pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Stop agresji w szkołach

Szkolne życie - wszystko co związane ze szkołą.
Awatar użytkownika
kashmira
-#
-#
Posty: 2459
Rejestracja: 2008-12-15, 18:59

Stop agresji w szkołach

Post autor: kashmira »

Na pewno w większości waszych szkół ten program został wprowadzany. Jak ta sprawa wygląda w waszych szkołach? Oprócz wprowadzenia mundurków (aby także był równy w mniemaniu Władzy) od czasu do czasu nauczyciele wychodzą z swojego królestwa (pokoju nauczycielskiego) aby sprawdzić co się dzieje na korytarzu, a przeważnie jest tak, że nic nie widzą (albo wolą tego nie widzieć) zmieniło się coś? Czy to kolejny upadły pomysł Ministerstwa według was?
gostek1994
VIP
VIP
Posty: 16
Rejestracja: 2009-08-21, 05:17

Post autor: gostek1994 »

ja o niczym takim nie slyszalem wiem ze sa 4 kamery dwie rejestruja co sie dzieje na parkingu jedna jak sie wchodzi glownymi drzwiami i czwarta ktora nie dziala
Kamix
VIP
VIP
Posty: 13
Rejestracja: 2009-08-28, 11:48

Post autor: Kamix »

U mnie w szkole średniej zanim ją ukończyłem, to groziła jakakolwiek bójka wywaleniem ze szkoły. Z tego co pamiętam u nas w szkole było 9 kamer. I jeszcze mieli nowe robić...
Awatar użytkownika
Heroine.
-#
-#
Posty: 3843
Rejestracja: 2009-06-14, 15:44

Post autor: Heroine. »

Hmm. Była taka akcja. Nic nowego nie wniosła.
Założyli kamery. Dwie na parkingu dla nauczycieli
Jedna w stołówce
Inteligentnie, prawda ?
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Post autor: Empatia »

Ogólnie w mojej szkole jest spokój, kamery też coś dały. Nauczyciele od lat juz mają tzw. dyżury na przerwach i pilnują bardzo, więc nawet nie da się fikać.
Awatar użytkownika
Rose
-#
-#
Posty: 6474
Rejestracja: 2009-05-21, 16:34

Post autor: Rose »

M. pisze:od czasu do czasu nauczyciele wychodzą z swojego królestwa (pokoju nauczycielskiego) aby sprawdzić co się dzieje na korytarzu
U Nas od zawsze jest wprowadzony system dyżurów nauczycieli. Na każdej przerwie, nie ważnej czy długiej czy krótkiej na każdym piętrze stoi nauczyciel, który pilnuje porządku. W razie potrzeby zwraca uwagę, wchodzi do WC i kara tych co palą papierosy itd.
Kamer nie ma. U mnie w szkole panuje ostra dyscyplina, nie ma bójek itd. W każdej szkole zdarzają się jakieś wybryki, to normalne. Ale ogólnie jest porządek.
Awatar użytkownika
psychiczna
-#
-#
Posty: 4334
Rejestracja: 2009-05-30, 18:08

Post autor: psychiczna »

Są kamery i dyżury, ale wszystko zależy od nauczyciela. Jeden stoi tylko żeby stać, a drugi wykonuje swoje obowiązki sumiennie.
Jigga
-#
-#
Posty: 115
Rejestracja: 2009-08-26, 00:05
Lokalizacja: Łomża

Post autor: Jigga »

Rose pisze:
M. pisze:od czasu do czasu nauczyciele wychodzą z swojego królestwa (pokoju nauczycielskiego) aby sprawdzić co się dzieje na korytarzu
U Nas od zawsze jest wprowadzony system dyżurów nauczycieli. Na każdej przerwie, nie ważnej czy długiej czy krótkiej na każdym piętrze stoi nauczyciel, który pilnuje porządku. W razie potrzeby zwraca uwagę, wchodzi do WC i kara tych co palą papierosy itd.
Kamer nie ma. U mnie w szkole panuje ostra dyscyplina, nie ma bójek itd. W każdej szkole zdarzają się jakieś wybryki, to normalne. Ale ogólnie jest porządek.
U mnie jest dokładnie tak samo


Wiem, że na forum jesteś od niedawna, więc taka mała uwaga, nie cytuj całego posta, aby napisać coś w stylu 'tak samo' 'zgadzam się', staraj się, aby Twój post zawierał więcej zdań własnych, nie tylko zacytowane :)/Niki
Ostatnio zmieniony 2009-08-29, 18:10 przez Jigga, łącznie zmieniany 3 razy.
stdomja
VIP
VIP
Posty: 10
Rejestracja: 2015-10-02, 09:07
Kontakt:

Post autor: stdomja »

Jestem za.
ODPOWIEDZ