pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Stypendia

Szkolne życie - wszystko co związane ze szkołą.
Doogi
VIP
VIP
Posty: 1
Rejestracja: 2010-06-28, 21:53

Post autor: Doogi »

Cafeina pisze:U mnie w szkole, w WSPiRR w Falentach pod Warszawą, można dostać nawet 8 stówek stypendium socjalnego, ale oczywiście trzeba spełniać okreslone warunki. Ja myślę, że są sprawiedliwe, biorąc pod uwagę to, jak ludzie czasem wymyślają, żeby kasę wydębić. jasne, że potem część cierpi, ale tak już jest. Wtedy trzeba się trochę przyłożyć i powalczyć o styp.naukowe. ja np.mam średnią 4.5 i bez problemu łapię się na kasę :D
:shock: ulala a ja myślałam, że to prywatnym szkołom się płaci za naukę. Fajno też tam chcę...
Awatar użytkownika
Lola
-#
-#
Posty: 110
Rejestracja: 2010-06-17, 17:18

Post autor: Lola »

Ja dostawałam co roku w gimnazjum niestety w mojej obecnej szkole to wątpię chociaż dużo mi nie brakowało do stypendium, może na przyszły rok ;) Ale za to dostałam w tym roku za osiągnięcia sportowe.
Awatar użytkownika
Kasjopeja
-#
-#
Posty: 144
Rejestracja: 2010-05-10, 14:07

Post autor: Kasjopeja »

Dostajemy nagrody pieniężne za średnią od 4.75 i stypendium w wysokości 400pln za najwyższą średnią w klasie i 2 500pln za najwyższą w szkole (ale to w liceum).
lasiczka_poznan
-#
-#
Posty: 144
Rejestracja: 2010-05-12, 20:42

Post autor: lasiczka_poznan »

tak, otrzymalam, za nauke w ap, ale stypendia sa rozne: naukowe, sportowe, dla osob ubozszych, finansowane przez UE itd.
Pogo5
VIP
VIP
Posty: 1
Rejestracja: 2010-07-07, 13:47

Re: Stypendia

Post autor: Pogo5 »

Rose pisze:Czy otrzymaliście kiedyś jakiekolwiek stypendium np. za doskonałe wyniki w nauce ( :mrgreen: ), osiągnięcia sportowe, czy coś takiego?
Uważacie, że państwo powinno dawać więcej pieniędzy na stypendia?
Mnie się udało:)). Studiuję ochronę środowiska w Falentach i dostałem stypendium, które praktycznie pokrywa mi koszt nauki :D.
Awatar użytkownika
Aurilka
-#
-#
Posty: 1973
Rejestracja: 2010-04-24, 16:32

Post autor: Aurilka »

Jutro idę z koleżanką odebrać jej stypendium, nie jest to wielka kwota ale zawsze coś.
Awatar użytkownika
Morgan130
-#
-#
Posty: 66
Rejestracja: 2010-06-29, 23:10
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Morgan130 »

Ja dostałam stypendium w tym roku z wyniki w nauce. Niestety moja wspaniała szkoła wysiliła się na jedyne 100zł ale kasa nie najważniejsza. Dobrze, że ktoś dostrzegł moje starania ;)
Awatar użytkownika
Lil
-#
-#
Posty: 32
Rejestracja: 2010-07-16, 09:26

Post autor: Lil »

Dostałam w tym roku za średnia 5,0.
Awatar użytkownika
natka7117
-#
-#
Posty: 430
Rejestracja: 2010-03-13, 15:56

Post autor: natka7117 »

jest na koniec semestru i roku za najlepsze wyniki w nauce <czyli powyżej 5,0>
lasiczka_poznan
-#
-#
Posty: 144
Rejestracja: 2010-05-12, 20:42

Post autor: lasiczka_poznan »

juz niedlugo stypendia beda dla wszytskich w wysykosci sredniej krajowej :) czytalam gdziesz ze szkoly na dzien dobry oferuja kase za to ze zlozylas papiery. paranoja. musze w takim razie mojej dyrektorce w ap powiedziec zeby wyplacali nam kase :)
Awatar użytkownika
puzon
-#
-#
Posty: 275
Rejestracja: 2012-08-21, 09:36

Post autor: puzon »

Czasami warto jest wziąć na naukę kredyt tak aby ukończyć studia.
Obecnie banki posiadają dość ciekawą ofertę kredytową.
Tutaj jasno o tym napisali jaki bank obecnie oferuje w tym zakresie najlepsze oprocentowanie. Myślę, że czasami warto jest się zastanowić nad tym rozwiązaniem :)
Pozdrawiam !
błętkina krew
-#
-#
Posty: 335
Rejestracja: 2013-01-16, 13:51

Post autor: błętkina krew »

W Polsce możesz przekroczyć dochód o 5 zł i już stypendium nie dostaniesz. Paradoksy ; )
ODPOWIEDZ