pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Monitoring

Szkolne życie - wszystko co związane ze szkołą.
Awatar użytkownika
klajka95
-#
-#
Posty: 190
Rejestracja: 2009-08-25, 23:25
Lokalizacja: świętokrzyskie

Post autor: klajka95 »

monitoring - owszem jest, ale czy to cos zmienia? przeciez i tak jak się ktoś bije to jest przy tym nie mała widownia w tym kapusie, którzy tak czy siak naskarżą. Bójki u nas są zwykle w szatni gdzie są kamery :mrgreen: i tak czy siak ktos się o tym dowie. no chyba, że są planowane tydzień wcześniej to są poza szkołą. w łazienkach co prawda nie ma, ale w łazienkach nic się złego nie dzieje. łazienki są do dzwonienia i spisywania 8) huh. a tak na hallu to nic. u nas na terenach objetych okiem belferów (dyzury na przerwach) nikt się rozrabiac nie waży, wiec kamery sa chyba tylko po to, gdyby się ktoś włamywał nocą. boisko jest monitorowane juz przez monitoring naszego miasta. moim skromnym zdaniem - zawsze na cos sie ten monitoring przyda ;>>
Awatar użytkownika
Keaty
-#
-#
Posty: 59
Rejestracja: 2009-09-01, 19:07

Post autor: Keaty »

Tia.
Jest monitorning, telewizorek i te inne bajery też.

Tylko, że nikt w ten telewizorek nie patrzy.
Ludzie robią co chcą.

Raz się zdarzyło, że ze znajomymi wydurnialiśmy się przed kamerą i akurat wtedy ktoś patrzył co się dzieje w szkole. Szlag.

Ogólnie ustawki są za szkołą, gdzie kamery nie sięgają.
Awatar użytkownika
selene
-#
-#
Posty: 5563
Rejestracja: 2009-08-19, 15:59
Lokalizacja: ...over the moon?

Post autor: selene »

Mamy monitoring. I co w związku z tym? Na korytarzu nadal jest gorzej niż w dżungli :| . Wszyscy biegają sobie gdzie chcą, biją się, rzucają kredą, czasem kasztanami i palą [ale to w łazience]. Jeśli człowiek skryje się gdzieś w kącie istnieją jakieś szanse przeżycia :roll: . Ogólnie wszystkim 'zwisają' kamery i nauczyciele.
Awatar użytkownika
Cheery
-#
-#
Posty: 933
Rejestracja: 2009-11-02, 21:18
Lokalizacja: CHAOS

Post autor: Cheery »

U mnie w szkole jest monitoring. Czy on coś daje? Sama nie wiem. Nikt nie zwraca szczególnej uwagi na kamery.
Awatar użytkownika
Adrian
-#
-#
Posty: 45
Rejestracja: 2010-02-17, 15:14
Lokalizacja: City . ;D

Post autor: Adrian »

Ach, to oczywiste chyba w każdej szkole jest . 8) Raczej nie, jeszcze nikogo na niczym nie przyłapali, ale widziałem zlot z kamer i fajna szkoła. :P Nikt się nie boi bo myślą że nie działają. :mrgreen:
Awatar użytkownika
niepokorna
-#
-#
Posty: 3930
Rejestracja: 2010-01-25, 20:46

Post autor: niepokorna »

ja nawet nie wiem czy na mojej uczelni jest monitoring, ale pewnie tak. Jak widać nawet tego nie zauważam. Choć nie! Rzeczywiście przecież kochani panowie z ochrony, którzy siedzą w 'recepcji' patrzą na te monitorki. Czyli jest :P A czy coś daje? Pewnie tak, choć nie wiem co by można było ukraść na moim wydziale? :>
Awatar użytkownika
agg
-#
-#
Posty: 6707
Rejestracja: 2009-06-23, 12:12
Lokalizacja: Śrem

Post autor: agg »

u mnie jest monitoring, daje tyle że kiedyś przyłapali kogoś na tym, ze chciał zwinąć wycieraczkę, nic poza tym
walio
-#
-#
Posty: 315
Rejestracja: 2016-08-24, 02:21

Post autor: walio »

Przeglądnij ofertę tej firmy http://monitoringslupsk.pl/technologia.html gwarantują najlepszą jakość nagrań, co zapewni Ci łatwe rozpoznanie ludzi z nagrania, oraz pewność, że dostrzeżesz wszystkie szczegóły z nagrania
ODPOWIEDZ