pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Śniadanie do szkoły

Szkolne życie - wszystko co związane ze szkołą.
Awatar użytkownika
Rose
-#
-#
Posty: 6474
Rejestracja: 2009-05-21, 16:34

Śniadanie do szkoły

Post autor: Rose »

No wiem, wiem, wakacje są ;p

Ale jak to z Wami jest, robicie sobie śniadanie do szkoły? Jakieś kanapki, bierzecie jogurt, a może kupujecie "śniadanie" w szkolnym sklepiku? Sami przygotowujecie kanapki, czy mamusia?;D
Awatar użytkownika
psychiczna
-#
-#
Posty: 4334
Rejestracja: 2009-05-30, 18:08

Post autor: psychiczna »

Podobny temat już był.
Kanapek ze sobą nie biorę, jeśli już to pieniądze i wtedy kupuję sobie coś do jedzenia w szkolnym sklepiku. Często jednak 6-7h wytrzymywałam tylko na śniadaniu, które zjadłam przed szkołą.
Awatar użytkownika
Kasjopeja
-#
-#
Posty: 144
Rejestracja: 2010-05-10, 14:07

Post autor: Kasjopeja »

Nic nie jem w szkole bo zwykle nie jestem głodna.
Nawet jak mam 2 a czasami 3 w-fy to nic nie jem.
A efekty i tak widać,ale nie o tym mowa...
Awatar użytkownika
Aurilka
-#
-#
Posty: 1973
Rejestracja: 2010-04-24, 16:32

Post autor: Aurilka »

Czasami biorę kanapki, oczywiście samodzielnie zrobione, częściej kupuje jakoś bułkę w szkolnym sklepiku
Awatar użytkownika
agg
-#
-#
Posty: 6707
Rejestracja: 2009-06-23, 12:12
Lokalizacja: Śrem

Post autor: agg »

Śniadanie w szkole to obowiązek! zawsze ze sobą mam. Od pierwszej klasy podstawówki. Jeśli nie kanapki to marchewki, jabłko, jakieś ciastko, pączek itp.
yel.
-#
-#
Posty: 1432
Rejestracja: 2009-07-12, 20:37
Lokalizacja: inąd.

Post autor: yel. »

Nigdy sobie nie robiłam śniadania do szkoły. Zdarzało się, że - jeśli miałam trochę czasu do autobusu - to szłam do sklepu i coś kupowałam. Zazwyczaj jednak kradłam kanapki koledze z ławki.
Awatar użytkownika
Icannotfly.
-#
-#
Posty: 1022
Rejestracja: 2010-05-16, 18:25
Lokalizacja: Stamtąd.

Post autor: Icannotfly. »

Mama mi zawsze robi jakąś kanapkę, ale zwykle w szkole jeszcze coś sobie kupuję. :)
Awatar użytkownika
flammable.
-#
-#
Posty: 166
Rejestracja: 2010-03-01, 00:11

Post autor: flammable. »

przed studiami bywało różnie jak miałam wiecej czasu to robiłam śniadanie w domu, kiedy miałam mniej czasu brałam pieniądze i kupowałam śniadanie w sklepiku szkolnym. teraz na studiach wolę sobie dłużej pospać i kupuję sobie cos na mieście przed zajęciami.
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Post autor: Empatia »

Mama mi zawsze wtyka kanapkę,a ja ją przeważnie i tak przynoszę z powrotem do domu. Chociaż czasem potrafią uratować przed śmiercią głodową, gdy zapomnę pieniędzy ;p
Awatar użytkownika
Raisins
-#
-#
Posty: 423
Rejestracja: 2010-06-30, 17:12

Post autor: Raisins »

Nigdy nie kupuje nic w szkolnym sklepiku choć trzeba przyznać, że kupując w nim można się na prawdę nieźle najeść.
Zawsze biorę do szkoły kanapki i wyjadam bułki chłopakowi :D
Awatar użytkownika
kashmira
-#
-#
Posty: 2459
Rejestracja: 2008-12-15, 18:59

Post autor: kashmira »

W szkole podstawowej i gimnazjum owszem brałam ze sobą śniadanie. W Technikum jak przyszło mi wstawać przed 5 to ostatnia rzecz o której myślałam to jedzenie. Przeważnie kupowałam coś w sklepiku albo nie jadłam wcale.
Teraz jak mam przerwę w zajęciach wyskakujemy na miasto na szybki obiad czy pizze.
Awatar użytkownika
maadzia13
-#
-#
Posty: 1827
Rejestracja: 2008-12-21, 18:24
Lokalizacja: świętokrzyskie

Post autor: maadzia13 »

W podstawówce czy gimnazjum przeważnie miałam śniadanko, bo Mama robiła, to aż żal było nie wziąć, ale zdarzało się też tak, że miałam naszykowane, ale nie mieściły mi się do torby i nie brałam :P W Liceum nie brałam, bo już nie miał kto zrobić, a samej mi się nie chciało, bo przeważnie rano robię wszystko w biegu więc na szykowanie jedzenia nie ma czasu. Kanapkę najczęściej kupowałam w szkole, przez ostatnią klasę liceum była to praktycznie kanapka gyros :D a jak będzie dalej ze śniadaniem to się okaże ;>
Awatar użytkownika
KredkaNaBaterie
-#
-#
Posty: 56
Rejestracja: 2009-06-06, 10:15

Post autor: KredkaNaBaterie »

Nigdy nie biorę, ostatecznie kupuje sobie coś w szkolnym sklepiku.
Awatar użytkownika
keep away
-#
-#
Posty: 282
Rejestracja: 2010-06-18, 14:07
Lokalizacja: Ty się tu wziąłeś?!

Post autor: keep away »

Biorę kanapki do szkoły, ale zazwyczaj przynoszę je z powrotem do domu. :P
Zawsze sobie myślę "mam dużo lekcji, więc na pewno zgłodnieję", a okazuje się, że się trzymam bez jedzenia. : P A nawet jak mi się zachce coś zejść to jest to drożdżówka albo frytki ze szkolnej stołówki. :D
Awatar użytkownika
Cheery
-#
-#
Posty: 933
Rejestracja: 2009-11-02, 21:18
Lokalizacja: CHAOS

Post autor: Cheery »

Jeżeli mam rano czas(co zdarza się rzadko), to robię sobie jakieś kanapki do szkoły.
Ale jednak częściej kupuję coś do jedzenia w szkolnym barku albo w jakimś sklepie.
W szkole często jestem głodna, więc muszę mieć przy sobie coś do wszamania ;D
ODPOWIEDZ