pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Ostry makijaż w szkole

Szkolne życie - wszystko co związane ze szkołą.
Awatar użytkownika
Rose
-#
-#
Posty: 6474
Rejestracja: 2009-05-21, 16:34

Post autor: Rose »

U Nas raz ksiądz do mojej koleżanki, która miała pomalowane oczy hasło: "A wodę i mydło w domu masz?"... :mrgreen:
M. pisze:nawet co przerwa latały do kibla żeby się poprawiać
Jedna moja koleżankę co chwilę poprawia, co chwilę nakłada kolejną porcję pudru, wygląda to strasznie
Awatar użytkownika
natka7117
-#
-#
Posty: 430
Rejestracja: 2010-03-13, 15:56

Post autor: natka7117 »

Rose pisze:"A wodę i mydło w domu masz?"
już lubię tego księdza. :mrgreen:
ja osobiście się nie maluję, ale u nas jest kilka takich, no i niby w regulaminie szkoły nie ma wspominki makijażu, i to jest dla nich wymówka.
niektórzy nauczyciele zwracają im uwagę, a niektórzy mają to głęboko.
Awatar użytkownika
selene
-#
-#
Posty: 5563
Rejestracja: 2009-08-19, 15:59
Lokalizacja: ...over the moon?

Post autor: selene »

Do szkoły praktycznie się nie maluję, więc problem mnie osobiście się nie tyczy ;P.
W każdym razie wszystko zależy od nauczyciela. Jedni ignorują, drudzy nie. Ale moim zdaniem taki ostry makijaż to kompletne przegięcie. To przecież szkoła, nie (za przeproszeniem) dom publiczny. A już w ogóle nie rozumiem dziewczyn, które co chwila latają na przerwie do łazienki i "poprawiają" tapetę. Ugh.
lasiczka_poznan
-#
-#
Posty: 144
Rejestracja: 2010-05-12, 20:42

Post autor: lasiczka_poznan »

ja zaczelam sie malowac w liceum, ale byl to delikatny makijaz. nic co mogloby razic innych po oczach. teraz w ap w policealnej czy w pracy to samo. ostry makijaz robie tak naprawde tylko na imprezy i jakies specjalne okolicznosci. poza tym kosmetyki niszcza skore
Awatar użytkownika
Ema
-#
-#
Posty: 248
Rejestracja: 2010-12-05, 14:53
Lokalizacja: Świebodzin

Post autor: Ema »

Jeśli chodzi o mnie, to do szkoły maluję się bardzo rzadko. Jeśli chodzi o nauczycie to każą zmywać makijaż, ale to działa na takiej zasadzie: laska wymalowana jak juz nie powiem co przychodzi na lekcje, nayczyciel każe zmyć, kolesiówka zmywa, a na następnej przerwie znowu robi sobie makijaż. I w końcu nauczyciele ustępują. Moim zdaniem źle robią, tak jak powiedziała selene szkoła to nie dom publiczny.
tulipan.
-#
-#
Posty: 2503
Rejestracja: 2010-11-04, 17:03
Lokalizacja: Rzeszów.

Re: Ostry makijaż w szkole

Post autor: tulipan. »

Rose pisze:Nosicie mocne, ostre makijaże do szkoły?
Dużo jest takich dziewczyn?
Jak reagują Wasi nauczyciele, krytykują, obojętnie, wstawiają ujemne punkty z zachowania?
nie, nie.

Owszem, trochę ich jest.

Piszą uwagi do dzienniczka. Spotkałam się z tym, że wychowawczyni kazała pewnej koleżance zmyć ów makijaż w toalecie szkolnej.
Kiedy wróciła taka "czysta" nie umiałam się do jej wyglądu przyzwyczaić. Czego tapeta nie może...
Awatar użytkownika
Irytacja
-#
-#
Posty: 110
Rejestracja: 2010-12-03, 20:30

Post autor: Irytacja »

Do szkoły sie nie maluje, chyba ze jakis pryszcz wyskoczy to wiadomo. Mam jeszcze czas, zresztą u mnie się raczej nie malują.
Awatar użytkownika
cherrious
-#
-#
Posty: 129
Rejestracja: 2011-09-28, 22:03

Post autor: cherrious »

u mnie nie można mieć nic, dosłownie nic. pomalujesz się fluidem - nie. pociągniesz oczy tuszem, kredką - też nie. no zwariować można. nie można się wgl malować, a jak już się pomaluje to chodzi pedagog i zmazuje -.-
Moqueur
-#
-#
Posty: 2184
Rejestracja: 2010-09-28, 16:59

Post autor: Moqueur »

Uwielbiam Twoją szkołę :P. Kocham w kobietach naturalność + ja mojej byłej kazałem zmywać makijaż i mogła dopiero z domu wyjść :D.
poli
VIP
VIP
Posty: 13
Rejestracja: 2014-04-15, 09:04
Kontakt:

Post autor: poli »

u nas jest zabroniony
domka.1990
VIP
VIP
Posty: 2
Rejestracja: 2014-05-05, 14:38
Kontakt:

Post autor: domka.1990 »

Ja to np się w ogóle mocno nie maluję. Uważam, że szkoła to nie impreza, ani nie pokaz mody, żeby zakładać najlepsze ciuchy i chodzić doń wypacykowaną. W szkole powinno się być skromnym, wtedy nauczyciele i inni uczniowie mają zupełnie inne podejście do danej osoby. Niestety ludzie oceniają po wyglądzie, nic się na to nie poradzi.
Awatar użytkownika
majeczka87
-#
-#
Posty: 530
Rejestracja: 2014-08-06, 16:52

Post autor: majeczka87 »

Jak się malować do szkoły to delikatnie, a nie tona tapety na twarzy.
ovoc
VIP
VIP
Posty: 12
Rejestracja: 2015-02-18, 10:48
Kontakt:

Post autor: ovoc »

U mnie nie robili o to nigdy problemów ;)
błętkina krew
-#
-#
Posty: 335
Rejestracja: 2013-01-16, 13:51

Post autor: błętkina krew »

Ostry makijaż nie przystoi nawet po szkole ; ) Po co nakładać tyle tapety?
ODPOWIEDZ