pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Gdzie i na jakie studia się wybieracie?

Szkolne życie - wszystko co związane ze szkołą.
Awatar użytkownika
Tandetna
-#
-#
Posty: 1669
Rejestracja: 2009-02-05, 16:59
Lokalizacja: mam wiedzieć?

Post autor: Tandetna »

Na pierwszy wybór Łódzka filmówka, aktorstwo to nie ulega wątpliwości. Jednak nie sądzę, żeby się udało.
Dalej Wrocław, na prywatną DSW na dziennikarstwo muzyczne i na UW na dziennikarstwo zwykłe. Myślę też może o creative writing, ale wydaje mi się to mało przyszłościowe.

To taki plan na tą chwilę, jest jeszcze kilka aspektów, które mogą wpłynąć na zmianę mojej decyzji.
Ostatnio zmieniony 2010-10-27, 21:14 przez Tandetna, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
niepokorna
-#
-#
Posty: 3930
Rejestracja: 2010-01-25, 20:46

Post autor: niepokorna »

Tandetna pisze:Na pierwszy wybór Łódzka filmówka, aktorstwo to nie ulega wątpliwości. Jednak nie sądzę, żeby się udało.
ja zapraszam do Łodzi ;D
mój kolega jest na aktorskim w Łódzkiej Filmówce, dostał się za drugim razem. Jest naprawdę bardzo zadowolony.
Same miasto jest jednak okropne i zniechęcające.

Ja np. będąc już na tym 3 roku jestem naprawdę zadowolona, że wybrałam ten kierunek. Interesuje mnie ta tematyka i wiem, że dobrze zrobiłam.
Awatar użytkownika
Pandora
-#
-#
Posty: 193
Rejestracja: 2010-10-19, 19:53
Lokalizacja: Łóżko Vangarda

Post autor: Pandora »

Psychologia - Poznań.
albo
Prawo - Poznań
albo
(nad czym jeszcze myślę ... )
medycyna - ginekologia.
również Poznań.
Awatar użytkownika
WeźWyluzuj
-#
-#
Posty: 190
Rejestracja: 2010-09-24, 17:40

Post autor: WeźWyluzuj »

Same miasto jest jednak okropne i zniechęcające.
zgadzam sie

ja się wybieram na fizjoterapię.
Awatar użytkownika
emilkka
-#
-#
Posty: 1386
Rejestracja: 2010-10-03, 21:13
Lokalizacja: koniec świata.

Post autor: emilkka »

wybierałam się na psychologię i się udało, na szczęście :)
santica
VIP
VIP
Posty: 1
Rejestracja: 2011-04-21, 10:04

Post autor: santica »

Wybieram się na logistykę do Wrocka, na studia inżynierskie. Waham się tylko nad wyborem specjalności. Koleżanka tam studiuje i jest zadowolona.
Awatar użytkownika
Tandetna
-#
-#
Posty: 1669
Rejestracja: 2009-02-05, 16:59
Lokalizacja: mam wiedzieć?

Post autor: Tandetna »

No cóż, niestety trochę podcięto mi skrzydła i muszę zadowolić się moim miastem, to też wybieram się na zarządzanie mediami, a na magisterkę...się zobaczy, jedyne co wiem to to, że dalej będzie to filmówka w Łodzi jako, że tam gdzie będę robić licencjat jest dość sporo wykładowców z filmówki.
gemma01
VIP
VIP
Posty: 1
Rejestracja: 2011-04-27, 10:20

Post autor: gemma01 »

Podobnie jak Santica idę na logistykę do Wro, wybrałam już specjalność: automatyzacja i utrzymanie systemów magazynowych.
seal
VIP
VIP
Posty: 5
Rejestracja: 2011-06-14, 15:36

Post autor: seal »

a myslał ktos z Was o wyzszej szkole bankowej? czasu coraz mniej nie ma co! a ponoc tam mozna zgaranc fajne darmowe stypendium!
Snejq
VIP
VIP
Posty: 1
Rejestracja: 2011-06-17, 23:46

Post autor: Snejq »

seal pisze:a myslał ktos z Was o wyzszej szkole bankowej? czasu coraz mniej nie ma co! a ponoc tam mozna zgaranc fajne darmowe stypendium!
Ja biorę udział w tym konkursie, i tak miałem tam iść normalnie na studia, a że jest szansa na wygranie stypendium to tym bardziej mnie zmotywowało.
Awatar użytkownika
redi_gyal
-#
-#
Posty: 2557
Rejestracja: 2009-07-08, 18:23

Post autor: redi_gyal »

WeźWyluzuj pisze:ja się wybieram na fizjoterapię.
dobry wybór :) a jakie miasto?
seal
VIP
VIP
Posty: 5
Rejestracja: 2011-06-14, 15:36

Post autor: seal »

a kiedy sa wyniki tego konkursu w ogole?
Awatar użytkownika
Tandetna
-#
-#
Posty: 1669
Rejestracja: 2009-02-05, 16:59
Lokalizacja: mam wiedzieć?

Post autor: Tandetna »

No cóż. Na uczelnię na którą chcę iść papiery składać można do końca sierpnia, cały czas nastawiałam się na zarządzanie mediami, ale ostatnio zaczęło mnie gdzieś od środka korcić ratownictwo medyczne. Fajnie byłoby robić coś z czego ma się taką satysfakcję, coś potrzebnego. Niestety wszyscy z mojego otoczenia patrzą nieprzychylnie na ten pomysł, bo uważają że jestem za bardzo roztrzepana i nieodpowiedzialna.. ;|
Dostałam się też na pedagogikę wczesnoszkolną z angielskim, ale to bardziej awaryjnie.
Zobaczymy co wyjdzie we wrześniu.
hawana
VIP
VIP
Posty: 10
Rejestracja: 2011-08-05, 13:01

Post autor: hawana »

Skończyłam ekonomię, a teraz idę na administrację do AP Edukacja :)
Awatar użytkownika
Kapryfolium
VIP
VIP
Posty: 17
Rejestracja: 2011-09-17, 16:20

Post autor: Kapryfolium »

Akademia Sztuk Pięknych we Wrocławiu bądź Krakowie - odwieczne moje marzenie. Jest jeszcze Poznań, chociaż nie przepadam za tym miastem, ale posiada dość ciekawy wybór oddziałów. Póki co jednak jest jeszcze troszkę czasu, wszystko może się zmienić.
ODPOWIEDZ