pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Wspólne mieszkanie przed ślubem

Wielka Miłość? Przyjaźń? Czy tylko znajomość?
błętkina krew
-#
-#
Posty: 335
Rejestracja: 2013-01-16, 13:51

Post autor: błętkina krew »

No i właśnie. Gdyby więcej par miało możliwości (i chęci) mieszkania razem przed ślubem, chociaż przez kilka miesięcy, to może byłoby mniej rozwodów...?
gullku
VIP
VIP
Posty: 3
Rejestracja: 2013-03-07, 08:24

Post autor: gullku »

Raczej wątpię, ponieważ po ślubie ludzie zaczynają się nudzić sobą. Nie wiem dlaczego. Może dlatego, że obojgu już nie zależy.
Awatar użytkownika
samba
-#
-#
Posty: 61
Rejestracja: 2013-02-08, 13:16

Post autor: samba »

Nie wyobrażam sobie nawet jak można wziąć z kimś ślub nie mieszkając wcześniej z tą osobą, dla mnie to oczywiste, że trzeba się najpierw poznać, zobaczyć jakie nasz partner ma przyzwyczajenia.
Awatar użytkownika
puzon
-#
-#
Posty: 275
Rejestracja: 2012-08-21, 09:36

Post autor: puzon »

A moim zdaniem nie ma znaczenia czy mieszka się ze sobą przed ślubem czy nie,. Ludzie mogą się zmieniać - nawet po 10 lub 20 lat i nigdy tak naprawdę dobrze nie pozna się drugiej osoby.
_________________
English for medicine Podręcznik dla studentów medycyny
afla
VIP
VIP
Posty: 7
Rejestracja: 2014-04-24, 14:25
Kontakt:

Post autor: afla »

A ja bym powiedziała, że mieszkać razem zdecydowanie dopiero po ślubie.
kkiken21
VIP
VIP
Posty: 4
Rejestracja: 2014-04-24, 15:44
Kontakt:

Post autor: kkiken21 »

Dokładnie. Wszystko po ślubie. Większa chęć jest zawarcia małżeństwa jeśli się nie mieszka razem
Awatar użytkownika
majeczka87
-#
-#
Posty: 530
Rejestracja: 2014-08-06, 16:52

Post autor: majeczka87 »

Po ślubie ludzie mniej się starają, bo myślą, że mają już kogoś na zawsze.
GalMonica
VIP
VIP
Posty: 6
Rejestracja: 2014-08-19, 15:30

Post autor: GalMonica »

Nie jestem przeciwna zamieszkaniu razem przed ślubem, ale uważam też, że fajnie jest zmienić swoje życie całkowicie dopiero po ślubie. Myśmy zamieszkali ze sobą jak już byliśmy małżeństwem, i uważam że to była świetna decyzja - teraz jako małżeństwo uczymy się wspólnego życia...
GossipGirl
-#
-#
Posty: 40
Rejestracja: 2015-02-19, 12:09

Post autor: GossipGirl »

ja jestem za tym , zeby zamieszkać przed ślubem. Dopiero jak się z kimś tak przebywa w codziennym życiu, sprzecza o to kto ma posprzatac lazienke i kto gotuje dzis obiad, mozna kogos poznac naprawde. A o to chyba chodzi :)
ladyaga
-#
-#
Posty: 696
Rejestracja: 2014-12-15, 21:31

Post autor: ladyaga »

Jestem tego samego zdania. Wspólne mieszkanie dużo uczy. Pozwala spojrzeć inaczej na drugą osobę. Jeśli nie dogadujemy się w domu, w codzienności to nie damy rady żyć ze sobą pod jednym dachem do końca życia.
awokado
VIP
VIP
Posty: 13
Rejestracja: 2015-02-24, 12:09

Post autor: awokado »

najlepiej poznaje się ludzie własnie jak sie z kimś mieszka, wtedy można sobie poustalać kto kiedy zmywa a kto wstawia pranie ;)codzienność jest najważniejsza :)
esen
-#
-#
Posty: 289
Rejestracja: 2015-03-03, 10:14

Post autor: esen »

Nie ma w tym nic dziwnego.
Awatar użytkownika
famme_fatale
-#
-#
Posty: 734
Rejestracja: 2015-07-27, 10:22

Post autor: famme_fatale »

ja też uważam, że nawet powinno się razem zamieszkać żeby zobaczyć jak się znosicie w codziennym życiu.
arja
-#
-#
Posty: 527
Rejestracja: 2014-05-13, 13:02

Post autor: arja »

Kiedyś źle na to patrzono i nie do myślenia było, żeby para mogła zamieszkać ze sobą przed ślubem. Dziś są już inne czasy i nie raz uważa się, że takie wspólne zamieszkanie właśnie jest lepsze jeszcze przed ślubem, bo w ten sposób można się lepiej poznać i zorientować jak to będzie.
Awatar użytkownika
famme_fatale
-#
-#
Posty: 734
Rejestracja: 2015-07-27, 10:22

Post autor: famme_fatale »

dokładnie, zgadzam się z Tobą. W ten sposób najlepiej poznaje się drugiego człowieka
ODPOWIEDZ