Studia dziennie, czy zaoczne

Szkolne życie - wszystko co związane ze szkołą.
stdomja
VIP
VIP
Kontakt:

Post autor: stdomja » 2015-10-02, 09:13

Jeśli masz pracę, to zaoczne.

igrepanka
VIP
VIP

Post autor: igrepanka » 2015-10-21, 17:46

zaoczne, jak masz chęć iść do pracy i żyć nieco inaczej, dzienne, jak pragniesz normalnego życia studenckiego. s. wolę zaoczne.

Tactical
VIP
VIP

Re: Studia dziennie, czy zaoczne

Post autor: Tactical » 2018-06-20, 12:43

Najgorzej i tak wspominam pisanie pracy dyplomowej na studiach. Masa z tym roboty, a wszystko tak naprawdę po nic, bo sama praca niczego nie uczy. Z tego też powodu zdecydowałem się skorzystać z pomocy, którą znalazłem na stronie http://www.pomocnaukowa.pl/ i była to doskonała decyzja.

jeremy
VIP
VIP

Post autor: jeremy » 2018-07-05, 17:47

Duzo zalezy od trybu zycia jaki prowdzimy oraz od warunkow w jakich sie znajdujemy. Rzecza oczywista jest iz studia dzienne beda o wiele pewniejszym wyborem w oczach przyszlego pracodawcy. W dzisiejszych czasach bez wyksztalcenia wyzszego nie ma co liczyc na dobry poziom zycia .. bo zwyczajnie nie bedziemy mogli sobie na niego pozwolic. Na wszystko trzeba spojrzec w perspektywie dlugoterminowej. Sugeruje wybranie kierunku ktory po ukonczeniu da nam jeszcze wiecej mozliwosci rozwoju. Dobrym przykladem moze byc cos zwiazanego z finansami badz tez zarzadzaniem. Nawet ostatnio przegladalem w sieci liste odnosnie liderzy rankingów mba przypatrujac sie oferta jakie tam sa. Na pierwszy rzut oka dobrze prezentuje sie MBA Wyższa Szkoła Bankowa ( ich strona www http://studiamba.wsb.pl/dlaczego-wsb/lider-rankingow ) bedaca w scislej czolowce placowek. W sumie to nie ma sie co dziwic bo to chyba najwieksza siec uczelni w naszym kraju. Na plus jest takze fakt ze zdobyta wiedze mozna wykorzystac pozniej przy prowadzeniu wlasnej dzialalnosci gospodarczej jesli sie zdecydujemy na taki krok .. a wiele osob wlasnie tak robi.

Awatar użytkownika
trawkins
VIP
VIP

Post autor: trawkins » 2018-07-13, 12:09

Nie mam za bardzo wiedzy i doświadczenia w tym temacie... Dlatego też raczej ciężko będzie mi pomóc...
Ale zdarza się czasem, że kiedy człowiek podejrzewa coś niedobrego, to skoro już się zaplątał w daną sprawę, bezwiednie usiłuje ukryć swoje podejrzenie nawet przed samym sobą.

byronAmurn
VIP
VIP
Kontakt:

Studia dziennie czy zaoczne

Post autor: byronAmurn » 2019-05-04, 18:40

Mam jedno pytanie odnosnie pisania / trzymania:

Czy powyzsze zasady odnosza sie takze do osob leworecznych? Czy sa ograniczenia tej techniki pisania?
https://thefreehreportonpsu.com/volume-pills-review/

JulitkaAndrasz
-#
-#

Post autor: JulitkaAndrasz » 2019-07-24, 10:47

Ja proponuję dzienne :) jak już studiować to na 100% :) oczywiście sa sytuacje ze trzeba się samemu utrzymywać i wg, no to wtedy pewnie większego wyboru nie ma, jak w tygodniu praca a weekendowo szkoła...

ODPOWIEDZ