pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Technik urządzeń sanitarnych za darmo!

Szkolne życie - wszystko co związane ze szkołą.
radekz
VIP
VIP
Posty: 1
Rejestracja: 2010-08-09, 12:46

Technik urządzeń sanitarnych za darmo!

Post autor: radekz »

Witam, chciałbym zaproponować wszystkim zainteresowanym techniką, a zwłaszcza budownictwem, naukę szkole policealnej na tym właśnie kierunku. Myślę, że dla osób o takich zainteresowaniach jest to bardzo atrakcyjny kierunek. Po ukończeniu tej szkoły, bądź nawet jeszcze w trakcie trwania nauki, można podjąć ciekawą i dobrze płatną pracę przy montażu urządzeń i instalacji bądź sieci sanitarnych, ich projektowaniu bądź sporządzaniu kosztorysów. O tym jak trudno jest dziś znaleźć fachowca w tej dziedzinie, wie każdy kto czeka chociażby na montaż i uruchomienie kotła CO. W dodatku niewiele jest szkół które kształcą w tym zawodzie a nauka w nich nieraz sporo kosztuje (poszukaj „Akademia Viessmann” i zobacz ile warta jest taka szkoła). Tymczasem w Warszawie w Centrum Kształcenia Ustawicznego nr 5 istnieje możliwość nauki na tym kierunku w szkole policealnej, całkowicie za darmo, gdyż jest to szkoła państwowa. Warto chyba wspomnieć, że jest to jedna z niewielu szkół policealnych oferujących naukę za darmo i chyba jedyna darmowa szkoła z tym kierunkiem w Polsce (jeśli ktoś wie o innej, proszę o informację w tym wątku). Adres strony tej szkoły to:
http://www.cku.waw.pl/
W zakładce rekrutacja 2010/2011 są wszystkie niezbędne informacje. Jeśli jesteś zainteresowany tym kierunkiem, to proszę nie zwlekaj z zapisem. O przyjęciu do szkoły decyduje kolejność zgłoszeń. Jak wspomniałem, nauka jest całkowicie za darmo, jednak warunkiem uruchomienia danego kierunku jest odpowiednia liczba kandydatów. Dlatego proszę również o powiadomienie wszystkich znajomych, którzy mogli by być zainteresowani nauką w tej szkole i którzy mieszkają W Warszawie, bądź mogą dojeżdżać na zjazdy raz na dwa tygodnie (szkoła ma siedzibę w dogodnym punkcie jeśli chodzi o komunikację, niedaleko dworca wschodniego).
Myślę, że taki kierunek to prawdziwa okazja, bo inne szkoły, jeśli oferują darmową naukę, to jest to co najwyżej jakieś przekładanie papierków z kupki na kupkę (administracja, technik prac biurowych itp.) lub co najwyżej informatyka. Warto więc chyba skorzystać z szansy i się zapisać, zwłaszcza że nie ma się nic do stracenia. Pozdrawiam.
plagnatki
VIP
VIP
Posty: 10
Rejestracja: 2015-12-21, 09:19
Kontakt:

Post autor: plagnatki »

Jeszcze aktualne?
Awatar użytkownika
Baruffolhu
VIP
VIP
Posty: 5
Rejestracja: 2018-09-07, 18:12

Re: Technik urządzeń sanitarnych za darmo!

Post autor: Baruffolhu »

Warto według mnie poszperać w tej materii w Internecie. Na pewno się coś tam znajdzie.
Dopóki nie przekonasz swojej podświadomości, że jesteś zwycięzcą, będziesz nieudacznikiem. To się dzieje dzięki afirmacjom. PSTRYK i już . Florence Scovel Shinn
ODPOWIEDZ