pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Fotografia - tak ogólnie

Zajmujesz się grafiką profesjonalnie lub amatorsko? W tym dziale możesz podzielić się z nami swoimi doświadczeniami.
Awatar użytkownika
agg
-#
-#
Posty: 6707
Rejestracja: 2009-06-23, 12:12
Lokalizacja: Śrem

Post autor: agg »

Dokładnie, a by oddać jeszcze leprzy efekt można użyć photoshopa. Oczywiście jeśli ktoś się nim umie obsługiwać i korzystać z wszelakich filtrów. xP
miałam photoshopa xd ale nie umiałam się nim w ogóle obsługiwać xd
Awatar użytkownika
Martucha
-#
-#
Posty: 524
Rejestracja: 2010-05-02, 14:24
Lokalizacja: Poznań

Re: Fotografia - tak ogólnie

Post autor: Martucha »

selene pisze:Lubicie robić zdjęcia? Czym jest dla was fotografia? Hobby, bezmyślne pstrykanie fotek czy może jeszcze coś innego? Czy na imprezach rodzinnych robicie za 'głównego fotografa' i przywłaszczacie sobie tą pozycję?
1. Uwielbiam ;).
2. Przyszłym zawodem :D:D.
3. Hobby także.
4. Zawsze jest kilka aparatów, więc nie jestem 'ta główna' xD.
Awatar użytkownika
Maddie
-#
-#
Posty: 61
Rejestracja: 2010-09-15, 20:18

Post autor: Maddie »

Uwielbiam to moja jedna z pasji :D
Awatar użytkownika
Ziou
-#
-#
Posty: 1321
Rejestracja: 2009-07-22, 16:41

Post autor: Ziou »

Uwielbiam fotografować, mimo , że nie mam żadnego rewelacyjnego aparatu.
Zamierzam niedługo taki zakupić. Na razie poznaję tajniki fotografii.
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Post autor: Empatia »

Nie wypowiadałam się tutaj? O_o

Kocham fotografować, choć nie mam za grosz talentu. Ale cieszy mnie to, ogromną przyjemność sprawia mi spacerowanie z aparatem i wychwytywanie obiektów, które można sfotografować. Na razie jest to takie fotografowanie 'na czuja', bo na większości spraw technicznych, to się nie znam... ale, ale, staram się zaznajamiać;)
Awatar użytkownika
emilkka
-#
-#
Posty: 1386
Rejestracja: 2010-10-03, 21:13
Lokalizacja: koniec świata.

Post autor: emilkka »

U mnie to już nie hobby - to uzależnienie, pasja. Dzięki fotografii choć na chwilę mogę zapomnieć o otaczającym mnie świecie. I ta radość z uchwycenia momentu.

Z uwagi na to, że teraz głównie zajmuję się fotografią ludzi, co raz poznaje nowe osoby. Bardzo to lubię. Każdy człowiek jest inny i każdy inaczej wychodzi na zdjęciach. Moim zadaniem jest ukazać ich w jak najlepszy sposób.

Marzeniem moim jest zająć się tym już w pełni profesjonalnie. Może kiedyś się uda
lasiczka_poznan
-#
-#
Posty: 144
Rejestracja: 2010-05-12, 20:42

Post autor: lasiczka_poznan »

ja uwielbiam robic zdjecia. natomiast doszlam do takiego momentu, gdzie wydaje mi sie ze moglabym je robic lepiej tylko wiedzy nie mam i umiejetnosci. szperalam w necie wielokrotnie ale jakos instrukcje tego typu do mnie nie dotarly. albo jestem za glupia albo suzkam czegos innego. w kazdym razie w AP w mojej policelalnej odkrylam kursy fotograficzne w formie warsztatow i zapisalam sie. interkacja w postani pytanie - odpwiedz - podpowiedz jest jednak bardzo owocna. mam nadzieje ze nidlugo zaprezentuje kilka swoich prac na forum :)
Awatar użytkownika
xCassie.
-#
-#
Posty: 40
Rejestracja: 2011-01-13, 09:15
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.

Post autor: xCassie. »

Ja nie potrafię robić zdjęć, jednak lubię być fotografowana. Choć sama nie czuję się jeszcze pewnie
Mariette
-#
-#
Posty: 1096
Rejestracja: 2009-06-06, 19:38

Post autor: Mariette »

lubię robić zdjęcia, chociaż nie wychodzą mi za bardzo.
strasznie irytuje mnie kiedy ktoś mi robi zdjęcia...
bitwa
VIP
VIP
Posty: 21
Rejestracja: 2013-09-24, 23:52

Post autor: bitwa »

Jak jesteś początkującym to przydałaby się Tobie jakaś wiedza podstawowa. Nie myślałeś może o jakimś kursie? poszukałem chwilę i znalazłem takie ciekawe kursy z filmami instruktażowymi http://strefakursow.pl/kursy/fotografia.html . Według mnie zapowiadają się ciekawie a te filmy to bardzo pomocne są dla osób które zaczynają dopiero przygodę z fotografią.
ODPOWIEDZ