pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Korepetycje

Szkolne życie - wszystko co związane ze szkołą.
Awatar użytkownika
milosz1993
-#
-#
Posty: 135
Rejestracja: 2009-08-17, 22:43
Lokalizacja: Śliwice

Post autor: milosz1993 »

NIgdy nie miałem korepetycji.. ale chyba by się przydały z angola :/ pewnie jeszcze z chemii i z fizy, miałem z nich dobre oceny ale nasz nauczyciel... szkoda gadać
Awatar użytkownika
cherrious
-#
-#
Posty: 129
Rejestracja: 2011-09-28, 22:03

Post autor: cherrious »

brałam korepetycje z matmy, co będę musiała chyba kontynuować.
Awatar użytkownika
Elfica
-#
-#
Posty: 61
Rejestracja: 2011-09-29, 11:44
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Elfica »

U mnie w klasie przed maturą ludzie brali korepetycje z historii, do tej pory tego nie rozumiem, przecież to nie matma. Nie ma czego tłumaczyć, uczysz się i już.
Moqueur
-#
-#
Posty: 2184
Rejestracja: 2010-09-28, 16:59

Post autor: Moqueur »

Nigdy nie miałem korepetycji, bo nie były mi potrzebne. Poza tym nie chciałbym, żeby ktoś mi tłumaczył jedną rzecz 1500 razy, sam sobie dam radę, po coś książki są ;).
Awatar użytkownika
Elfica
-#
-#
Posty: 61
Rejestracja: 2011-09-29, 11:44
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Elfica »

Moqueur pisze:Nigdy nie miałem korepetycji, bo nie były mi potrzebne. Poza tym nie chciałbym, żeby ktoś mi tłumaczył jedną rzecz 1500 razy, sam sobie dam radę, po coś książki są ;).
No ale wiesz, jak się ma nauczyciela do bani... Mnie moja pani od angielskiego zmusiła do korepetycji, bo na lekcjach nic nie było.
Moqueur
-#
-#
Posty: 2184
Rejestracja: 2010-09-28, 16:59

Post autor: Moqueur »

Wolę wszystko przeczytać w książce, jestem wzrokowcem ;).
Chociaż nawet jak gadałem na lekcjach, to wiedziałem co się dzieje i o czym mówimy, więc nie miałem problemu z odpowiedziami lub pisaniem kartkówek/sprawdzianów :).
błętkina krew
-#
-#
Posty: 335
Rejestracja: 2013-01-16, 13:51

Post autor: błętkina krew »

Chodziłam na korepetycje z matmy, ale więcej i tak nauczyłam się sama.
Awatar użytkownika
famme_fatale
-#
-#
Posty: 734
Rejestracja: 2015-07-27, 10:22

Post autor: famme_fatale »

mnie rodzice wysłali na korki z polskiego bo ja i ten przedmiot zdecydowanie się nie lubimy. Największy problem stwarzają mi lektury i późniejsze zadania do lektur ale najgorszym bólem w... jest dla mnie opisywanie charakterystyk bohaterów. Jezusie!!! Nie cierpię tego!! Ale trafiła mi się fajna korepetytorka która mi rozjaśniła jak pisząc charakterystyke nie narobić głupich błędów i na co uważać. Nie wiem, może uda mi się to jeszcze polubić :P
Mercus
-#
-#
Posty: 99
Rejestracja: 2013-06-30, 15:44

Post autor: Mercus »

Jak tak czytam różne fora to tak dochodzę do wniosku, że nie ma w zasadzie co myśleć o dostaniu się na jakieś dobre studia bez korepetycji... Ja generalnie mam trochę inne podejście do tego, bo uważam, że wszystko jest kwestią samodyscypliny no i też właściwych materiałów do nauki, i też chciałbym się przy okazji zapytać, czy oferowane tutaj http://ucze.pl materiały do ściągnięcia są dobrą podstawą do nauki? Chodzi mi o uzupełnienie, które będzie przygotowywało typowo pod kątem nowej matury
Jacckowa
VIP
VIP
Posty: 2
Rejestracja: 2015-09-23, 10:48

Post autor: Jacckowa »

Nie bierz korepetycji. Poproś jakaś koleżankę, żeby Ci wytłumaczyła. Naucz się słówek, bo są podstawą.





_________
www.najlepszeuslugi24.pl/delegacje-pami ... acownikow/
ODPOWIEDZ