pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Gdzie i na jakie studia się wybieracie?

Szkolne życie - wszystko co związane ze szkołą.
Justynian
-#
-#
Posty: 183
Rejestracja: 2011-11-27, 17:57

Post autor: Justynian »

wygadany87 pisze:Moim zdaniem trochę nie sprawdza się patrzenie na to jaki zawód jest aktualnie potrzebny, bo jednak studia trwają 5 lat i może się dużo zmienić. Najlepiej iść na to, co człowiekowi będzie sprawiało przyjemność. Ludzie często krytykują np. pedagogikę, ale przecież po niej ma się wiele możliwości.
Tylko o nich trzeba wiedzieć, a większość ludzi kojarzy pedagogikę z pracą w przedszkolu, albo z pedagogiem szkolnym.
Jak sobie obejrzysz specjalizację w szkole, w której studiowała siostra Samby, to zobaczysz, że może z połowa dotyczy nauczania przedszkolnego, terapii pedagogicznej, bajkoterapii itd. ale reszta skupia się np, na przygotowaniu do pracy w działach HR - rekrutacji pracowników, szkoleń, coachingu itd.
leny
VIP
VIP
Posty: 15
Rejestracja: 2013-11-25, 09:29

Post autor: leny »

Ja wybrałem sie w tym roku zaocznie do Wrocławia :) Na geodezje i kartografie , jak narazie jestem bardzo zadowolony;p
Uman
VIP
VIP
Posty: 1
Rejestracja: 2014-09-12, 13:58

Post autor: Uman »

U mnie ten wybór dopiero się dokonuje, ale najprawdopodobniej zdecyduję się na Bezpieczeństwo narodowe we Wszechnicy Polskiej o ile jutrzejsza wycieczka na dzień otwarty spełni moje oczekiwania. Alternatywą byłaby politologia albo stosunki międzynarodowe, tyle że mój brat skończył to drugie i z zawodu jest kucharzem co trochę mnie od tych dyscyplin odstręcza.
błętkina krew
-#
-#
Posty: 335
Rejestracja: 2013-01-16, 13:51

Post autor: błętkina krew »

Ja poszłam na filologię angielską, ale zrezygnowałam z niej po dwóch miesiącach.
dnowaczek87
-#
-#
Posty: 114
Rejestracja: 2015-10-20, 12:43

Post autor: dnowaczek87 »

Witaj, ja osobiście co do studiów jestem dość sceptycznie nastawiony. Nigdy nie wiadomo czy znajdzie się praca a lepiej do zawodu na pewno przygotowują szkoły policealne ecollege.pl tym bardziej ,że są tam kierunki których nie znajdziesz na studiach ;)
faasola
VIP
VIP
Posty: 4
Rejestracja: 2016-02-28, 10:07

Post autor: faasola »

Lepiej najpierw skończysz jakąś szkołę dającą zawód - zawsze jakaś alternatywa. A studia można zrobić dla własnej przyjemności:) takie jakie Ci się podobają.
Awatar użytkownika
Cargol66
VIP
VIP
Posty: 5
Rejestracja: 2016-03-09, 19:56
Lokalizacja: Sochaczew

Post autor: Cargol66 »

Do łodzi bym chciał. Do szkoły filmowej na kierunek montażysta. :)
Siodło jest ozdobą konia, kobieta jest ozdobą istnienia.
konczita90
VIP
VIP
Posty: 10
Rejestracja: 2016-04-29, 13:19

Post autor: konczita90 »

Na pedagogikę :)
adrian33
VIP
VIP
Posty: 5
Rejestracja: 2016-05-03, 19:25

Post autor: adrian33 »

błętkina krew pisze:Ja poszłam na filologię angielską, ale zrezygnowałam z niej po dwóch miesiącach.
Dlaczego, jeżeli można wiedzieć? Zrezygnować można z wielu powodów.
Nie daj się omamić...
magdazawada
VIP
VIP
Posty: 13
Rejestracja: 2016-05-10, 22:01

Post autor: magdazawada »

Czesc
Do jakiego miasta najlepiej sie wybrac na Studia i na jaki kierunek? Stoje przed takim wlasnie pytaniem i nie wiem co zrobic. Chcialabym miec w przyszlosci zapewniona prace. W jakim kierunku pojsc? Zastanawiam sie nad czyms zwiazanym z rachunkowoscia lub zarzadzaniem. Ze szkol to narazie najbardziej mi podchodzi Wyzsza Szkola Bankowa ( ich strona wsb.pl ) Slyszeliscie moze cos o niej, lub znacie kogos kto tam chodzi/chodzil? Interesuje mnie bardzo opinia na jej temat. Dzieki za pomoc.
Pozdrawiam,
Magda
brevka
-#
-#
Posty: 43
Rejestracja: 2016-05-11, 12:54

Post autor: brevka »

na germanistykę :)
dnowaczek87
-#
-#
Posty: 114
Rejestracja: 2015-10-20, 12:43

Post autor: dnowaczek87 »

Mnie ostatnio inspiruje kierunek Technik elektrokardiolog
Awatar użytkownika
Talsoo
VIP
VIP
Posty: 5
Rejestracja: 2016-07-20, 21:07
Lokalizacja: Gorzów

Post autor: Talsoo »

Mam zamiar dostać się na medycynę. Najlepiej w Krakowie!
Gdy kota ma spotkać nieszczęście, utkwi mu mysz w gardle.
Hokus
-#
-#
Posty: 107
Rejestracja: 2015-10-22, 08:43

Post autor: Hokus »

Ja celuję w grafikę i bardzo pomagam sobie takimi kursami https://cgwisdom.pl/
Mam zamiar podciągnąć umiejętności przed studiami.
iryska123
-#
-#
Posty: 201
Rejestracja: 2016-06-09, 14:46

Post autor: iryska123 »

Wybierz takie studia które cie interesują ;) To jest bardzo ważne!
ODPOWIEDZ