pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Szkolne życie.

Szkolne życie - wszystko co związane ze szkołą.
Awatar użytkownika
drajpaczka
-#
-#
Posty: 216
Rejestracja: 2010-06-17, 06:55
Lokalizacja: Warszawa

Szkolne życie.

Post autor: drajpaczka »

Jak zaczęłam chodzić do szkoły do podstawówki zaczęły się rożne problemy a to np nie słuchanie na lekcjach, bieganie po klasie, krzyki do nauczycieli. Oczywiście dostawałam masę uwag, wtedy jak rodzice przychodzili do mnie, to płakałam bo dostałam uwagę a nie chciałam się źle zachowywać i myślałam sobie tak: Mamo nie krzycz nie chciałam jakoś przebrnęłam przez podstawówkę mimo tego, ze nic nie umiałam bo nie skupiałam się w szkole, dostawałam 1,2 ale to trudno .
Potem zaczęło się gimnazjum to już masakra była .
Poszłam do jeden szkoły to mnie nie chcieli i wyrzucili mnie bo mam ADHD i nie chcą takich problemów. party1.gif
Wiec co trzeba było zrobić?? Znaleźć inną, ok znaleźliśmy no i zostałam wtedy do 6 klasy gimnazjum było tam także ciężko , oprócz moich słych zachowań nauczyciele byli nie w porządku wobec mnie potrafili szarpnąć mnie a to powiedzieć, ze jestem " głupia" i inne tak słowa a ja wtedy beczy.gif było mi strasznie źle i smutno, nie było dnia bez problemów ze szkoła co chwile, były telefony do rodziców i na dywanik mnie, potrafili nauczyciele mnie schować w szafie jak płakałam dash.gif to już paranoja. Pewnego razu próbowałam skakać przez okno co z Was o tym nie którzy wiedzą , ponieważ pedagog chciał zabrać prawa rodzicielskie bo myślał, że nie radzą sobie ze mną rodzice i przez nich tak się zachowuje ale uratowała mnie wychowawczyni i przez rok nie chodziłam do szkoły bo byłam w szpitalu.
To były najgorsze chwile.
Po gimnazjum poszłam do liceum chociaż wmawiano mi w gimnazjum, że powinnam iść do zawodówki ale nie poddałam się bo wiem, że to nie jest rozwiązanie trzeba iść do przodu i poszłam do następnej szkoły ale jak zobaczyli papiery w socjalnej to nie chcieli mnie i poszłam do liceum dla dorosłych i tam mi jest bardzo dobrze, jestem grzeczna i nie widać u mnie ,ze miałam jakiekolwiek problemy no trochę widać fakt ale nie biegam po klasie itp:)
plagnatki
VIP
VIP
Posty: 10
Rejestracja: 2015-12-21, 09:19
Kontakt:

Post autor: plagnatki »

To inna rzeczywistość.
Weryca
VIP
VIP
Posty: 2
Rejestracja: 2016-01-27, 14:39

Post autor: Weryca »

Ja już w zasadzie nie pamiętam swojego szkolnego życia. Od dawna się nie uczę.
nascher56
VIP
VIP
Posty: 5
Rejestracja: 2018-08-27, 21:33

Re: Szkolne życie.

Post autor: nascher56 »

Super! Wielkie dzięki za sprawdzone informacje. Z całą pewnością z nich skorzystam.
Jak ciemno, to przyjemno.
ODPOWIEDZ