pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Problem z pracą na studiach?

Szkolne życie - wszystko co związane ze szkołą.
Maksymalny
VIP
VIP
Posty: 1
Rejestracja: 2013-01-30, 15:57

Problem z pracą na studiach?

Post autor: Maksymalny »

Witam. Chciałem polecić Wam usługi firmy Edu Talent, sam niedawno korzystałem i wiem, że to fachowa firma. Potrzebowałem pracy zaliczeniowej na jeden z przedmiotów na stosunkach międzynarodowych i to na szybko, a moja wiedza i poziom koncentracji niestety nie pozwoliły mi działać. Zadzwoniłem tam, konsultantka rzeczowo pomogła dobrać temat, określiliśmy obszar pracy, napisali szybko, wzięli małą zaliczkę. Po kilku dniach otrzymałem piękną pracę i zaliczyłem przedmiot;) Znajdziecie ich na www. edutalent. pl
Polecam;)
Awatar użytkownika
puzon
-#
-#
Posty: 275
Rejestracja: 2012-08-21, 09:36

Post autor: puzon »

Cud normalnie. Wystarczy wziąć tabletkę która sprawi że w ciągu 5 min nasz IQ się podwoi :))









_________________
http://www.apogeum.net.pl/
kukamber
VIP
VIP
Posty: 4
Rejestracja: 2013-02-12, 12:03

Post autor: kukamber »

Nie ma czegoś takiego jak tabletka podnosząca IQ :P Albo jest się inteligentnym albo nie i tyle. Z tym się trzeba urodzić.
oxytocin
-#
-#
Posty: 50
Rejestracja: 2013-02-14, 16:03

Post autor: oxytocin »

Żeby zdobyć pracę, trzeba trochę poświęcić czasu na praktyki. Tak robiłam przez dwa lata, na tzrecim pracowałam. Tyle wystarcza ;)
1sport_pl
-#
-#
Posty: 89
Rejestracja: 2012-10-01, 19:30

Post autor: 1sport_pl »

Zgadzam się z Oxytocin. Najlepiej jeszcze podczas studiów, znaleźć pracę, szukać praktyk. Bardzo często pracodawcy zostawiają studentów w swoich firmach. Dzisiaj studia może skończyć praktycznie każdy. Nie wszyscy jednak potrafią wykorzystać wiedzę.
Awatar użytkownika
galaxy
-#
-#
Posty: 180
Rejestracja: 2011-11-26, 12:18

Post autor: galaxy »

Czy po studiach czy bez studiów problem jest, bo pracy jest mało, wciaż jeszcze poklsoie kryzysu, a nawet zapowiedź nowego. Na pewno studia ułatwiają start, z samą maturą niewiele firm cie przyjmie, chyba, ze masz jakieś wyjatkowo za***iste doświadczenie, które możesz pzedstawić.
Awatar użytkownika
samba
-#
-#
Posty: 61
Rejestracja: 2013-02-08, 13:16

Post autor: samba »

No niestety z pracą nie jest łatwo, dlatego trzeba się zastanowić dobrze jak najlepiej pokierować swoim wykształceniem. Studia owszem trzeba skończyć, pracodawcy wymagają wyższego wykształcenia ponieważ w dzisiejszych czasach prawie każdy je ma i stało się ono oczywistością. Warto wybrać studia, które zapewniają nam praktyczne zajęcia, na których zdobywamy wiedzę teoretyczną oraz praktykę.
Justynian
-#
-#
Posty: 183
Rejestracja: 2011-11-27, 17:57

Post autor: Justynian »

samba- dla mnie to jest też już demagogia- wzrosła nam ogromnie liczba osób studiujących ale nie można powiedzieć, że wszyscy są już po studiach wiec można je sobie odpuścić. Właściwie to jest odwrotnie- skoro uważamy że wielu ludzi studiuje, to raczej nie będzie mądre, żeby samemu tego nie zrobić.
Awatar użytkownika
galaxy
-#
-#
Posty: 180
Rejestracja: 2011-11-26, 12:18

Post autor: galaxy »

ale ona nigdzie nie napisała o odpuszczaniu studiów, wręcz odwrotenie, że trzeba je skończyć i zwracać uwagę na praktykę. Warto więc zwrócić uwagę ile miejsca jest im poświęcone w programie, a może nawet na rankingi dotyczace absolwentów danej uczelni.

A to, że na studia idą ludzie, którzy niekoniecznie się na nie nadaja to już inny problem ;)
Awatar użytkownika
puzon
-#
-#
Posty: 275
Rejestracja: 2012-08-21, 09:36

Post autor: puzon »

Chciałbym jeszcze dodać że studiach mamy dużo wolego czasu. Warto więc dobywać dodatkowe umiejętności. W moim przypadku było tak że studiowałem matematykę ale ponad to zająłem się robieniem stron. Powiem tak, jest to dochody biznes. Nie wiecie od czego zacząć? Zacznijcie od tych kursów http://strefakursow.pl/kursy/tworzenie_stron.html które w znacznym stopniu pomagają opanować CSS/HTML/PHP/AJAX. Powiem tak, taka wiedza zaprocentuje w przyszłości.
Awatar użytkownika
dobrodziejka
-#
-#
Posty: 290
Rejestracja: 2011-11-10, 09:42
Lokalizacja: Polska

Post autor: dobrodziejka »

Hmm.... na studiach dużo wolnego czasu?.... zależy co się studiuje i na którym się jest roku. A i z pracą wcale tak łatwo raczej nie jest. No ale jak widać niektórzy mają szczęście, którego innym czasami brak. ;) Powodzenia.Pozdrawiam i miłego weekendu.;)
Awatar użytkownika
galaxy
-#
-#
Posty: 180
Rejestracja: 2011-11-26, 12:18

Post autor: galaxy »

dobrodziejka pisze:Hmm.... na studiach dużo wolnego czasu?.... zależy co się studiuje i na którym się jest roku. A i z pracą wcale tak łatwo raczej nie jest. No ale jak widać niektórzy mają szczęście, którego innym czasami brak. ;) Powodzenia.Pozdrawiam i miłego weekendu.;)
Dużo to pojęice względne ;)
Na większości uczelni jak patrzę po znajomych jeden dzień w tygodniu jest wolny, jeśli jest mądrze ułożony plan. dla jednych dużo, dla innych mało. Na studiach dziennych trudno pracować inaczej niż dorywczo, co innego na zaocznych.
Awatar użytkownika
samba
-#
-#
Posty: 61
Rejestracja: 2013-02-08, 13:16

Post autor: samba »

Hmm to zależy wszystko od kierunku, znam osoby, które pracowały na studiach. Niektóre uczelnie dają możliwość studiowania w indywidualnym trybie i wtedy można spokojnie pracować na pół etatu, wystarcza tylko 50 % obecności do zaliczenia przedmiotu.
Awatar użytkownika
galaxy
-#
-#
Posty: 180
Rejestracja: 2011-11-26, 12:18

Post autor: galaxy »

Obecność na zajęciah i indywidualny tok to oddzielny temat mógłby być :lol:
Np. na wiekszosci uczelni obowiazkowe są tylko ćwiczenia, a wykłady nie, ale na teologii wyklady też - ha! Indywidualny tok jest indywidualny, więc często jest możliwośc, dopasowania zajęć i zaliczania części z wyższego roku, a w następnym roku z tego, ale nie będe się zadużo wypowiadać, bo mówię, to już kwestie każdej uczelni i konkretnego przypadku wręcz. Na pewno studiując dziennie bardzo trudno znaleźć pracę na etat, ale po studiach tez z tym cięzko, nawet jak jesteś dyspozycyjny :P
Justynian
-#
-#
Posty: 183
Rejestracja: 2011-11-27, 17:57

Post autor: Justynian »

galaxy- u nas na uczelni Korczaka są nawet studiujące mamy. Zwłaszcza od czasów dostępności studiów na odległość, gdzie część materiału opanowujesz w domu. To już nie jest kwestia wygody tylko w ogóle możliwości studiowania, bo nie każdy ma możliwość, żeby co drugi weekend podrzucać komuś dzieci pod opiekę, a tak zjazdów jest mniej i można siąść do nauki, kiedy akurat ma się taką możliwość.
ODPOWIEDZ