pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Gdzie i na jakie studia się wybieracie?

Szkolne życie - wszystko co związane ze szkołą.
Awatar użytkownika
Vina
-#
-#
Posty: 30
Rejestracja: 2012-03-19, 10:20
Lokalizacja: Konstancin

Post autor: Vina »

Fajnie jest chodzić na ciekawe zajęcia i wykłady - na żywo to jednak nie to samo co odsłuchiwanie, lub czytanie, ale nie każdy ma ten komfort:)
Justynian
-#
-#
Posty: 183
Rejestracja: 2011-11-27, 17:57

Post autor: Justynian »

Są wady i zalety takiej formy. Też się zastanawiam nad podyplomowi u nich ale raczej wybiorę tradycyjną wersję ale nie dziwie się jak ktoś sobie robi podyplomówke w tym trybie. Można sobie wtedy wyjechać gdzieś na drugi koniec Polski albo z kraju i przyjeżdżać rzadziej niż co dwa tygodnie. Może po to też jest ten e-learning.
Awatar użytkownika
Vina
-#
-#
Posty: 30
Rejestracja: 2012-03-19, 10:20
Lokalizacja: Konstancin

Post autor: Vina »

Przede wszystkim trzeba się na maska pilnować, ale słyszałam opinię, że to jeszcze bardziej wymagająca forma- wykład możesz przespać, a tu musisz słuchać , czytać i zaliczyć- nie ma przebacz. Jest tam sporo ćwiczeń i zadań.. Może to dobry mobilizator:)
Awatar użytkownika
Elfica
-#
-#
Posty: 61
Rejestracja: 2011-09-29, 11:44
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Elfica »

Też słyszałam od znajomych, którzy mieli takie zajęcia, że to dość wymagające. Ale z drugiej strony, jak dojeżdżasz z daleka to chyba lepiej rzadziej.... I mają widzę na tym wsp w tym systemie pracę socjalną, myślałam kiedyś o tym kierunku. To musi być bardzo wymagająca, ale i dająca satysfakcję praca.
Awatar użytkownika
Vina
-#
-#
Posty: 30
Rejestracja: 2012-03-19, 10:20
Lokalizacja: Konstancin

Post autor: Vina »

No właśnie jest to bardzo spoko sprawa:), a podejrzewam , że i więcej z takich zajęć większość zależy od ciebie:), a teraz jeszcze jak przeglądam kierunki to natknęłam się na super zniżki- super, że zachęcają i robią fajne warunki, np. zapraszasz znajomych i masz taniej:) - zaproś znajomych
Awatar użytkownika
Alis
VIP
VIP
Posty: 13
Rejestracja: 2012-06-19, 22:18

Post autor: Alis »

rozszerzony polski
rozszerzony angielski
rozszerzona geografia
podstawa matmy (obowiązkowa...)


idę na koreanistykę do Poznania. Wydział na UAMie :)

na koreanistykę co prawda wystarczy rozsz. angielski i jakiś dodatkowy przedmiot (gegra, polski, matma, inny język)
Justynian
-#
-#
Posty: 183
Rejestracja: 2011-11-27, 17:57

Post autor: Justynian »

To powodzenia:) Ja już też wybrałem sobie kierunek tzn zawęziłem kierunek poszukiwań do trzech ale albo zrobię drugiego stopnia studia albo podyplomówkę. Zależy od pra
cy i generalnie muszę jeszcze pomyśleć bo studia płatne więc nie pójdę na "jak leci".
Apropos wcześniejszej rozmowy o e-learningu to znalazłem polską nazwę KnO- kształcenie na odległość. Mamy swój język więc nie ma co wszystkie zangielszczać. :)
Awatar użytkownika
galaxy
-#
-#
Posty: 180
Rejestracja: 2011-11-26, 12:18

Post autor: galaxy »

koreanistyka - łał! Gratuluję, to chyba niełatwa sprawa ;)

KNO - brzmi trochę jak KNS - Katolicka nauka społeczna :mg:
olek77
VIP
VIP
Posty: 9
Rejestracja: 2012-07-17, 14:07

Post autor: olek77 »

A co myślicie o Wyższej Szkole Bezpieczeństwa w Poznaniu ?

Studentami Wyższej Szkoły Bezpieczeństwa byli:
Konrad Nowicki w listopadzie 2009 roku zajął II miejsce na Mistrzostwach Świata Ju-Jitsu w
Atenach, Dawid Konik w 2009 roku zajął III miejsce na Mistrzostwach Polski Karate Shotokan oraz, Mistrzostwach Polski Juniorów Młodszych i Juniorów w Karate WKF. Klaudia Koszela w 2008 roku wraz z drużyną zdobyła tytuł Mistrza Polski w kategorii seniorek

ciekawe to.
Justynian
-#
-#
Posty: 183
Rejestracja: 2011-11-27, 17:57

Post autor: Justynian »

Fajnie wygląda ale co ma współczesne pojmowanie bezpieczeństwa z ćwiczeniem karate?:/
Jakbym chciał być ochroniarzem, to po co mi studia?
galaxy- nie, nie idę na teologię:P
Awatar użytkownika
galaxy
-#
-#
Posty: 180
Rejestracja: 2011-11-26, 12:18

Post autor: galaxy »

Zgadzam sie z przedmówcą ;) ale teologia to ciekawy kierunek przyznasz? ;)

A wyższa szkoła to chyba nie to samo co magister czy inżynier? ... Tak karate jest fajne, ale lepiej to ćwiczyć niż studiować :P
olek77
VIP
VIP
Posty: 9
Rejestracja: 2012-07-17, 14:07

Post autor: olek77 »

Po tej szkole tak samo dostajesz tytuł licencjata lub magistra, a chodzi o że o prócz podstaw fizycznych (karate) dostajesz dużo wiedzy praktycznej na temat bezpieczeństwa ( wykładają tam praktykanccy wojskowi i policyjni) oraz konkretną wiedzę. Dlatego też skłaniam się żeby tam pójść.
Awatar użytkownika
wikaG
-#
-#
Posty: 52
Rejestracja: 2011-04-04, 21:10

Post autor: wikaG »

Vina pisze:Spoko- właśnie rozglądam się za fajnym kierunkiem, a studia e-learningowe to super sprawa dla zapracowanych, zawalonych nauką lub z różnych powodów nie mogących się wyrwać z domu:)
Byłam na ich stronie- fajne spotkania w ogóle organizuje ta szkoła:)
E-learning? Czyżby studia na odległość? O co dokładnie chodzi?
Gohan
VIP
VIP
Posty: 5
Rejestracja: 2012-07-31, 23:00

Post autor: Gohan »

ja serdecznie polewam AM wroclaw ;)
Justynian
-#
-#
Posty: 183
Rejestracja: 2011-11-27, 17:57

Post autor: Justynian »

wikaG pisze:
Vina pisze:Spoko- właśnie rozglądam się za fajnym kierunkiem, a studia e-learningowe to super sprawa dla zapracowanych, zawalonych nauką lub z różnych powodów nie mogących się wyrwać z domu:)
Byłam na ich stronie- fajne spotkania w ogóle organizuje ta szkoła:)
E-learning? Czyżby studia na odległość? O co dokładnie chodzi?
To jest wciąż jak zaoczne ale część materiału opanowujesz w domu więc zjazdy masz o wiele rzadziej. Egzaminy i praktyki masz oczywiście tak samo jak wszyscy. Dyplomy są prawdziwe więc studia też.:)
ODPOWIEDZ