pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Szkolne WC

Szkolne życie - wszystko co związane ze szkołą.
Awatar użytkownika
kaśśś177
-#
-#
Posty: 466
Rejestracja: 2009-05-21, 17:18

Post autor: kaśśś177 »

hm a u mnie w szkole dla odmiany jest raczej w porządku, są duże lustra, czysto, zawsze jest papier, mydło w płynie i ręczniki, nikt tam nie pali o dziwo, smrodu zbytniego też tam nie ma bo co chwila pani sprzątaczka tam sprząta, drzwi sę domykają (czasami aż za bardzo: jedna dziewczyna sie w kibelku ostatnoio zatrzasnęła :roll: ) ale zawsze jest tam ogromna kolejka i brak suszarek do rąk.
Awatar użytkownika
Jelly.
-#
-#
Posty: 297
Rejestracja: 2009-12-07, 11:48

Post autor: Jelly. »

Brak papieru, o mydle już nie wspomnę i ręcznikach papierowych. Lustra małe i dość stare. Trochę zniekształcają sylwetkę. A same kibelki na ogół czyste.
Odkąd na przerwach jest zamknięta szkoła ludziska nie mają gdzie palić to po łazienkach się chowają, czasami aż siwo od tego dymu i na sedesie popiołu pełno. Ogólna ocena: 5/10.
Awatar użytkownika
Aurilka
-#
-#
Posty: 1973
Rejestracja: 2010-04-24, 16:32

Post autor: Aurilka »

Oceniam jako przeciętny. papier i ręczniki papierowe są. Mydło gdy się skończy to do pojemnika leja rozmieszane chemikalia z woda :shock: . W każdej łazience jest czysto bo sprzątaczki sprzątają na każdej lekcji. Ogólnie nie ma co narzekać.
Awatar użytkownika
Ängie
-#
-#
Posty: 41
Rejestracja: 2010-06-10, 19:31

Post autor: Ängie »

W życiu nie załatwiałam się w szkole i nie mam zamiaru tego robić. Straszny syf w damskich kiblach. Jak już mam wielką potrzebę, to do męskiego idę.

Zazwyczaj w łazienkach palą albo zadania przepisują.
Awatar użytkownika
Icannotfly.
-#
-#
Posty: 1022
Rejestracja: 2010-05-16, 18:25
Lokalizacja: Stamtąd.

Post autor: Icannotfly. »

Nie lubię korzystać ze szkolnego WC. Mało tego, że drzwi do kabin się nie domykają, to jeszcze nigdy nie ma papieru, mydła i jest ogólny syf.
Awatar użytkownika
agg
-#
-#
Posty: 6707
Rejestracja: 2009-06-23, 12:12
Lokalizacja: Śrem

Post autor: agg »

mydło raz na rok, cieplej wody brak, ręczników papierowych jeszcze nigdy nie widziałam, papier toaletowy czasem zdarza się, że jest
Awatar użytkownika
Rose
-#
-#
Posty: 6474
Rejestracja: 2009-05-21, 16:34

Post autor: Rose »

A u mnie na uczelni są naprawdę porządne toalety. Jest lustro, jest papier toaletowy i papier do rąk, jest mydło, zawsze czysto. Może minusem jest, że nie mam podziału między męskimi i damskimi.
Awatar użytkownika
agg
-#
-#
Posty: 6707
Rejestracja: 2009-06-23, 12:12
Lokalizacja: Śrem

Post autor: agg »

Rose pisze:nie mam podziału między męskimi i damskimi.
]
no trochę bezsensu, jak ludzie są trochę starsi to też inaczej o to dbają. U nas co by nie było to rozwalone
Awatar użytkownika
Desire
-#
-#
Posty: 95
Rejestracja: 2009-07-29, 11:40
Lokalizacja: okolice Lbn.

Post autor: Desire »

U mnie z 6 łazienek jedna jest odnowiona i jest cacy, mega lustro, suszarka, czyściutko i ładnie. Inne, do zniesienia. Zresztą na co narzekać? Moja mama w podstawówce miała do dyspozycji jedynie wychodek 100 m od budynku szkoły, a każdy kto dziś narzeka może pójść sobie w krzaki jak mu tak źle.
Uzasadnionym zastrzeżeniem za to, jest fakt, że wiecznie brakuje papieru.
Awatar użytkownika
Lejdi0710
-#
-#
Posty: 93
Rejestracja: 2010-11-15, 11:50

Post autor: Lejdi0710 »

Szkolne WC? raczej palarnia... do której rzadko kiedy ktokolwiek przychodzi załatwiać inne potrzeby :P
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Post autor: Empatia »

W nowej szkole toalety są chyba trochę gorsze niż w poprzedniej, ale nie jest źle. Są małe i to jest ich minusem, w jednej nie domykają się drzwi. Jednakże jest czysto i nie śmierdzi papierosami, więc to i tak sukces.
Awatar użytkownika
emilkka
-#
-#
Posty: 1386
Rejestracja: 2010-10-03, 21:13
Lokalizacja: koniec świata.

Post autor: emilkka »

u mnie w liceum łazienki były dość dobrze utrzymane. czyste. mieliśmy mydło + przez jakiś czas był taki specjalny płyn odkażający. nikt w łazience nie palił, a toalety były koedukacyjne. tylko co roku we wrześniu chłopcy sie burzyli, że dziewczyny wchodzą im do łazienek i sami nie mogą załatwić potrzeb, bo są wszystkie zajęte. ale po miesiącu 'walki' wszystko zazwyczaj wracało do normy :P A, i nie było ciepłej wody. czasami tak zimna leciała, że aż ręce drętwiały

na uczelni już mam normalny podział na toalety damskie i męskie. czysto, przyjemnie, w każdej toalecie papier. jest mydło, ciepła i zimna woda ^^ no i duże lustro :D i też nikt w łazienkach nie pali na szczęście :P
tulipan.
-#
-#
Posty: 2503
Rejestracja: 2010-11-04, 17:03
Lokalizacja: Rzeszów.

Post autor: tulipan. »

U mnie w szkole znaleźć mydło - to niemalże cud. Okazało się, że od tego roku mamy przynosić swoje papiery toaletowe, lub chusteczki. Nie są tak bardzo zaniedbane te toalety u mnie, no ale mogło być o wieele lepiej.
lasiczka_poznan
-#
-#
Posty: 144
Rejestracja: 2010-05-12, 20:42

Post autor: lasiczka_poznan »

wydaje se ze jest o niebo lepiej niz kiedys. wg mnie sie ruszylo do przodu. czysciej i ladniej pachnie jest na pewno. natomiast w wiekszosci wypadkow design zostal ten sam. brzydki i smutny
Awatar użytkownika
Remy
-#
-#
Posty: 52
Rejestracja: 2010-11-21, 22:41
Lokalizacja: Śląskie

Post autor: Remy »

Dziwna sprawa ale u mnie w szkole kibel jest nawet łądniejszy niż u mnie w domu :oops: Mydło, papier, ciepła woda - wszystko jest. Palaczy w kiblu brak ;)
ODPOWIEDZ