pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Szkolne WC

Szkolne życie - wszystko co związane ze szkołą.
Awatar użytkownika
Fruu
-#
-#
Posty: 733
Rejestracja: 2009-06-28, 19:24
Lokalizacja: mam wiedzieć ?

Post autor: Fruu »

Odremontowali w naszym gim w tamtym roku .
Ogólnie przed remontem to była palarnia , śmierdziało kupą i wszędzie walały sie zużyte podpaski .
Awatar użytkownika
NAwiedzonA
-#
-#
Posty: 7601
Rejestracja: 2009-01-02, 09:05

Post autor: NAwiedzonA »

U mnie sytuacja wygląda tak:
WC dla dziewczyn- obskurne ściany, krzywa podłoga, cieknące krany, pięciocentymetrowe szpary w drzwiach.
WC dla chłopaków - ładnie pomalowane ściany, prosta podłoga, nowe krany i drzwi (wiem, bo chodzę tam gąbki moczyć, żeby nie było)
Awatar użytkownika
Ziou
-#
-#
Posty: 1321
Rejestracja: 2009-07-22, 16:41

Post autor: Ziou »

W starym gimnazjum jest karygodnie ;/
śmierdzi , ciasno zlew popsuty , plują do mydła itp.
Aw liceum nie wiem jak będzie.
Awatar użytkownika
milosz1993
-#
-#
Posty: 135
Rejestracja: 2009-08-17, 22:43
Lokalizacja: Śliwice

Post autor: milosz1993 »

W gimnazjum WC było ładne, ale chłopacy nie potrafili tego uszanować. Zawsze śmierdziało i osikane ściany, porzucane na podłogę chusteczki i inne niezidentyfikowane obiekty były na porządku dziennym :/
Awatar użytkownika
HungryLady
-#
-#
Posty: 38
Rejestracja: 2009-08-16, 23:48

Post autor: HungryLady »

WC w szkole...śmierdzi i to przeszkadza najbardziej. poza tym osikane są te kible a mydło w płynie od razu całe wylane...;/
Awatar użytkownika
klajka95
-#
-#
Posty: 190
Rejestracja: 2009-08-25, 23:25
Lokalizacja: świętokrzyskie

Post autor: klajka95 »

u nas w wc palic nie mozna bo nauczyciele czatują wiec petami nie czuć, ale wszystko inne tak :mrgreen: . oprocz tego stare kafelki, popisane - tylko niektore, smierdziec - smierdzi, ale jest w miare czysto, nie ma luster, mydlo i papier tylko do 2h lekcyjnych. o i tyle. u nas WC słuzy do dzwonienia, bo jest zakaz przynoszenia tel. komorkowych. :mrgreen:
Awatar użytkownika
Ziou
-#
-#
Posty: 1321
Rejestracja: 2009-07-22, 16:41

Post autor: Ziou »

W LO - niego sobie ..
Tylko nie ma zamków w kabinach !
Awatar użytkownika
klajka95
-#
-#
Posty: 190
Rejestracja: 2009-08-25, 23:25
Lokalizacja: świętokrzyskie

Post autor: klajka95 »

nie wspomniałam o tym? jak u nas drzwi się zamykaja to cud! a ty tu o zamkach ;DDD
hyhy :D
Duszyczka
-#
-#
Posty: 1701
Rejestracja: 2009-02-12, 18:51

Post autor: Duszyczka »

W mojej szkole toalety nie są aż takie złe ale zazwyczaj brakuje ręcznikó do wycierania dłoni xD
Awatar użytkownika
Keaty
-#
-#
Posty: 59
Rejestracja: 2009-09-01, 19:07

Post autor: Keaty »

Paskudne, bananowe mydło.
Ble.

Ogólnie rzecz biorąc zazwyczaj jest czystko i ładnie.
I nawet czasem mamy papier toaletowy, tudzież papierowe ręczniki ^
Awatar użytkownika
redi_gyal
-#
-#
Posty: 2557
Rejestracja: 2009-07-08, 18:23

Post autor: redi_gyal »

Na mojej uczelni kible były spoko Nie ma co narzekać Sprzątaczka przynajmniej dwa razy w ciągu dnia tam sprzątają Zawsze jest papier, mydło i ręczniki papierowe i te głupie suszarki. Drzwi się zamykają we wszystkich kabinach Lustra są dosyć duże.
Grzyb
-#
-#
Posty: 114
Rejestracja: 2009-09-29, 22:37
Lokalizacja: ST-CE/świętokrzyskie

Post autor: Grzyb »

U Nas w liceum się nie zamykają drzwi od męskiej. Śmierdzi szczochami.
U dziewczyn w kiblu za to śmierdzi fajkami. W każdym razie, nie jest najgorzej, gdy zatka się nos 8)
Awatar użytkownika
selene
-#
-#
Posty: 5563
Rejestracja: 2009-08-19, 15:59
Lokalizacja: ...over the moon?

Re: Szkolne WC

Post autor: selene »

Toalety u mnie w szkole? Bród, smród i ubóstwo. Ot ^^.
psychiczna pisze:Czy zdarza się, że służą one nie tylko do załatwiania swoich potrzeb ale np. palenia papierosów?
Jak się wchodzi do naszych toalet człowiek zaczyna odnosić wrażenie, że nie są one do niczego innego jak do palenia papierosów. Wolę unikać publicznych ubikacji. A już w ogóle tych szkolnych.
misiekkrk
-#
-#
Posty: 35
Rejestracja: 2009-11-13, 14:09

Post autor: misiekkrk »

Tak naprawde to niewiem do czego sluza te kible w szkole ponoc do zalatwiania sie tak ?? u mnie szkole przylapano tam nauczycieli na seksie ;/ i kibel sluzy do palenia i picia w zimie bo na pole nikomu nie chce sie wychodzic :) porazka
Awatar użytkownika
Cheery
-#
-#
Posty: 933
Rejestracja: 2009-11-02, 21:18
Lokalizacja: CHAOS

Post autor: Cheery »

W podstawówce stan toalet był raczej zły. W gimnazjum to nawet nawet. Dało się wytrzymać, nie było aż tak źle. Natomiast teraz we wszystkich toaletach jest brud i smród. Wszędzie leży papier toaletowy, papierowe ręczniczki, podpaski. Wszędzie mokro i śmierdząco. I ten okropny smród papierosów...:/ Z tego względu rzadko mnie można spotkać w łazience. Ewentualnie idę tam na chwilę tylko po to żeby przejrzeć się w lustrze.
ODPOWIEDZ