pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Gdzie i na jakie studia się wybieracie?

Szkolne życie - wszystko co związane ze szkołą.
Awatar użytkownika
UnivGda
VIP
VIP
Posty: 2
Rejestracja: 2009-09-17, 11:04

Post autor: UnivGda »

Nikt się do Gdańska nie wybiera? Życie studenckie nad morzem jest wspaniałe 8) a wy do Warszawy chcecie iść ;)
Awatar użytkownika
Oceania
VIP
VIP
Posty: 3
Rejestracja: 2009-09-11, 11:54

Post autor: Oceania »

Dla rozluźnienia dyskusji o kierunkach studiów polecam:

http://przedstawienia.blogspot.com/

:mrgreen:
Awatar użytkownika
server
-#
-#
Posty: 161
Rejestracja: 2009-09-19, 07:59
Lokalizacja: Ostrowiec Św.

Post autor: server »

Wawa informatyka rządzi:d
Grzyb
-#
-#
Posty: 114
Rejestracja: 2009-09-29, 22:37
Lokalizacja: ST-CE/świętokrzyskie

Post autor: Grzyb »

Warszawa, wokalistyka rozrywkowa.
Żeby było śmieszniej, jestem na mat-fizie, tak jak większość z deklarujących się na ścisłe studia. Taki paradoks losu. Znaczy ja jestem jednym wielkim paradoksem...
Awatar użytkownika
Oceania
VIP
VIP
Posty: 3
Rejestracja: 2009-09-11, 11:54

Post autor: Oceania »

Wokalistyka rozrywkowa brzmi ciekawie :)

Nikt się na neurobiopsychologię nie wybiera?
Awatar użytkownika
NAwiedzonA
-#
-#
Posty: 7601
Rejestracja: 2009-01-02, 09:05

Post autor: NAwiedzonA »

Kurde, jest tyle ciekawych kierunków, że ne mam pojęcia który wybrać :cry:
Awatar użytkownika
Jelly.
-#
-#
Posty: 297
Rejestracja: 2009-12-07, 11:48

Post autor: Jelly. »

Pedagogika resocjalizacyjna, fizjoterapia, psychologia.. Kompletnie nie wiem, gdzie składać papiery.
Awatar użytkownika
Rose
-#
-#
Posty: 6474
Rejestracja: 2009-05-21, 16:34

Post autor: Rose »

Jelly. pisze:Pedagogika resocjalizacyjna, fizjoterapia, psychologia.
Z tych trzech radziłabym Ci wybrać fizjoterapię. Kierunek przyszłościowy. Wszelkie pedagogiki odradzam.
Awatar użytkownika
Jelly.
-#
-#
Posty: 297
Rejestracja: 2009-12-07, 11:48

Post autor: Jelly. »

Właśnie jakoś też jestem do tego najbardziej przekonana.
Awatar użytkownika
niepokorna
-#
-#
Posty: 3930
Rejestracja: 2010-01-25, 20:46

Post autor: niepokorna »

a ja sobie studiuję administrację, jestem zadowolona, choć dużo zakuwania na pamięć jest, a właśnie sesja się zaczyna, najgorszy okres w życiu studenckim :cry:
Awatar użytkownika
slow
-#
-#
Posty: 357
Rejestracja: 2009-12-22, 13:02

Post autor: slow »

O.To zdecydowanie mój największy problem. Nie co do wyboru kierunku resocjalizacja bądź hipodromia,lecz wyboru między UG,a UŚ.Pójdę zapewne tam gdzie się dostanę.
Chcę podjąć studia ze względnu na zaintersowania,nie wyobrażam sobie ,abym mogła studiować 5 lat zagadnienia,które mnie nie przyciąga.
Awatar użytkownika
aniat151
-#
-#
Posty: 71
Rejestracja: 2010-01-29, 16:28

Post autor: aniat151 »

A co myślicie o filologii łączonej? angielski z rosyjskim na ten przykład? ;)
Ostatnio zmieniony 2010-08-06, 11:22 przez aniat151, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
niepokorna
-#
-#
Posty: 3930
Rejestracja: 2010-01-25, 20:46

Post autor: niepokorna »

aniat151 pisze:A co myślicie o filologii łączonej? angielski z rosyjskim na ten przykład? ;)
Jak dla mnie to filologie są bardzo wymagającymi i trudnymi kierunkami, ale co kto lubi :) I tak jak mówi slow, trzeba iść na studia, które wzbudzają nasze zainteresowanie, bo w przeciwnym razie to tylko strata czasu i wysiłku.
Awatar użytkownika
Angel
-#
-#
Posty: 182
Rejestracja: 2009-07-25, 09:05

Post autor: Angel »

niepokorna pisze:a ja sobie studiuję administrację
Też mam chęć na ten kierunek. Lubię zagadnienia prawnicze, na razie podstawy prawa miałam przez dwa lata. Zawsze 5 na koniec, ale to pewnie pikuś do tego co będzie na studiach. Na razie planuje tylko studia zaoczne, chcę już po szkole pracować. I mieć satysfakcję, że sama zapracowałam sobie na dalszą edukację.
Awatar użytkownika
niepokorna
-#
-#
Posty: 3930
Rejestracja: 2010-01-25, 20:46

Post autor: niepokorna »

Angel, to Twoja decyzja, ale zastanów się jeszcze. W życiu zdążysz się jeszcze napracować, a pracodawcy zawsze przychylniej patrzą na absolwenta studiów dziennych, poza tym na zaocznych robi się połowę tego materiału co na dziennych. Wiem, bo mam koleżankę, która studiuję administrację na tej samej uczelni co ja tylko, że zaocznie. Poza tym zaoczni nie mają ćwiczeń, które na dziennych pojawiają się do większości przedmiotów.
Angel pisze:Lubię zagadnienia prawnicze, na razie podstawy prawa miałam przez dwa lata. Zawsze 5 na koniec, ale to pewnie pikuś do tego co będzie na studiach.
No na studiach to lecisz przez wszystkie dziedziny prawa po kolei : karne, cywilne, finansowe, międzynarodowe itd. itd. :P Ale jeśli interesują Cię przepisy, paragrafy to ten kierunek powinien być dobry dla Ciebie. Ja jestem zadowolona :) Zobaczymy co powiem po studiach :P Ale oprócz studiów chce zrobić dodatkowy kurs i zdać egzamin na doradę podatkowego, więc może bezrobocie mnie nie czeka :P pożyjemy, zobaczymy :P
ODPOWIEDZ