pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Sprzęt

Zajmujesz się grafiką profesjonalnie lub amatorsko? W tym dziale możesz podzielić się z nami swoimi doświadczeniami.
tablicexl
VIP
VIP
Posty: 3
Rejestracja: 2013-11-04, 10:34
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: tablicexl »

Nikon D600 + 24-70 + 70-200 :)
Johnny123
-#
-#
Posty: 33
Rejestracja: 2014-09-04, 15:34

Post autor: Johnny123 »

Stary d300s plus sporo obiektywów ;) obecnie przymierzam się do czegoś z nowej serii nikona
Awatar użytkownika
jerzyk
-#
-#
Posty: 207
Rejestracja: 2013-07-22, 11:30

Post autor: jerzyk »

Ja w ostatnim czasie natrafiłem na dobry ranking - może Was zainteresuje. Znajduje się tam zestawienie obecnie najpopularniejszych aparatów cyfrowych:
http://lepsze.co/ranking/aparaty-cyfrowe

Na 1 miejscu jest hybryda. Aparat Sony, który jest niewielki ale jednoczesnie oferuje bardzo wysoką jakość wykonywanych zdjęć oraz naprawdę fajne kolory.

Sam jeszcze proponuję zastanowić się nad kupnem profesjonalnej kamery. Od jakiegoś czasu mam i powiem Wam,ze uzywam nawet częściej od aparatu.
- Źle pan wygląda - zawyrokował.
- Niestrawność - odparłem.
- A co panu zaszkodziło?
- Życie.
forumers850
-#
-#
Posty: 141
Rejestracja: 2014-10-07, 12:49
Kontakt:

Post autor: forumers850 »

JA się nie znam i też ten co jest w telefonie mi wystarczy. Ale jak przeglądam blogi o fotografii to chciałoby się mieć coś lepszego :)
Jeśli nie wiem czym jeździć sprawdzam na www.ekarent.pl
Supremator
-#
-#
Posty: 41
Rejestracja: 2012-09-04, 21:38

Post autor: Supremator »

Lumix G7. Zastanawiam się nad kartą do 4K nową, która mi się nie będzie zacinała. Jakiś Lexar, coś? Widziałem, że teraz reklamy śmigają na TVN-ie...
Kamyk
-#
-#
Posty: 80
Rejestracja: 2014-08-09, 12:57

Post autor: Kamyk »

tablicexl, a szkiełka masz nikonowskie czy inne np. tamron ew. sigma?
Supremator, Lexar mam u siebie w korpus aparatu włożony, więc u ciebie będzie chodziła karta bajecznie, o to się nie martw. To dobra firma :)
ODPOWIEDZ