30, 18:08

Post autor: psychiczna »

Lubie oglądać zdjęcia z takich sesji pod warunkiem, że nieco w nich kreatywności i miejsca oraz styl nie są takie oklepane.
ODPOWIEDZ