pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Ostatnie strony Waszych zeszytów

Szkolne życie - wszystko co związane ze szkołą.
Awatar użytkownika
maadzia13
-#
-#
Posty: 1827
Rejestracja: 2008-12-21, 18:24
Lokalizacja: świętokrzyskie

Ostatnie strony Waszych zeszytów

Post autor: maadzia13 »

Ostatnie strony zeszytów są najciekawsze :mrgreen: Rysunki, tajne rozmowy, gry, teksty nauczycieli... Co jest w Waszych zeszytach na ostatnich stronach? Zapisujecie tam coś ważnego? A może na ostatniej stronie zaczyna się zeszyt do innego przedmiotu? :P Zaglądają tam Wasi Nauczyciele? :P
Nocturn
-#
-#
Posty: 485
Rejestracja: 2008-12-26, 16:56

Post autor: Nocturn »

Karykatury nauczycieli :D I różne inne pierdołowate notatki, które nagle do mnie dotrą. Nauczyciele tego na szczęście nie inwigilują, no może poza księdzem, dlatego na religii wyżywam się na wyrywanych karteczkach ;)
Awatar użytkownika
NAwiedzonA
-#
-#
Posty: 7601
Rejestracja: 2009-01-02, 09:05

Post autor: NAwiedzonA »

Ja mam jeden zeszyt do PO i religii :D U mnie na końcach zeszytów królują rozmowy, ufoludki i teksty piosenek :D
Awatar użytkownika
Bu.
-#
-#
Posty: 408
Rejestracja: 2009-01-23, 11:17

Post autor: Bu. »

Kiedyś strach było patrzeć na ostatnie kartki w moich zeszytach^^
obecnie mniej się na nich wyżywam. Jak już się zdarzy to: rysunki, inicjały, próby rozpisania długopisu, dialogi i monologi xD
lui13
-#
-#
Posty: 264
Rejestracja: 2009-01-07, 15:39

Post autor: lui13 »

W zeszycie z Matmy - nakreślone, nieestetyczne, rozciągające się na 4 strony działania sposobem pisemnym - wygląda bardzo nieestetycznie, że aż samej mnie obrzydzenie idzie - poza tym jestem tam plama z atramentu, która przedostała się na 6 stron zeszytu, w tym na okładkę, a jest formatu ok. A7 :P
Awatar użytkownika
biedroneczka
-#
-#
Posty: 62
Rejestracja: 2009-03-25, 19:53

Post autor: biedroneczka »

Haha, na ostatnich stronach zeszytów można u mnie znaleźć dosłownie wszystko, od plansz do gry w statki, poprzez jakieś zadania, notatki, obliczenia, śmieszne teksty, rysunki (do kalambury i nie tylko xD) aż po hasła do szubienicy. :mrgreen:
Natomiast ostatnia strona zeszytu od polskiego pokryta jest w trzech czwartych kreskami - liczę, ile razy nauczycielka powie "dobrze", "świetnie", "oczywiście", "notabene" i "że tak powiem", do każdego oddzielne kreski. xD Modliłam się, żeby tam nie zajrzała, jak wzięła mnie do odpowiedzi, bo prawdopodobnie byłabym ugotowana, ale na szczęście nie zobaczyła. :mrgreen:
Nieosiagalna
-#
-#
Posty: 72
Rejestracja: 2009-03-17, 17:48

Post autor: Nieosiagalna »

Hmm Na ostatnich stronach zeszytow najczesciej umieszczam rysunki , czasem popisze wiersze , lub kontaktuje sie z kolezanka w waznej sprawie ;)
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Post autor: Empatia »

A ja Was zaskoczę :mrgreen: U mnie ostatnie strony są czyste ;) Tylko czasami widnieją jakieś obliczenia ;P
Awatar użytkownika
NAwiedzonA
-#
-#
Posty: 7601
Rejestracja: 2009-01-02, 09:05

Post autor: NAwiedzonA »

biedroneczka pisze: Natomiast ostatnia strona zeszytu od polskiego pokryta jest w trzech czwartych kreskami - liczę, ile razy nauczycielka powie "dobrze", "świetnie", "oczywiście", "notabene" i "że tak powiem", do każdego oddzielne kreski. xD Modliłam się, żeby tam nie zajrzała, jak wzięła mnie do odpowiedzi, bo prawdopodobnie byłabym ugotowana, ale na szczęście nie zobaczyła. :mrgreen:
Ja tak w pierwszej gimnazjum robiłam jak moja nauczycielka od niemca nadużywała "proszę bardzo" :mrgreen:
Awatar użytkownika
Lina
-#
-#
Posty: 208
Rejestracja: 2009-05-07, 16:40

Post autor: Lina »

U mnie zwykle ostatnie strony zeszytów to notatki z innych przedmiotów. Są też także jakieś rysunki, i jakieś obraźliwe wierszyki na nauczycieli tylko jak mnie wkurzą xD
tanczenalace
-#
-#
Posty: 496
Rejestracja: 2009-05-22, 22:12

Post autor: tanczenalace »

Zazwyczaj są tam jakieś notatki i rysunki :P a niektóre są czyste xD
Awatar użytkownika
psychiczna
-#
-#
Posty: 4334
Rejestracja: 2009-05-30, 18:08

Post autor: psychiczna »

Przeważnie są czyste, ale zdarzają się jakieś rysunki, albo notatki.
Awatar użytkownika
Heroine.
-#
-#
Posty: 3843
Rejestracja: 2009-06-14, 15:44

Post autor: Heroine. »

zeszyty od matmy i fizyki - jakieś 5 kartek od tyłu jest zamazanych moimi bazgrołami :mrgreen:
:/ Umieram z nudów na tych lekcjach...
Limowa
-#
-#
Posty: 150
Rejestracja: 2009-06-08, 14:20
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Limowa »

Dałabym skany, ale wtedy bym już się nie pojawiła na forum ej xD
Oczywiście w każdym zeszycie coś się znajdzie :D

Lubię pisać też na marginesach, rysować i wgl

Macie próbkę kartki z zeszytu od polaka:
http://www.voila.pl/033/evpsl/index.php?get=1&f=1
Najbardziej podoba mi się:
Panglos jest OPTYMISTĄ!

A i nie śmiejcie się z pisma xD Jak nie chce mi się pisać to czasami piszę wszystkie literki razem:
Haniaupiekłajabłecznik. xD
Asia2111
-#
-#
Posty: 38
Rejestracja: 2009-06-08, 19:21

Post autor: Asia2111 »

Ja mam rysunki i cytaty xD
ODPOWIEDZ