pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Opinie o uczelniach

Szkolne życie - wszystko co związane ze szkołą.
nasta
VIP
VIP
Posty: 9
Rejestracja: 2011-06-27, 12:34

Opinie o uczelniach

Post autor: nasta »

Witam poszukuje uczelni na Mazowszu, która odpowiednio by uczyły germanistyki, osoby, które są na takim kierunku byłyby w stanie napisać opinie na temat swoich szkół wyższych? Bardzo dziękuje za wszelkie odpowiedzi.
torino
VIP
VIP
Posty: 9
Rejestracja: 2011-06-30, 12:54

Post autor: torino »

Hej, sama studiuje filologie niemiecką w Lingwistycznej Szkole Wyższej w Warszawie (http://lingwistyka.edu.pl). Mogę się wypowiadać bardzo przychylnie, nie czuje się zbywana przez prowadzących, zwykle wykłady rzeczowe i interesujące, poza tym ogólny klimat bardzo pozytywny. Według mnie dobra szkoła. Pozdrawiam
plagnatki
VIP
VIP
Posty: 10
Rejestracja: 2015-12-21, 09:19
Kontakt:

Post autor: plagnatki »

Ja mam same pozytywne opinie.
Vaaatax
VIP
VIP
Posty: 2
Rejestracja: 2016-01-14, 09:24
Kontakt:

Post autor: Vaaatax »

Idź na studia na Uniwersytet Warszawski. Jest to najlepsza uczelnia jeśli chodzi o języki obce.
Awatar użytkownika
Zander3
VIP
VIP
Posty: 3
Rejestracja: 2016-01-16, 11:43

Post autor: Zander3 »

Też tak słyszałem. Najważniejsze jednak jest podejście studenta do nauki.
Im piękniejszą jest muzyka, tym bardziej zniechęca ignorantów
Fraica
VIP
VIP
Posty: 2
Rejestracja: 2016-03-18, 10:36
Kontakt:

Post autor: Fraica »

Z tego co się orientuje, to Uniwersytet Warszawski ma bardzo dobrze prowadzony ten kierunek. Jednak są to wiadomości z przed ok 4 lat i nie wiem, czy nic się nie zmieniło.
klimus88
VIP
VIP
Posty: 16
Rejestracja: 2016-02-25, 00:32

Post autor: klimus88 »

wydaje mi się, że lepiej iść jednak w kierunku prywatnych uczelni. Zobacz sobie np. kierunki tutaj: wsb.pl/chorzow/ (specjalnie nie linkuję, żeby nie było że reklama :) ). Wydaje mi się, że prywatne uczelnie, nawet jeżeli nie mają takiej renomy jak np. UW, to mimo wszystko pozwolą Ci się rozwijać od razu zawodowo w trakcie studiów, a nie jak na publicznych, gdzie to wszystko to musi być tylko nauka i nauka. rozważ, czy nie lepiej właśnie spróbować tak!
Awatar użytkownika
famme_fatale
-#
-#
Posty: 734
Rejestracja: 2015-07-27, 10:22

Post autor: famme_fatale »

ja byłam na Uniwersytecie Śląskim i nie mam o nim najlepszego zdania.
Awatar użytkownika
obuvatia1
VIP
VIP
Posty: 5
Rejestracja: 2018-09-08, 17:54

Re: Opinie o uczelniach

Post autor: obuvatia1 »

Ja nie mam niestety za bardzo wiedzy i doświadczenia w tym temacie. Nie będę w stanie pomóc...
Dzień bez uśmiechu to dzień spisany na straty – Phil Bosmans
ODPOWIEDZ