pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Kocha się tylko raz?

Wielka Miłość? Przyjaźń? Czy tylko znajomość?
Awatar użytkownika
Rose
-#
-#
Posty: 6474
Rejestracja: 2009-05-21, 16:34

Kocha się tylko raz?

Post autor: Rose »

Jaki jest Wasz pogląd na tą sprawę? Czy Waszym zdaniem prawdziwą miłość przeżywamy tylko raz w życiu, czy kochamy wiele razy?
tanczenalace
-#
-#
Posty: 496
Rejestracja: 2009-05-22, 22:12

Post autor: tanczenalace »

Ciężko powiedzieć :P
Ale na przykładzie moi sąsiadów sądzę, że prawdziwa miłość może zdarzyć się nawet kilka razy. Byli bardzo dobrym małżeństwem, wręcz wzrowym. Jednak on zginął w wypadku. Ona poznała męzczyznę (mimo, że nie była już młodziutka) i są bardzo dobrym małżeństwem do dziś ;)
Więc uważam, że jeśli stracimy swoją miłość to mam szanse na następną :)
Awatar użytkownika
kashmira
-#
-#
Posty: 2459
Rejestracja: 2008-12-15, 18:59

Post autor: kashmira »

Rose pisze:Czy Waszym zdaniem prawdziwą miłość przeżywamy tylko raz w życiu, czy kochamy wiele razy?
Jest tylko jedna prawdziwa miłość i tysiąc jej rozmaitych kopii. Kiedyś myślałam, że chwyciłam Pana Boga za nogi i spotkałam tą "Miłość". Ale skoro to się skończyło najwidoczniej miłością nie było. Mino przelotnych obecnie znajomości, wolę poczekać na tego jedynego, dobrze mi jest jak jest;) Kocha się raz prawdziwie reszta miłości nie jest aż taka trwała przynajmniej tak uważam.
Awatar użytkownika
Rose
-#
-#
Posty: 6474
Rejestracja: 2009-05-21, 16:34

Post autor: Rose »

Moim zdaniem kocha się wiele razy w życiu. Ja przeżyłam swoją pierwszą prawdziwą miłość. Długo się z niej leczyłam. Z czasem przychodzi czas na kolejną. Gdy jesteśmy starsi, to uczucie jest stabilne, ludzie wiążą się ze sobą, a wtedy ta miłość staje się ostatnią (oczywiście mówiąc o stosunkach damsko-męskich).
Każda miłość jest inna, budzi inne uczucia, inaczej się kończy...
eSka
-#
-#
Posty: 44
Rejestracja: 2009-05-14, 22:55

Post autor: eSka »

Ja przeżyłam dwie miłości w życiu- takie prawdziwe :)
Dlatego daleko jestem od tezy iż miłośc jest jedna :)
inny
-#
-#
Posty: 57
Rejestracja: 2009-04-30, 22:53

Post autor: inny »

eSka pisze:Ja przeżyłam dwie miłości w życiu- takie prawdziwe
a jaka to jest miłość nie prawdziwa ???
Kochać można wiele razy ,to na pewno,ale bardzo czesto przychodzi tak mocne uczucie,ze wszystkie nastepne sa juz slabsze.
Jednak mysle,ze za młody jestem i za mało przeżyłem żeby móc się z jako taką pewnościa wypowiedzieć na ten temat :D
Awatar użytkownika
Ziou
-#
-#
Posty: 1321
Rejestracja: 2009-07-22, 16:41

Post autor: Ziou »

Nie ;)
Miłość nie jest tylko jedna ..
Bywają różne ..
Awatar użytkownika
Heroine.
-#
-#
Posty: 3843
Rejestracja: 2009-06-14, 15:44

Post autor: Heroine. »

Zależy co rozumiesz przez słowo "zmienia". Jeśli z przykładnego obywatela staje się ćpunem niezrównoważonym psychicznie - to jak kogoś takiego dalej kochać?

Wg mnie miłość powinna być wieczna, ale niestety to jest już rzadkością. Teraz takie modne stały się rozwody. :unsure:
Awatar użytkownika
Rose
-#
-#
Posty: 6474
Rejestracja: 2009-05-21, 16:34

Post autor: Rose »

W życiu kocha się wiele razy.
matyll93 pisze:"Prawdziwa miłość nie umiera, a jeżeli umrze, to znaczy, że nigdy nie istniała."
Myślę, że to prawda. Prawdziwa miłość nie umiera, co najwyżej przycicha, ale nigdy do końca nie wygaśnie...Jej wspomnienie na zawsze pozostaje w Twoim sercu.
Awatar użytkownika
Sol_Angelica
-#
-#
Posty: 494
Rejestracja: 2009-07-23, 22:46

Post autor: Sol_Angelica »

podobnie jak z "kto, czyta żyje wiele razy" jest z miłością... U jednej osoby będzie tylko jedna miłość, a u drugiej, może być kilka prawdziwych. Wszytsko zależy od osoby...
Awatar użytkownika
psychiczna
-#
-#
Posty: 4334
Rejestracja: 2009-05-30, 18:08

Post autor: psychiczna »

Bzdura. Czyli mam z tego rozumieć, że każdy kolejny związek to zapełnienie luki?
Czymś w rodzaju klin klinem i czym się strułeś tym się lecz, bo przecież kocha się tylko raz... (?).
Absolutnie się z tym nie zgadzam. Można kochać wiele razy i wcale ta miłość nie będzie gorsza od poprzedniej. Wydaję mi się, że te przysłowie czy powiedzenie jest mylone z 'Stara miłość nie rdzewieje'.
Awatar użytkownika
Destroy
-#
-#
Posty: 5060
Rejestracja: 2009-06-19, 16:26
Lokalizacja: wiesz?

Post autor: Destroy »

ja kochałam tylko raz, widać nie za mocno, rozstaliśmy się. Ale wierzę, że w końcu znajdę swoją miłość ;)
Awatar użytkownika
destrukcyjna
-#
-#
Posty: 178
Rejestracja: 2009-08-20, 12:45

Post autor: destrukcyjna »

wg mnie można kochać wiele raz. za każdym razem miłość jest pierwsza, ponieważ za każdym razem jest inna.
Awatar użytkownika
Lawenda
VIP
VIP
Posty: 11
Rejestracja: 2009-08-26, 19:52

Post autor: Lawenda »

Moim zdaniem taka prawdziwa miłość zdarza się tylko raz. Można kochać wiele razy, ale jeden raz tak mocno.
Jigga
-#
-#
Posty: 115
Rejestracja: 2009-08-26, 00:05
Lokalizacja: Łomża

Post autor: Jigga »

Moim zdaniem można kochać wiele razy i każda miłość jest prawdziwą i tą jedyną.
ODPOWIEDZ