pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Rysowanie

Zajmujesz się grafiką profesjonalnie lub amatorsko? W tym dziale możesz podzielić się z nami swoimi doświadczeniami.
Kijowata
-#
-#
Posty: 48
Rejestracja: 2010-03-20, 22:30
Lokalizacja: Chorzów

Post autor: Kijowata »

NAwiedzonA pisze:Narysowaliście kiedyś coś ciekawego?
Sama nie wiem. Ostatnio znalazłam jakąś moją starą pracę.
http://i39.tinypic.com/2craeyh.jpg
NAwiedzonA pisze:A może uważacie, że rysowaniem zajmują się wyłącznie małe dzieci?
Absolutnie! Znam ludzi o wiele starszych ode mnie, którzy uwielbiają rysować.
Awatar użytkownika
marionetkowa
-#
-#
Posty: 823
Rejestracja: 2010-02-23, 00:26

Post autor: marionetkowa »

Kijowata, pocwicz nad proporcjami.
Kijowata
-#
-#
Posty: 48
Rejestracja: 2010-03-20, 22:30
Lokalizacja: Chorzów

Post autor: Kijowata »

marionetkowa pisze:Kijowata, pocwicz nad proporcjami.
Wiem, wiem. (Praca była robiona b. dawno temu) Ale z pewnością jeszcze poćwiczę proporcje ; )
Awatar użytkownika
Iwona
-#
-#
Posty: 75
Rejestracja: 2010-03-31, 18:11

Post autor: Iwona »

Uwielbiam rysować i robię to od dawna :) Wszyscy mówią że mam talent a ja do końca tak nie uważam :( Najbardziej lubię szkicować naturę i portrety ;)
Awatar użytkownika
Screw
-#
-#
Posty: 173
Rejestracja: 2010-03-29, 19:55

Post autor: Screw »

Kijowata pisze:
marionetkowa pisze:Kijowata, pocwicz nad proporcjami.
Wiem, wiem. (Praca była robiona b. dawno temu) Ale z pewnością jeszcze poćwiczę proporcje ; )
Z regoly gdy zajmuje sie malarstwem, poczatkowo rozrysowuje dany obiekt, dopiero potem bawie sie w plamy i barwy, ale fakt-cwiczenie nad proporcjami i jakos to bedzie.
Kijowata
-#
-#
Posty: 48
Rejestracja: 2010-03-20, 22:30
Lokalizacja: Chorzów

Post autor: Kijowata »

Iwona pisze:Uwielbiam rysować i robię to od dawna :) Wszyscy mówią że mam talent a ja do końca tak nie uważam :( Najbardziej lubię szkicować naturę i portrety ;)
Może powinnaś bardziej w siebie uwierzyć? Może rzeczywiście masz ogromny talent, ale nie potrafisz go dostrzec. Maluj, rysuj, maluj, rysuj.. Zawsze mogłabyś swoje prace później pokazać komuś kto obiektywnie oceniłby Twoje prace. : )

No tak. Proporcje. Coś w czym muszę się podszkolić. I zapewne nie tylko w tym. Od września możliwe, że zacznę chodzić na zajęcia rysunku :D
Awatar użytkownika
FunksterGangster
-#
-#
Posty: 345
Rejestracja: 2010-04-12, 18:51

Post autor: FunksterGangster »

ja troche rysuje, głównie ołówkiem tylko bo to mi najlepiej wychodzi, potem coś dodam bo nie chce mi sie skanera uruchamiać
Awatar użytkownika
Martucha
-#
-#
Posty: 524
Rejestracja: 2010-05-02, 14:24
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Martucha »

Ja rysuję tylko i wyłącznie na nudnych lekcjach. właściwie to nawet rysowaniem tego nie można nazwać, tylko bazgrołmami, bo zbyt piękne to to nie jest :D.
Awatar użytkownika
natka7117
-#
-#
Posty: 430
Rejestracja: 2010-03-13, 15:56

Post autor: natka7117 »

Martucha pisze:Ja rysuję tylko i wyłącznie na nudnych lekcjach. właściwie to nawet rysowaniem tego nie można nazwać, tylko bazgrołmami, bo zbyt piękne to to nie jest .
Martucha, widzę, że mamy podobnie. :P
lasiczka_poznan
-#
-#
Posty: 144
Rejestracja: 2010-05-12, 20:42

Post autor: lasiczka_poznan »

wg mnie najlepsi graficy komputerowi najpierw rysuja, szkicuja. to dobra umiejetnosc tylko trzeba potrafic to wykorzystac
Awatar użytkownika
Ziou
-#
-#
Posty: 1321
Rejestracja: 2009-07-22, 16:41

Post autor: Ziou »

Ja głównie szkicuje ołówkiem.
Jak będzie chciało mi się wyciągnąć skaner to pokaże parę prac.
Awatar użytkownika
churnchill
VIP
VIP
Posty: 17
Rejestracja: 2011-02-13, 22:43
Lokalizacja: ass

Re: Rysowanie

Post autor: churnchill »

NAwiedzonA pisze:Tyle tematów jest o fotografii, a nie ma ani jednego o rysowaniu, toż to skandal xD

Rysujecie? Narysowaliście kiedyś coś ciekawego? A może uważacie, że rysowaniem zajmują się wyłącznie małe dzieci?

Temat ogólnie o rysowaniu. Zapraszam do dyskusji :mrgreen:
w wolnych chwilach rysuję. coś ciekawego? nie wiem, wszystko może być ciekawe. ja rysuję to, co siedzi mi w głowie, 'przerysowuję' nieraz zdjęcia - to chyba zakres moich wypocin. myślę, że nie tylko małe dzieci się tym zajmują, no chyba że artyści w podeszłym wieku to również kilkuletnie dzieciaki.
ODPOWIEDZ