pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Fachowa pomoc w pisaniu prac po polsku i angielsku

Szkolne życie - wszystko co związane ze szkołą.
cvb
VIP
VIP
Posty: 1
Rejestracja: 2013-02-28, 21:31

Fachowa pomoc w pisaniu prac po polsku i angielsku

Post autor: cvb »

Hej. Niedawno korzystałem z usług edutalent.pl. Szybko i fachowo. Polecam
mortaur
VIP
VIP
Posty: 3
Rejestracja: 2013-03-12, 12:56

Post autor: mortaur »

No to gratuluję, że potrafisz znaleźć coś na tej stronie. Jestem ciekaw tylko jak poradzisz sobie na studiach gdzie ta strona nie pomoże Ci przejść sesji.
Awatar użytkownika
wygadany87
-#
-#
Posty: 90
Rejestracja: 2012-08-20, 21:39

Post autor: wygadany87 »

mortaur, nie przesadzaj już. Przecież napisanie pracy licencjackiej to przecież nie wpływa na wiedzę studenta. Uwierz mi, że są osoby inteligentne, które albo nie mają czasu na napisanie, albo po prostu im to nie wychodzi. Przykładem może być moja znajoma, która zleciła tej firmie pracę licencjacką z germanistyki: http://pisanieponiemiecku.pl/ Sama studiowała i pracowała w międzynarodowej firmie i po prostu nie miała na to czasu, chociaż na studiach dobrze sobie radziła, a niemiecki zna doskonale. Po prostu brak czasu i tyle.
mikest
VIP
VIP
Posty: 5
Rejestracja: 2014-08-12, 11:30

Post autor: mikest »

Trzeba się kształcić i dawać z siebie wszystko.
Mess
-#
-#
Posty: 67
Rejestracja: 2014-12-07, 21:12
Lokalizacja: Polska

Post autor: Mess »

Dokładnie systematyczną pracą możesz dużo zdziałać! Ja codziennie robię sobie jakieś testy online.
Awatar użytkownika
hewlett
-#
-#
Posty: 156
Rejestracja: 2009-02-15, 23:41

Post autor: hewlett »

Mess pisze:Dokładnie systematyczną pracą możesz dużo zdziałać! Ja codziennie robię sobie jakieś testy online.
duzo w nauce pomaga sprawdzanie błędow jakie robi google translator. poznawanie nowych słów na zasadzie fiszek. uczenie się fraz i zdań przydatnych a poza tym te testy na interentowych platformach jak przedtestem.pl czy sciaga, lub internetowe uniwersytety
Awatar użytkownika
elfelf
VIP
VIP
Posty: 5
Rejestracja: 2015-02-24, 12:15
Lokalizacja: Kielce

Post autor: elfelf »

Dzięki za rady :)
Pierw taniec, następnie myśl. Taki jest naturalny porządek.
Awatar użytkownika
Gurina81
VIP
VIP
Posty: 4
Rejestracja: 2015-02-25, 00:18
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: Gurina81 »

niekoniecznie trzeba zaraz obrzucać błotem człowieka, wystarczy tylko, że ma się naprawdę fachową pomoc. Znam stronę na której można znaleźć wiele ciekawych informacji, bo prowadzi ją osoba zajmująca się ghostwritingiem. I jak ktoś ma pomoc może np. poczytać, czego nie robić, a co zrobić, jakich błędów nie popełniać, bo popełniane są najczęściej:
e-pracedyplomowe.cba.pl
Często zdaję się na żywioł i pewnie przez to wiele tracę, ale przynajmniej jestem sobą, a nie jakimś eleganckim wyrafinowanym dupkiem
Manolo15
VIP
VIP
Posty: 2
Rejestracja: 2019-08-23, 12:55
Kontakt:

Re: Fachowa pomoc w pisaniu prac po polsku i angielsku

Post autor: Manolo15 »

Ja również znam portal, który pomaga w pisaniu prac dyplomowych równie w języku angielskim.
https://pracemagisterskie-licencjackie. ... gisterskie Warto poznać ofertę specjalistów jeśli jest ona dostepna.
Nie ma nic złego w korzystaniu z pomocy.
pomoc w pisaniu pracy magisterskiej
ODPOWIEDZ