pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Nasza-klasa.pl

Szkolne życie - wszystko co związane ze szkołą.
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Nasza-klasa.pl

Post autor: Empatia »

Co sądzicie o tym portalu? ;) Chyba każdy ma tam konto ;P
xxmisqaxx
VIP
VIP
Posty: 7
Rejestracja: 2008-12-20, 14:20

Post autor: xxmisqaxx »

no fajny nawet ten portal jest ;) tez mam tam konto hehe xD
Awatar użytkownika
yesterday13
-#
-#
Posty: 77
Rejestracja: 2008-12-27, 14:14
Lokalizacja: Miasto Aniołów...

Post autor: yesterday13 »

Fajny, fajny:) Też mam konto.
Nocturn
-#
-#
Posty: 485
Rejestracja: 2008-12-26, 16:56

Post autor: Nocturn »

Konto mam, ale zaglądam sporadycznie. Sprawdzam to co chcę, zapraszam i akceptuję kogo chcę - zero kont fikcyjnych.
Gokax
-#
-#
Posty: 52
Rejestracja: 2009-01-10, 17:23

Post autor: Gokax »

Fajny portal, ale ludzie zrobili sobie z tego fotoblog i miejsce do wysylania lacuszkow. To mial byc portal dla ludzi ktorzy chca utrzymac znajomosci ze szkoly itp, a ludzie wysylaja jakies chore lancuszki, i dodaja po 10 zdjec dziennie przez co zdjec juz sie nie robi na pamiatke tylko na nasza-klasa.pl -_-'
Awatar użytkownika
NAwiedzonA
-#
-#
Posty: 7601
Rejestracja: 2009-01-02, 09:05

Post autor: NAwiedzonA »

Ja znam jedną taką co potrafi dać 18 takich samych zdjęć :/
Awatar użytkownika
Bu.
-#
-#
Posty: 408
Rejestracja: 2009-01-23, 11:17

Post autor: Bu. »

Konto mam, założyłam wtedy gdy NK była jeszcze młoda i fajna:)
Teraz wkurza mnie tam wszystko. Kolejna fotka się z tego robi, a może coś jeszcze gorszego. Co mnie denerwuje?
-jak dostaję zaproszenia od osób które nie znam i które mnie nie znają, a zaproszenia wysyłają tak o, bo kto ma więcej znajomych ten jest lepszy,
-sam widok tego że ktoś ma w swojej galerii 126 zdjęć(taką osobę znam, w sumie nic złego by w tym nie było gdyby nie fakt że są to zdjęcia jej twarzy, czyli cały czas to samo)
-śmieszy mnie jak widzę że ktoś zakłada konto dla swojego pupilka (czyt.psa!) a takie coś coraz częściej się zdarza.
No i dużo by tu można jeszcze wymienić. Mimo że bardzo mnie już prawie wszystko na tym portalu denerwuje to konta jednak nie usunę. Bo jakby nie było to odnalazłam paru starych znajomych, poza tym z niektórymi osobami komunikuję się właśnie przez NK.
Rogik
-#
-#
Posty: 123
Rejestracja: 2009-02-15, 08:34

Post autor: Rogik »

Mam konto, od czasu do czasu zaglądam, szkoda tylko, że zdjęcia nie są w żaden sposób zabezpieczane (wiem, że i tak ktoś może screena zrobić, ale mimo tego) Poza tym, można się jakoś kontaktować ze sobą jak się jest już w różnych miastach w szkole i nie widzi się siebie na co dzień :mrgreen:
fajnyfranek
-#
-#
Posty: 249
Rejestracja: 2009-02-06, 07:28

Post autor: fajnyfranek »

kiedyś było inaczej. ;]
teraz za dużo 'cReySolSkIcH na100LatKuFF' się zarejestrowało. ciągłe łańcuszki [których zrozumieć nie potrafię], dużo znajomych, zdjęć i konta fikcyjne... żenua!
Rogik
-#
-#
Posty: 123
Rejestracja: 2009-02-15, 08:34

Post autor: Rogik »

Hmmm, ja się nie spotkałem, a od kont fikcyjnych na ogół nie przyjmuję zaproszeń :)
lui13
-#
-#
Posty: 264
Rejestracja: 2009-01-07, 15:39

Post autor: lui13 »

Miałam, usunęłam. Nie tak dawno założyłam na zupełnie inne imię i nazwisko, aby poszpiegować trochę..

Po prostu nie podoba mi się tam:
:arrow: wsadzanie po kilkadziesiąt-kilkaset fotek
:arrow: takie "sWeEtTaŚnE dZiEwCzYnKi" które podniecają się tam swoim wyglądem
:arrow: osób robiących z galerii zdjęć kartki na pinezki (jakieś serduszka, itp)
:arrow: nie mogę patrzeć na osoby które uważają, że są ładne i każdy się w nich kocha i że malując się robią z siebie "fajna dupę"
:arrow: zachowanie pewnych osób
:arrow: każdy "leci" na ilość znajomych, a nie żeby mieć kogoś, kogo zna się naprawdę a nie tylko z widzenia i z zamienionych 2 słów w życiu..
:arrow: spam
:arrow: wiele innych rzeczy
Awatar użytkownika
kashmira
-#
-#
Posty: 2459
Rejestracja: 2008-12-15, 18:59

Post autor: kashmira »

Konto owszem mam już od dawna wtedy kiedy nk nie była jeszcze "modna". Zaglądam od czasu do czasu, co do tych zdjęć, nabijania znajomych wkurzające, ale unikam po prostu takich kont;)
Duszyczka
-#
-#
Posty: 1701
Rejestracja: 2009-02-12, 18:51

Post autor: Duszyczka »

Mam konto które założyłam dawno temu...
Ale zaczyna mi się tam nudzić...wole na jakimś forum poklikać ;)
Denerwują mnie podobne rzeczy jakie denerwują lui13.
O kontach fikcyjnych nie wspomne porażka
Awatar użytkownika
NAwiedzonA
-#
-#
Posty: 7601
Rejestracja: 2009-01-02, 09:05

Post autor: NAwiedzonA »

lui13 pisze:Miałam, usunęłam. Nie tak dawno założyłam na zupełnie inne imię i nazwisko, aby poszpiegować trochę..

Po prostu nie podoba mi się tam:
:arrow: wsadzanie po kilkadziesiąt-kilkaset fotek
:arrow: takie "sWeEtTaŚnE dZiEwCzYnKi" które podniecają się tam swoim wyglądem
:arrow: osób robiących z galerii zdjęć kartki na pinezki (jakieś serduszka, itp)
:arrow: nie mogę patrzeć na osoby które uważają, że są ładne i każdy się w nich kocha i że malując się robią z siebie "fajna dupę"
:arrow: zachowanie pewnych osób
:arrow: każdy "leci" na ilość znajomych, a nie żeby mieć kogoś, kogo zna się naprawdę a nie tylko z widzenia i z zamienionych 2 słów w życiu..
:arrow: spam
:arrow: wiele innych rzeczy
Ja bym do tej listy dodała jeszcze łańcuszki typu "kopiuj wklej"
Awatar użytkownika
Marta
-#
-#
Posty: 49
Rejestracja: 2009-03-06, 10:26

Post autor: Marta »

mam konto, korzystam. Ale to już zajeżdża fotką..
Co drugie konto to albo 12letnie "różowe sexbomby" albo 13letni playboye ... bleh. Nienawidzę łańcuszków, zaproszeń od ludzi z mojej szkoły, którzy zaczynali jak ja już z niej wyszłam i ni uja nie kojarzę ludzi, nie lubię "ważne osoby" i milion pinesek, milion tych samych zdjęć. eh. Ale przyznam że ten portal, jako portal jest praktyczny i często przydatny.
ODPOWIEDZ