pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Biedny czy bogaty?

Wielka Miłość? Przyjaźń? Czy tylko znajomość?
MrSskeptic
-#
-#
Posty: 51
Rejestracja: 2010-04-27, 17:59

Post autor: MrSskeptic »

To dla mnie w ogóle nie ma znaczenia. Chociaż ubiór troszeczkę tak, a to ma powiązanie...Eee, sama nie wiem.
Awatar użytkownika
niepokorna
-#
-#
Posty: 3930
Rejestracja: 2010-01-25, 20:46

Post autor: niepokorna »

To, że dana osoba ma bogatych rodziców wcale nie oznacza, że w przyszłości również będzie jej się tak dobrze powodziło. Zauważyłam taką zależność wśród moich rówieśników, że właśnie ci bogaci zawsze byli we wszystkim wyręczani przez rodziców, zawsze mieli wszystko podawane na tacy i potem ciężko jest im się przestawić na samodzielność. Oczywiście nie uogólniam, bo może być różnie.

ja jak poznaję faceta, to raczej z góry nie znam stanu jego konta, więc dla mnie stan majątkowy nie ma większego znaczenia. Jednak jak wiadomo są i takie dziewczyny, które najbardziej interesuje właśnie zwartość portfela.
Awatar użytkownika
Martucha
-#
-#
Posty: 524
Rejestracja: 2010-05-02, 14:24
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Martucha »

Dla mnie to nie ma zadnego znaczenia.
Awatar użytkownika
paatek
-#
-#
Posty: 80
Rejestracja: 2010-05-09, 14:23

Post autor: paatek »

Dla mnie kasa nigdy się nie liczyła. Wiadomo, potrzebna w życiu, ale nie najważniejsza. Przecież za pieniądze nie kupimy miłości, prawda ?. Jak na razie jestem zakochana w moim chłopaku w nie w jego pieniądzach! :)
Awatar użytkownika
Raisins
-#
-#
Posty: 423
Rejestracja: 2010-06-30, 17:12

Post autor: Raisins »

Nie liczy się dla mnie to czy ktoś jest biedny czy ma dużo kasy.
paatek pisze:rzecież za pieniądze nie kupimy miłości, prawda ?.
Właśnie z tym się zgadzam ;)
Awatar użytkownika
emilkka
-#
-#
Posty: 1386
Rejestracja: 2010-10-03, 21:13
Lokalizacja: koniec świata.

Post autor: emilkka »

Nie ma to dla mnie najmniejszego znaczenia. Nigdy pieniądze nie były dla mnie czymś ważnym, mogłyby w ogóle nie istnieć :P

Podejrzewam, że gdyby średnia wieku była wyższa o jakieś 10 lat, to odpowiedzi byłyby bardziej zróżnicowane
logika
VIP
VIP
Posty: 8
Rejestracja: 2011-10-06, 12:28

Post autor: logika »

Moim zdaniem pieniądze nie są wszystkim, co powinno być brane pod uwagę, przy wyborze życiowego partnera. I nie mówię tu o chłopaku w wieku 16 lat, tylko o facetach, którzy mogą być kandydatem na potencjalnego męża :) Niby nie muszą być bogaci, ale lepiej, żeby mieli z czego utrzymać rodzinę. Choć podobno pieniądze szczęścia nie dają, co widać na przykładzie gwiazd chociażby jak Szyc: [ciach]
Ostatnio zmieniony 2011-10-08, 23:46 przez logika, łącznie zmieniany 1 raz.
Kosa
VIP
VIP
Posty: 20
Rejestracja: 2011-10-13, 22:18

Post autor: Kosa »

Pieniądze nie mają żadnego znaczenia.. Chociaż w wielu przypadkach ich brak sprawia że ludzie mają również charakter nie do przyjęcia. Jednak jeśli jest ktoś kto jest dobry i cię nie skrzywdzi to jest super ;] W wyborze partnera liczy się tylko to czy wyobrażasz sobie przeżyć z nim caaałe życie, jeśli nie to nie zawracaj sobie nim głowy.
ODPOWIEDZ