pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Przyszłościowe kierunki studiów

Szkolne życie - wszystko co związane ze szkołą.
GossipGirl
-#
-#
Posty: 40
Rejestracja: 2015-02-19, 12:09

Przyszłościowe kierunki studiów

Post autor: GossipGirl »

Ja wiem, wiem, studia teraz nic nie gwarantują ;P A jednak nie wyobrażam sobie nie pójść na studia, a skoro już planuję to tak się zastanawiam, jakie są teraz takie przyszłościowe kierunki? Takie po których jednak mogę się spodziewać, ze znajdę zatrudnienie i godziwe wynagrodzenie…
yellow
VIP
VIP
Posty: 9
Rejestracja: 2016-05-24, 23:14

Re: Przyszłościowe kierunki studiów

Post autor: yellow »

GossipGirl pisze:Ja wiem, wiem, studia teraz nic nie gwarantują ;P A jednak nie wyobrażam sobie nie pójść na studia, a skoro już planuję to tak się zastanawiam, jakie są teraz takie przyszłościowe kierunki? Takie po których jednak mogę się spodziewać, ze znajdę zatrudnienie i godziwe wynagrodzenie…
Turystyka, dietetyka, kierunki menadżerskie, anglistyka i inne mniej popularne filologie. Tak mi się wydaje. A prywatnie czy państwo chcesz studiować?
Awatar użytkownika
wygadany boj
-#
-#
Posty: 92
Rejestracja: 2012-02-21, 20:54

Post autor: wygadany boj »

na państwowe to robi sie późno, chyba koniec rekrutacji nie ?
ale prywatne teraz walczą o studenta i naprawdę to jest dobre dla wybierających studia. Jak dietetyka to Wrocław Vistula w czołówce.
arja
-#
-#
Posty: 527
Rejestracja: 2014-05-13, 13:02

Post autor: arja »

Nie wiem czy są jakiekolwiek kierunki, które dają gwarancje, chyba nawet na polibudzie tego nie ma, a mam paru znajomych po polibudzie i to po zamawianych kierunkach przez rząd, co pracy nie mogą znaleźć.
GossipGirl
-#
-#
Posty: 40
Rejestracja: 2015-02-19, 12:09

Post autor: GossipGirl »

wygadany boj pisze:na państwowe to robi sie późno, chyba koniec rekrutacji nie ?
ale prywatne teraz walczą o studenta i naprawdę to jest dobre dla wybierających studia. Jak dietetyka to Wrocław Vistula w czołówce.
wygadany boj, jak piszesz mi ktoś po dwóch miesiącach odpowiada, to wtedy rzeczywiście może być za późno ;) Mniej popularne filologie to nie dla mnie, nie mam jakos łątwości do nauki języków. Ale też myślałam o dietetyce i turystyce właśnie. Jak nie stanie na przeszdzodzie to od października będę studentką Vistuli :)
Awatar użytkownika
The Chosen One
-#
-#
Posty: 48
Rejestracja: 2018-01-23, 15:50

Post autor: The Chosen One »

Są kierunki, po których znalezienia pracy jest dużo łatwiejsze, jednak reguły na to nie ma. Jeśli komuś nie będzie zależało, to nawet po dobrych studiach niewiele osiągnie. Mnie w dużej mierze pomogło napisanie pracy inżynierskiej o odpowiedniej tematyce. Sporo pomógł mi tutaj Prywatny Promotor. Teraz mam naprawdę niezłą pracę związaną stricte z IT. ;)
"If the sky were to suddenly open up... there would be no law... there would be no rule."
Awatar użytkownika
nietuzinkowa
VIP
VIP
Posty: 11
Rejestracja: 2018-02-27, 09:03
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: nietuzinkowa »

Wszystko związanie z inżynierią i techniką oraz informatyka - przez wzgląd na komputeryzację swiata.
klimus88
VIP
VIP
Posty: 16
Rejestracja: 2016-02-25, 00:32

Post autor: klimus88 »

ja zgadzam sięz tą informatyzacją, ale też nie każdy z nas będzie informatykiem czy programistą. Moim zdaniem będziemy mieli autonomiczny transfer, dobra będą przemieszczały się z punktu A do B same, ale ktoś nad tym będzie musiał zapanować - globalna wioska i te sprawy są jeszcze w fazie rozwoju. Myślę nad logistyką na wsb.pl: http://www.wsb.pl/gdynia/kandydaci/studia-i-stopnia/kierunki-i-specjalnosci/logistyka - czy myślicie, że to dobry wybór? Ze swojej strony uważam, że tak jest, w szczególności że ciągnie mnie do tego i czuję że będę w tym dobry. Rynek powinien się rozszerzać - widać to nawet po polskich firmach.
ODPOWIEDZ