pompy abs, abs pump

wiercenie studni

konkursy/olimpiady

Szkolne życie - wszystko co związane ze szkołą.
Awatar użytkownika
maadzia13
-#
-#
Posty: 1827
Rejestracja: 2008-12-21, 18:24
Lokalizacja: świętokrzyskie

konkursy/olimpiady

Post autor: maadzia13 »

Bierzecie (bądź braliście) udział w jakiś szkolnych olimpiadach/konkursach? Reprezentujecie jakoś Waszą szkołę? Może jesteście jakimiś olimpijczykami? jeśli tak, to w jakich dziedzinach? językowych, humanistycznych, ścisłych, sportowych... :roll:
Awatar użytkownika
Heroine.
-#
-#
Posty: 3843
Rejestracja: 2009-06-14, 15:44

Post autor: Heroine. »

zajęłam kilka pierwszych miejsc :roll: w dziedzinie humanistycznej i ee... muzycznej i plastycznej ;)
Awatar użytkownika
NAwiedzonA
-#
-#
Posty: 7601
Rejestracja: 2009-01-02, 09:05

Post autor: NAwiedzonA »

O kurde! Na śmierć zapomniałam o posterze, który muszę zrobić na konkurs ekologiczny :shock:
Awatar użytkownika
Heroine.
-#
-#
Posty: 3843
Rejestracja: 2009-06-14, 15:44

Post autor: Heroine. »

NAwiedzonA... są wakacje [?]
Mariette
-#
-#
Posty: 1096
Rejestracja: 2009-06-06, 19:38

Post autor: Mariette »

brałam udział w olimpiadzie z fizyki, ale tylko w gimnazjum. i od gimnazjum gram w siatkę i jeżdżę na zawody :]
Awatar użytkownika
psychiczna
-#
-#
Posty: 4334
Rejestracja: 2009-05-30, 18:08

Post autor: psychiczna »

Jak to mówia nauczyciele 'jestem bierna', nie interesuje mnie życie szkoły, tak więc nie brałam i pewnie nie będę brać udziału w żadnych konkursach/olimpiadach
Awatar użytkownika
agg
-#
-#
Posty: 6707
Rejestracja: 2009-06-23, 12:12
Lokalizacja: Śrem

Post autor: agg »

ja raczej w sportowych, a jakiś naukowych to matematycznych miałam 5 miejsce w szkole w kangurze i byłam z siebie dumna ;)
Awatar użytkownika
Rose
-#
-#
Posty: 6474
Rejestracja: 2009-05-21, 16:34

Post autor: Rose »

W gimnazjum co roku brałam udział w konkursie recytatorskim. Bez sukcesu. Brałam też udział w szkolnym konkursie historycznym, wiedzy o Janie Pawle II (3 miejsce :D), wiedzy o Unii Europejskiej i przeszłam do etapu gminnego, dalej się nie udało. W LO też brałam udział w olimpiadzie - wiedza o Unii Europejskiej. W etapie szkolnym zajęłam II miejsce, i tym samym dostałam się do etapu okręgowego (czy jak to się tam nazywa ;p),ale tam zabrakło mi kilka punktów, żeby przejść do etapu ustnego ;/
Awatar użytkownika
maadzia13
-#
-#
Posty: 1827
Rejestracja: 2008-12-21, 18:24
Lokalizacja: świętokrzyskie

Post autor: maadzia13 »

od podstawówki aż do gimnazjum zawsze reprezentowałam szkołę w zawodach sportowych, na każdych chyba byłam. heh :mrgreen: A teraz w liceum, tak dla jaj poszłam na olimpiadę z historii z wiedzy o Solidarności. Mówię 'dla jaj', bo ja z historii nic nie umiem, a na olimpiadę się wybrałam ;d ale zapaliłam się i postanowiłam poczytać. No i poczytałam, nie poszło mi wcale tak źle. Jak na mnie to nawet całkiem nieźle ;P Czasami też w jakimś plastycznym wezmę udział (zależy co jest do zrobienia), no i też nie jest źle ;) Ale warto reprezentować szkołę w taki sposób. Od razu nauczyciele inaczej patrzą, bo widać, że uczeń się interesuje i angażuje się w życie szkoły. :roll:
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Post autor: Empatia »

Jakieś humanistyczne, ekologiczne, ortograficzne najczęściej .

Jednak zawsze zapominam o tych konkursach i żadnych większych wyników nie mam :unsure:
Awatar użytkownika
redi_gyal
-#
-#
Posty: 2557
Rejestracja: 2009-07-08, 18:23

Post autor: redi_gyal »

Często brałam udział w takich konkursach i olimpiadach W podstawówce zazwyczaj startowałam z zawodach pływackich i matematycznym kangurze W gimnazjum uczestniczyłam w jakiś konkursach wiedzy o uni europejskiej i wiedzy o pożarnictwie A w liceum juz tylko zawody sportowe.
Awatar użytkownika
Destroy
-#
-#
Posty: 5060
Rejestracja: 2009-06-19, 16:26
Lokalizacja: wiesz?

Post autor: Destroy »

humanistyczne, plastyczne i sportowe. Jakieś osiągnięcia były.
Awatar użytkownika
NAwiedzonA
-#
-#
Posty: 7601
Rejestracja: 2009-01-02, 09:05

Post autor: NAwiedzonA »

Bells pisze:NAwiedzonA... są wakacje [?]
Wiem, ale termin goni.
Awatar użytkownika
Ziou
-#
-#
Posty: 1321
Rejestracja: 2009-07-22, 16:41

Post autor: Ziou »

Na olimpiadzie z majcy , z przyrody , na konkursie matematyczno-przyrodniczym , na konkursie z języka polskiego ..
W szkole na konkursie recytatorskim
Awatar użytkownika
Barbie
-#
-#
Posty: 130
Rejestracja: 2009-08-01, 11:50

Post autor: Barbie »

GIMNAZJUM:
-Olimpiady z angielskiego
-Olimpiada z matematyki
-Olimpiada z fizyki
LICEUM
-Olimpiada z angielskiego
-Olimpiada z matematyki
-Olimpiada z fizyki
-Olimpiada z biologi
-Olimpiada z chemi
-Konkurs ortograficzny z j.polskiego


A poza tym w gimnazjum grałam w szkolnej reprezentacji w siatkówce lecz ze względu na kontuzję musiałam zrezygnować ze sportu ;]
ODPOWIEDZ