Autodetailing - Przeżmierowo, Poznań, Aplikacja folii ochronnych, Aplikacja powłok ceramicznych i kwarcowych, Detailingowe mycie zewnętrzne, Podstawowe czyszczenie wnętrza, Nakładanie wosku wraz z myciem

cięcie laserem, wycinanie laserowe, wypalanie laserowe, usługi cięcia laserem, stali, blach

Dobra uczelnia jaka?

Szkolne życie - wszystko co związane ze szkołą.
miki789
-#
-#

Dobra uczelnia jaka?

Post autor: miki789 »

Jestem po pedagogice, ale powiem szczerze, że z sensowną pracą jest różnie i tutaj potrzebowałbym jakieś sensownej propozycji jeśli chodzi o dodatkowe, kierunki podyplomowe, dzięki którym mógłbym swoją wiedzę i umiejętności w tym zakresie zwiększać. Jeśli ewentualnie możecie coś pod tym kątem polecić, Macie jakąś sprawdzoną uczelnię z wysokim poziomem kształcenia.
Maciuszek87
-#
-#

Re: Dobra uczelnia jaka?

Post autor: Maciuszek87 »

Na zachodzie kraju poza Zielona Górą właśnie świetną opcją może być uczelnia niepubliczna a dokładniej ŁSW z Żar. Jestem w trakcie studiów na kierunku finanse i rachunkowość i nie narzekam. Dość szybko znalazłam pracę a jednocześnie jeśli chodzi o samo przygotowanie do pracy w zawodzie to też wydaje mi się, że było całkiem nieźle i w pracy sobie dobrze poradziłam, dość szybko udało mi się tam wdrożyć i działać na dobrym poziomie.
ODPOWIEDZ