pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Fala

Szkolne życie - wszystko co związane ze szkołą.
Awatar użytkownika
Destroy
-#
-#
Posty: 5060
Rejestracja: 2009-06-19, 16:26
Lokalizacja: wiesz?

Fala

Post autor: Destroy »

Występuje w waszej szkole zjawisko fali? Jak sobie z tym radzicie?
Awatar użytkownika
Rose
-#
-#
Posty: 6474
Rejestracja: 2009-05-21, 16:34

Post autor: Rose »

Nie występuje. Nie ma czegoś takie jak "kocenie". Zaletą mojej byłej szkoły jest to, że panuje tam dyscyplina, więc każde takie zachowanie jest karane. Gdy ja szłam do gimnazjum jeszcze było coś takiego jak mierzenie zapałką, ale:
1.to nie było nic strasznego,
2.skończyło się.
Awatar użytkownika
psychiczna
-#
-#
Posty: 4334
Rejestracja: 2009-05-30, 18:08

Post autor: psychiczna »

Coś mi się zdanie, że 'fala' odeszła do lamusa.
Awatar użytkownika
Destroy
-#
-#
Posty: 5060
Rejestracja: 2009-06-19, 16:26
Lokalizacja: wiesz?

Post autor: Destroy »

u mnie był jej bardzo delikatky przebieg. 3-klasiści podchodzili rysowali wąsy i pisali "kot". Ja tego nie miałam. Podszedł do mnie jakiś z 3 klasy i się spytał, czy może mi napisać kot! Powiedziałam żeby spie******, i se poszłam ;)
Awatar użytkownika
Heroine.
-#
-#
Posty: 3843
Rejestracja: 2009-06-14, 15:44

Post autor: Heroine. »

Ja jak szłam do gimnazjum to wołali na nas kici kici i pisali "kot". Jedna osoba zaliczyła spłuczkę. Mnie to na szczęście ominęło.
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Post autor: Empatia »

Coś tam probowali w tym roku wołać do młodszej klasy, ale na tym się skończyło. Nie ma u mnie czegoś takiego.
Awatar użytkownika
Fruu
-#
-#
Posty: 733
Rejestracja: 2009-06-28, 19:24
Lokalizacja: mam wiedzieć ?

Post autor: Fruu »

Totalna głupota i symdrom wyimaginowanej wyższości .
Rozumiem skocić jakiegoś jełopa karząc mu mierzyć korytarz zapałką ale nie żeby masowa spuszczać młodzików w kiblach .
dadexix
-#
-#
Posty: 26
Rejestracja: 2009-05-05, 16:52

Post autor: dadexix »

Coz, nie bylo u mnie, jedynie nikt sie nie pier***il:] Ktos sie zachowywal nie odpowiednio, to w pewnych miejscach mogl dostac i tyle;)

Kadra pedagogiczna nie pozwalala na takie zjawiska jak "fala", ale, pozwalala na to by ludzie walczyli o siebie jak maja argumenty... Gdy pewna dziewczyna puscila o mnie, i o mojej[wtedy] dziewczynie, zaczalem sie z nia lekko klocic[przy nauczycielce, ktora zreszta znala sytuacje], potem dosc mocno zdenerwowala mnie swoja postawa[najpierw sie wywyzszala wzgledem mnie, a potem z lapami], czego efektem bylo to, ze po prostu robila za samolot, niestety...ten AirBus rozbil sie na scianie[efekt? rozcieta glowa], nauczycielka wszystko widziala, jedyne co uslyszalem, ja i znajomi[ktorzy tez nie zbyt za nia przepadali] "Tez chetnie bym jej cos uczynila, nie mam prawa, a jak cos... mowcie ze sie wywrocila, ja zaswiadcze, kto uwierzy jej JEDNEJ"[jej znajomych nie bylo przy sytuacji]

Ale, mysle ze brak tego "kocenia" to spowodowane tym, ze szkola to nie mala jest, podstawowka, gim, i LO, lacznie ok. 1500 uczniow;)
yel.
-#
-#
Posty: 1432
Rejestracja: 2009-07-12, 20:37
Lokalizacja: inąd.

Post autor: yel. »

Było w gimnazjum, ale przybierało raczej łagodną formę. Ja miałam wtyki - mój starszy brat kończył gimnazjum, kiedy ja zaczynałam, więc bronili mnie jego koledzy.
Koledzy z klasy mierzyli korytarz/ławki zapałkami, koleżance niezmywalnym markerem napisali na czole KOT, jakieś nawoływania, coś w tym stylu. Mnie zaczepili tylko raz, ale, jak już wspomniałam, zainterweniował starszy kolega - od tamtej pory miałam spokój.
W liceum były tylko tradycyjne otrzęsiny, na których świetnie się bawiłam.
Awatar użytkownika
Frog-san
-#
-#
Posty: 670
Rejestracja: 2009-06-22, 22:24

Post autor: Frog-san »

U siebie w szkole raczej nie słyszałam o czymś takim. Jedynie jak kogoś ktoś nie lubił, to wiadomo, że wtedy komuś dokuczał ,ale to w każdej szkole chyba tak. A żeby starsi dokuczali młodszym, to raczej u mnie nie ma nic takiego :)
Mariette
-#
-#
Posty: 1096
Rejestracja: 2009-06-06, 19:38

Post autor: Mariette »

w gimnazjum czegoś takiego nie było. no może wołanie 'kici kici' za pierwszoklasistami, ale nic poza tym. za to w LO w ogóle o tym mowy nie było.
stdomja
VIP
VIP
Posty: 10
Rejestracja: 2015-10-02, 09:07
Kontakt:

Post autor: stdomja »

Dobra fala nie jest zła.
ODPOWIEDZ