pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Podrabianie podpisów

Szkolne życie - wszystko co związane ze szkołą.
Awatar użytkownika
Klamerka
-#
-#
Posty: 350
Rejestracja: 2009-08-06, 18:37

Podrabianie podpisów

Post autor: Klamerka »

Podrabialiście kiedyś podpisy rodziców pod zawiadomieniami/uwagami? Piszecie sobie sami usprawiedliwienia? Jeśli tak, wpadliście kiedyś? :P
Awatar użytkownika
NAwiedzonA
-#
-#
Posty: 7601
Rejestracja: 2009-01-02, 09:05

Post autor: NAwiedzonA »

Ja od pierwszej klasy technikum sama sobie pisze usprawiedliwienia, a rodzice nie maja nic przeciwko.
Awatar użytkownika
Heroine.
-#
-#
Posty: 3843
Rejestracja: 2009-06-14, 15:44

Post autor: Heroine. »

Nigdy sama sobie nie pisałam...
Nie odważyłabym się :?
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Post autor: Empatia »

Usprawiedliwienia i zwolnienia nie, bo nie wagaruję. Pod uwagami też nie, bo ich nie mam. Za to jeśli chodzi o podpis np. wymagań to często podrabiam, bo zapominam. Dziś podrobiłam z chemii ;D
Awatar użytkownika
Keaty
-#
-#
Posty: 59
Rejestracja: 2009-09-01, 19:07

Post autor: Keaty »

Ile to razy się podrabiało...
W tym roku jednak obiecałam sobie nie wagarować, więc nie będzie po co pisać zwolnień ; >
Awatar użytkownika
Rose
-#
-#
Posty: 6474
Rejestracja: 2009-05-21, 16:34

Post autor: Rose »

Zdarzyło się kilka razy, ale nigdy nie w gimnazjum.
Nigdy nie miałam powodów podrabiać usprawiedliwienia, bo nie wagarowałam, z wfu zwolnień też raczej nie pisałam. Za to zdarzało, że siostrze podpisywałam, mama zazwyczaj po prostu zapomniała podpisać jej jakieś zgody i w szkole przybiegała do siostry o pomoc :D Zdarzyło się, że podopisywałam też jej znajomym z klasy xD
Awatar użytkownika
usiek
-#
-#
Posty: 307
Rejestracja: 2009-09-09, 20:01
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: usiek »

Teraz w liceum mam 2 koleżanki, które świetnie podrobią każdy podpis ]:->
Awatar użytkownika
maadzia13
-#
-#
Posty: 1827
Rejestracja: 2008-12-21, 18:24
Lokalizacja: świętokrzyskie

Post autor: maadzia13 »

Nigdy nie podrabiałam podpisu. Zwolnienia i usprawiedliwienia pisała mi Mama. Uwag nie miałam zaszczytu mieć. Teraz już jestem pełnoletnia, to piszę sama w swoim imieniu.
Awatar użytkownika
psychiczna
-#
-#
Posty: 4334
Rejestracja: 2009-05-30, 18:08

Post autor: psychiczna »

Kilka razy zdarzyło mi się podpisać pod złą oceną, ale teraz wiem że to nie był najlepszy pomysł. Lepiej było pokazać rodzicom niż później tłumaczyć się skąd tyle jedynek.
Jeśli chodzi o usprawiedliwienia to musimy wklejać je do zeszytu a później na zebraniach są one pokazywane rodzicom także raczej nie da się oszukać.
Awatar użytkownika
Destroy
-#
-#
Posty: 5060
Rejestracja: 2009-06-19, 16:26
Lokalizacja: wiesz?

Post autor: Destroy »

wiele razy pisałam, szczególnie po wagarach, Teraz staram się tego nie robić.
yel.
-#
-#
Posty: 1432
Rejestracja: 2009-07-12, 20:37
Lokalizacja: inąd.

Post autor: yel. »

Raz, w gimnazjum. Wpadłam. Od tamtej pory mam traumę. Kiedy zdarzają mi się wagary, usprawiedliwienie piszę sama, do rodzicielki idę tylko po podpis, zasłaniając daty.
Awatar użytkownika
Frog-san
-#
-#
Posty: 670
Rejestracja: 2009-06-22, 22:24

Post autor: Frog-san »

Sama nie piszę, jest mi niepotrzebne i też po co mam później wpaść...
Awatar użytkownika
Klamerka
-#
-#
Posty: 350
Rejestracja: 2009-08-06, 18:37

Post autor: Klamerka »

Podrobiłam jeden jedyny raz pod uwagą w gimnazjum. Musiałam się potem długo tłumaczyć i dostałam straszny szlaban. Powiedziałam sobie-nigdy więcej.
Awatar użytkownika
redi_gyal
-#
-#
Posty: 2557
Rejestracja: 2009-07-08, 18:23

Post autor: redi_gyal »

Nigdy sama sobie nie pisałam usprawiedliwień ani nie podrobiłam podpisu mamy Zawsze zostawiam to w jej ręce. jednak regularnie przez 3 lata pisałam koledze usprawiedliwienia i zwolnienia więc nawet jak napisała mu usprawiedliwienie mama to musiałam mu napisać nowe bo wychowawca myślał ze jest podrobione :P
Awatar użytkownika
Darcia
-#
-#
Posty: 73
Rejestracja: 2009-09-14, 12:55
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Darcia »

Uwag nie dostaję, nie wagaruję, więc nie podrabiam podpisu. A nawet jeżeli miałabym uwagi, wagarowałabym, to nie podrabiałabym podpisów, bo wiem, że można wpaść, nie chcę ryzykować. Pamięć mam dobrą, to pamiętam, że trzeba mamie dać do podpisu jakąś informację, np. o zebraniu, czy jakieś wymagania, złe oceny.
ODPOWIEDZ