pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Dylemat przy wyborze kierunku

Szkolne życie - wszystko co związane ze szkołą.
Awatar użytkownika
dejw
VIP
VIP
Posty: 17
Rejestracja: 2015-03-23, 23:22
Lokalizacja: ŁDZ

Post autor: dejw »

Myślę, że bardziej przyszłościowe jest zarządzanie zasobami ludzkimi, bo możesz to wykorzystać właściwie w każdym zakładzie, nie zawężasz sobie tak kręgu możliwości zatrudnienia. Ja ostatnio przeglądałem rankingi studiów mba, bo zainteresowała mnie taka ścieżka kariery, okazuje się, że MBA Wyższa Szkoła Bankowa to jeden z liderów tych rankingów http://studiamba.wsb.pl/dlaczego-wsb/lider-rankingow . Wszystko wygląda naprawdę sensownie. Może uda mi się w tym kierunku kiedyś coś zrobić, byłoby fantastycznie. Pozdrawiam i życzę powodzenia na studiach i w pracy :)
pozdro!
klimus88
VIP
VIP
Posty: 16
Rejestracja: 2016-02-25, 00:32

Post autor: klimus88 »

ja Was może zaskoczę, ale po liceum chyba nie planuję robić studiów, tylko myślę o szkole policealnej - wydaje mi się, że każdy wie przecież, jaka jest wartość takich studiów i że liczą się dzisiaj umiejętności. Poszukałem w necie, podpytałem i chciałbym robić chyba najmniej popularną rzecz na świecie, ale jak się okazuje - całkiem nieźle płatną - technik BHP: https://zak.edu.pl/oferta-edukacyjna/szkoly-policealne/technik-bezpieczenstwa-i-higieny-pracy--technik-bhp- - myślicie, że to może być dobre rozwiązanie w dzisiejszych czasach? Wydaje się bezpieczne, chociaż wykształcenia wyższego z tego nie będzie, to nie to się chyba teraz liczy.

ktoś też idzie nieoczywistą ścieżką?
Awatar użytkownika
obuvatia1
VIP
VIP
Posty: 5
Rejestracja: 2018-09-08, 17:54

Re: Dylemat przy wyborze kierunku

Post autor: obuvatia1 »

W necie z całą pewnością znajdą się informacje i porady w tym temacie. Nie mam co do tego wątpliwości :)
Dzień bez uśmiechu to dzień spisany na straty – Phil Bosmans
Awatar użytkownika
spotsdor27
VIP
VIP
Posty: 5
Rejestracja: 2018-09-08, 17:51

Re: Dylemat przy wyborze kierunku

Post autor: spotsdor27 »

Nie mam za bardzo doświadczenia w tym obszarze. Raczej nie będę w stanie pomóc.
Ludzie zapomną, co powiedziałeś. Ludzie zapomną, co zrobiłeś. Ale nigdy nie zapomną, jak się dzięki tobie poczuli.
ODPOWIEDZ