pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Związek z osobą niepełnosprawną

Wielka Miłość? Przyjaźń? Czy tylko znajomość?
Awatar użytkownika
Tandetna
-#
-#
Posty: 1669
Rejestracja: 2009-02-05, 16:59
Lokalizacja: mam wiedzieć?

Post autor: Tandetna »

http://www.wygadani.eu/topics27/965.htm

[ Komentarz dodany przez: Empatia: 2011-11-27, 15:25 ]
Dzięki, nie zauważyłam! Scalam;)
Awatar użytkownika
kidding ?
-#
-#
Posty: 68
Rejestracja: 2011-11-26, 20:13

Post autor: kidding ? »

Ale nie wszyscy zdają sobie sprawę, jak trudna jest ta opieka, czasami. I ile wymaga wyrzeczeń z własnej strony, jeżeli osoba niepełnosprawna ma problemy z choćby ubraniem się, umyciem.
Owszem racja, chociaż ja uważam, że często ludzie wyolbrzymiają bądź zakładają, że takie umycie czy też ubranie jest trudne. :)
Osobiście uważam, że nie ma co aż tak daleko sięgać myślami gdyż mało kto w ogóle ma styczność z takimi osobami i tym bardziej osoby, które trzeba by było być i umierać musiałby być obłożnie chore a raczej taką osobę ciężko poznać i tym bardziej ciężko mówić o związku. :)
Awatar użytkownika
PannaPsycho
-#
-#
Posty: 91
Rejestracja: 2011-11-25, 16:53

Post autor: PannaPsycho »

Ja raczej nie dałabym rady z opieką nad taką osobą, ponieważ sama należę do tego grona
Lacoste24_pl
-#
-#
Posty: 99
Rejestracja: 2012-02-22, 21:32

Re: Związek z osobą niepełnosprawną

Post autor: Lacoste24_pl »

psychiczna pisze:Co sądzicie o takim związku? Sami moglibyście związać się z niepełnosprawną osobą?
Miłość nie zna barier, i takie pytania wydają mi się nieodpowiednie, ponieważ raczej nikt nie planuje z jaką osobą się zwiąże w przyszłości. Myślę, że w tym przypadku decyduje ślepy los i gdy się w kimś zakocha to nie ma znaczenia jej sprawność fizyczna czy nawet psychiczna.
Justyś88
-#
-#
Posty: 38
Rejestracja: 2012-09-03, 14:29

Post autor: Justyś88 »

Chyba nie potrafię odpowiedzieć na to pytanie - po prostu nigdy nie byłam w takie sytuacji i nie wiem jakby to było. Myślę że gdyby był to wyjątkowy człowiek jego niepełnosprawność nie stałaby na drodze.
Garden Trading na White House Design.
iryska123
-#
-#
Posty: 201
Rejestracja: 2016-06-09, 14:46

Post autor: iryska123 »

To zależy jaki ma stopień niepełnosprawności.... ale na pewno to poświęcenie.
Awatar użytkownika
famme_fatale
-#
-#
Posty: 734
Rejestracja: 2015-07-27, 10:22

Post autor: famme_fatale »

moja siostra związała się kiedyś niewidomym.
melod_y
VIP
VIP
Posty: 13
Rejestracja: 2016-05-31, 20:36

Post autor: melod_y »

Niepełnosprawność nie musi być problemem. Mam kumpla na wózku, który ma śliczną i mądrą dziewczynę. Są razem już 3 rok :)
Sieciech
-#
-#
Posty: 287
Rejestracja: 2016-07-01, 09:10

Post autor: Sieciech »

Bo to wszystko zależy od rodzaju i stopnia tej niepełnosprawności.
glamko
-#
-#
Posty: 298
Rejestracja: 2016-08-15, 20:02

Post autor: glamko »

Jeżeli ludzie dobiorą się z miłości, to niepełnosprawność nie będzie przeszkodą, by się kochać i być ze sobą, mnóstwo pozytywnej energii daje dla mnie Maria Bucardi, oraz jej wszystkie filmy, które są na youtube, ale też te z jej strony https://bucardimaria.com
ODPOWIEDZ