pompy abs, abs pump

wiercenie studni

"Kocham Cię"

Wielka Miłość? Przyjaźń? Czy tylko znajomość?
Awatar użytkownika
pesca
-#
-#
Posty: 284
Rejestracja: 2009-09-23, 18:28

Post autor: pesca »

Powiedziałam to jednemu facetowi, ale i tak chyba nie było szczere, za szybko po rozpoczęciu związku i trochę wymuszone.
Awatar użytkownika
kaśśś177
-#
-#
Posty: 466
Rejestracja: 2009-05-21, 17:18

Post autor: kaśśś177 »

nigdy jeszcze nikomu nie powiedziałam że go kocham, nawet rodzicom, co jest błędem, ale po prostu chyba nie potrafę tak okazywać uczuć.
Awatar użytkownika
Ziou
-#
-#
Posty: 1321
Rejestracja: 2009-07-22, 16:41

Post autor: Ziou »

Do tej pory powiedziałam to tylko jednemu facetowi.
Czasami mówię o tym mojej mamie, tacie rzadziej, siostrze też .

Te słowa mają bardzo duża wartość.
kakaowa177
-#
-#
Posty: 317
Rejestracja: 2010-02-10, 20:15

Post autor: kakaowa177 »

Ja mówie moim przyjaciólom :)
Nie mam obecnie chłopaka ale kocham jednego, powiedziałam mu o tym :)
Jest jedynym mężczyzną którego to powiedziałam .. mówię a raczej pisze mu to często :)
Zazwyczaj piszę mu "kocham Cię " ale kiedy przyszło mi to powiedzieć przez telefon nie mogłam się przełamać , nie wiedziałam jak.. w końcu powiedziałam ale zauważyłam ,że dla niego to również była krępująca sutyacja:)
tak prosto w oczy nie powiedzialam nikomu..
Awatar użytkownika
selene
-#
-#
Posty: 5563
Rejestracja: 2009-08-19, 15:59
Lokalizacja: ...over the moon?

Post autor: selene »

Właśnie uświadomiłam sobie, że prawie nigdy nie mówię 'kocham cię'.
Właściwie nie mówię tego nikomu. Rodzice? Wychodzę z założenia, że wiedzą. Nie wyobrażam sobie, żebym mogła wypowiedzieć te słowa w stosunku do przyjaciół. Jakoś... Nie. W związku nie jestem, więc tą stronę wypowiedzi przemilczę ;d.
Awatar użytkownika
niepokorna
-#
-#
Posty: 3930
Rejestracja: 2010-01-25, 20:46

Post autor: niepokorna »

W swoim życiu przerobiłam już kilka związków, ale tylko jednemu facetowi powiedziałam 'kocham cię' - temu, z którym jestem teraz, a już trochę czasu z nim spędziłam. Może na początku to było krępujące, tak odsłaniać się ze swoimi uczuciami, ale teraz? Mówimy sobie to dość często. Czy to powszechnieje? Chyba nie, uwielbiam to słyszeć i mówić.

W dzisiejszych czasach to słowo straciło trochę na znaczeniu. Na każde zauroczenie, jakąś głębszą znajomość już mówi się, że to miłość. Czasami za bardzo śpieszymy się z tego typu wyznaniami a potem żałujemy, że komuś je powiedzieliśmy. Najlepiej trochę poczekać, dojść do ładu z uczuciami, z tym pierwszym zauroczeniem, motylami w brzuchu.
Awatar użytkownika
agg
-#
-#
Posty: 6707
Rejestracja: 2009-06-23, 12:12
Lokalizacja: Śrem

Post autor: agg »

"Kocham Cię" mówię przyjaciółką, znamy sie od wieków, ale jestem osobą której ciężko okazywać uczucia i rzadko używam tych słów
Awatar użytkownika
aniat151
-#
-#
Posty: 71
Rejestracja: 2010-01-29, 16:28

Post autor: aniat151 »

....
Ostatnio zmieniony 2010-08-06, 11:09 przez aniat151, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Aurilka
-#
-#
Posty: 1973
Rejestracja: 2010-04-24, 16:32

Post autor: Aurilka »

Tak tak jestem z moim chłopakiem już prawie rok i nie sprawia mi to trudności, chociaż to on mi to częściej mówi, ja wole wybrać dobry moment by mu to powiedzieć.
Awatar użytkownika
Zielonka
-#
-#
Posty: 59
Rejestracja: 2010-04-29, 15:37

Post autor: Zielonka »

Ogolnie mowie to rzadko, kiedys mowilam to kiedy naprawde bylo to konieczne, teraz mam jeszcze gorzej tylko jak cos wypije czy cos, jestem w stanie wydusic z siebie co czuje.
Awatar użytkownika
natka7117
-#
-#
Posty: 430
Rejestracja: 2010-03-13, 15:56

Post autor: natka7117 »

Po dłuższym zastanowienie nie powiedziałam nikomu: "kocham Cię". Nie wliczam wypowiedzianych z sarkazmem tych słów do przyjaciółek gdy mnie czymś wkurzyły.
Awatar użytkownika
paatek
-#
-#
Posty: 80
Rejestracja: 2010-05-09, 14:23

Post autor: paatek »

Czasami sprawia to trudność. Oczywiście, że mówię swojemu facetowi, ze go kocham, ale momentami nie chce mi to przejść przez gardło. Może dlatego, że bardzo mi zależy na drugiej osobie i wiem, że jeśli będę często mówiła komuś, że go kocham, to to wspaniałe słowo straci swoją wartość. Będzie to nba porządku dziennym jak np. " cześć " albo "co tam u ciebie ".
Awatar użytkownika
Kasjopeja
-#
-#
Posty: 144
Rejestracja: 2010-05-10, 14:07

Post autor: Kasjopeja »

Obecnie nie jestem w związku,ale trochę mnie to odtrąca.
Nie mogę słuchać jak idzie jakaś parka ulicą i słychać tylko wyznania miłosne, albo jak widzę je w opisach lub komentarzach itd....
Bardzo trudno mi przyznawać się do uczuć więc rzadko używam takich słów, nawet do osób bardzo,ale to bardzo mi bliskich.
Awatar użytkownika
Icannotfly.
-#
-#
Posty: 1022
Rejestracja: 2010-05-16, 18:25
Lokalizacja: Stamtąd.

Post autor: Icannotfly. »

Kocham Cię - powiedziałam do tej pory dwom chłopakom. Było to szczere i przemyślane, tak czuję. Przy pierwszym chłopaku uważałam, że należy go zapewniać o swoim uczuciu, potem zrozumiałam, że to nie wszystko. Pojawił się w moim życiu drugi chłopak, chodziliśmy ze sobą, ale długo czekaliśmy na wyznanie sobie miłości, kiedy powiedzieliśmy sobie po jakimś czasie bycia w związku Kocham Cię to aż serce mi zadrżało, to było cudowne. :) Miało swoją magię, bo właśnie było powtarzane dość sporadycznie.
Awatar użytkownika
Kuna
-#
-#
Posty: 29
Rejestracja: 2010-05-27, 20:33

Post autor: Kuna »

Wyznałam miłość jednemu chłopakowi, z którym jestem obecnie.
Zawsze było mi trudno mówić te słowa. Niby zwykłe słowa, ale mają bardzo wielką siłę i do czegoś zobowiązują... Nadal jest mi czasem trudno to wyznawać, bo zawsze miałam problemy z mówieniem o swoich uczuciach, jednak staram się, bo po prostu czuję, że kocham.
ODPOWIEDZ