pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Szkolne WC

Szkolne życie - wszystko co związane ze szkołą.
Awatar użytkownika
Anubis
-#
-#
Posty: 371
Rejestracja: 2010-11-11, 13:03
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Post autor: Anubis »

Cóż... Jak wygląda w damskich - nie wiem, nie bywam. :P Acz jeśli chodzi o męskie. Wytworzył się pewien podział. Tych, w których się załatwia potrzeby takie, jakie się powinno załatwiać w WC, i takie, w których się pali/snuffie tabakę. Ostatnio był papier do rąk, więc byłem bynajmniej zdziwiony. Papier toaletowy jest od święta. Mydła brak. Ciepłej wody brak. Drzwi na zamek od środka, więc akurat znośnie. No i lustra są. Ogólnie, jest jak na razie jedna toaleta po remoncie, i tworzy się druga - te są na prawdę pierwsza klasa, jeśli chodzi o WC w szkole. :mrgreen: Acz o tych przed-epokowych wolę nie mówić. ^^
Awatar użytkownika
Giik
VIP
VIP
Posty: 16
Rejestracja: 2010-12-16, 15:48

Post autor: Giik »

Stan moich toalet szkolnych w gimnazjum? - Gorzej, niż tragicznie.
Zazwyczaj omijam je szerokim łukiem. Nie chcielibyście wiedzieć, co tam się wyczynia.
Papieroski, tabaka, maryśka oraz 'małe co nie co' - Czy tu ubikacja męska, czy damska

Nie wspomnę już braku ręczników papierowych przy umywalkach, mydła czy.. Ciepłej wody
Awatar użytkownika
Galna
-#
-#
Posty: 79
Rejestracja: 2010-12-17, 19:23
Lokalizacja: MP.

Post autor: Galna »

U mnie już tradycją stało się że wc szczególnie męskie to i palarnia..
Jednak ogólna ocena pozytywna, zawsze czystko, ręczniki papierowe, mydło w płynie itd.
Vana
-#
-#
Posty: 149
Rejestracja: 2011-01-21, 19:31
Lokalizacja: Berlin

Post autor: Vana »

Ładne toalety, biało niebieskie kafelki, czysto, papier jest, ręczniki papierowe i mydło też.
Są czujniki dymu, to w toaletach nie palą.
Awatar użytkownika
cherrious
-#
-#
Posty: 129
Rejestracja: 2011-09-28, 22:03

Post autor: cherrious »

stan naszych łazienek jest bardzo dobry, no i jak to w większość szkół - palarnia.
Moqueur
-#
-#
Posty: 2184
Rejestracja: 2010-09-28, 16:59

Post autor: Moqueur »

Czy tylko w mojej szkole toalety nie służyły do palenia w nich :D? Wychodziło się na boisko i paliło, nauczyciele byli zdania, że lepiej jak mamy palić na boisku niż w toaletach.
Awatar użytkownika
Lyssa
-#
-#
Posty: 707
Rejestracja: 2011-09-18, 19:24

Post autor: Lyssa »

U mnie w szkole toalety są estetyczne, nie śmierdzą, nikt tam nie pali. Zawsze jest czysto, jest papier, są suszarki do rąk.
Awatar użytkownika
sensi
-#
-#
Posty: 89
Rejestracja: 2011-10-04, 21:00
Lokalizacja: Radom

Post autor: sensi »

Szczerze mówiąc - ujdzie. Mamy "całe" 5 toalet. 3 są dla gimnazjum a 2 dla podstawówki. Te dla gimnazjum ujdą - są w miarę zadbane, zawsze jest papier toaletowy i mydło, jednak są dosyć stare i kafelki są trochę porozwalane. Jeśli chodzi o toalety dla podstawówki - cudo. Zawsze jest papier, mydło, na dodatek są to toalety świeżo po remoncie, nowe kafelki, lustra (czyste!). Ze względu iż dla podstawówki są dużo ładniejsze to całe gimnazjum tam wbija. ; D
Lilian
VIP
VIP
Posty: 22
Rejestracja: 2011-12-18, 20:28

Post autor: Lilian »

Toaleta w szkole hm Zazwyczaj niechlujna . Bo skoro tyle uczniów z niej korzysta a nie każdy ma to w sobie żeby np spuścić wodę no to tak jest .
duży_miś
-#
-#
Posty: 67
Rejestracja: 2011-06-15, 21:11

Post autor: duży_miś »

Toalety?
Męskie to moim zdaniem syf jakich mało. drzwi zdemontowane już od 5 lat. Podłoga jest często zaszczana. Większość kibli nie ma desek, pisuary pozapychane. Jedna kabina jest zamknięta i konserwator wyją klamkę z drzwi. jak tam górą zajrzałem, to mało nie oślepłem. Pływa tam chyba dwuletni kał na podłodze leży 30cm-owa warstwa papieru i chusteczek. Właśnie papier jest tylko wtedy jak ma sanepid przyjechać, a mydło jest jeszcze na początku roku szkolnego.
U dziewczyn jest o niebo lepiej. Drzwi mają zasuwkę. Na ścianie wisi lustro (brudne, ale jest). Jest tam dobra atmosfera. Da się przepisywać lekcje.
Jeszcze taka ciekawostka o mojej szkole. Usłyszałem kiedyś mit że miała ona prysznice i rzeczywiście obok szatni na wf męskiej jest ślad po zamurowanych drzwiach, a z zewnątrz widać jedno okno w za którym są jakieś pudła. Zaś w miejscu natrysków dziewczyn jest magazyn mioteł, detergentów, mopów, kosiarek i ozdób choinkowych.
:...:
To by było na tyle o dziwnych miejscach w moje szkole. Kiedyś mogę wam opisać zaplecze sali fizycznej, w którym znaleźliśmy fotel dentystyczny i skalpele.
błętkina krew
-#
-#
Posty: 335
Rejestracja: 2013-01-16, 13:51

Post autor: błętkina krew »

Taak, u nas też nie było papieru. Taka prestiżowa szkoła, a nie było ich stać na papier...
Awatar użytkownika
famme_fatale
-#
-#
Posty: 734
Rejestracja: 2015-07-27, 10:22

Post autor: famme_fatale »

W szkole mojej siostry robią właśnie remont toalety i bardzo dobrze bo to w jakich warunkach te dzieci musiały się załatwiać, wołało o pomstę do nieba. Skuli ściany, położyli nowe płytki, wymienili krany, umywalki i teraz zabierają się za zamontowanie nowych okuć do kabin sanitarnych od Domatora i będzie grało. Taka toaleta jaką mieli to aż strach.
KaroKaro20
VIP
VIP
Posty: 4
Rejestracja: 2019-01-15, 11:19

Re:

Post autor: KaroKaro20 »

Frog-san pisze: 2009-07-30, 22:09 U mnie w szkole są razem podstawówka i gimnazjum, więc mam trzy budynki + trzeci duuży to hala. Ludzie ze szkoły palą, ale raczej nie zdarzało się chyba, żeby palili w ubikacji. W podstawówce zrobili ładne, nowe, a w gimnazjum normalnie nie raczyli...Jeszcze rok i wyjdę z tej szkoły, pewnie będę jeszcze tęskniła za ubikacjami z tej szkoły :P, bo mimo wszystko, to jednak pozostają z ubikacji fajne wspomnienia i dobrze się w niej siedzi xD.
Masz szkołe w hali hali ?

___________________________________________________
https://commercecon.pl/oferta/budownictwo-przemyslowe
ODPOWIEDZ