pompy abs, abs pump

wiercenie studni

100% sposób na uniknięcie zdrady w związku

Wielka Miłość? Przyjaźń? Czy tylko znajomość?
Magda Kroczyk
VIP
VIP
Posty: 6
Rejestracja: 2015-07-06, 22:47

100% sposób na uniknięcie zdrady w związku

Post autor: Magda Kroczyk »

Chcesz mieć 100% pewność, że Twoja druga połowa Cię nie zdradzi?

Przestań mieć obsesję na tym punkcie. Jeżeli obawiasz się zdrady swojej drugiej połowy, jeżeli myślisz o tym, jeżeli jesteś czujna/czujny, jeżeli analizujesz, jeżeli sprawdzasz... to znaczy, że masz obsesję na punkcie zdrady.

Jeżeli masz obsesje na punkcie zdrady to prawdopodobnie masz niską samoocenę.

Jeżeli masz niską samoocenę to prawdopodobnie masz ku temu powody i/lub tą niską samooceną emanujesz. Jeżeli werbalnie i niewerbalnie, świadomie i nieświadomie, emanujesz swoją niską samooceną, to prędzej czy później Twoja druga połowa świadomie lub nieświadomie, zacznie Cię tak postrzegać. Co więcej, Ty sprawdzając/kontrolując, nie ufając, w mniejszym lub większym stopniu odbierzesz tej drugiej połowie radość bycia razem. Być może, sprawisz nawet, że stanie się Twoim emocjonalnym więźniem.

.. a wtedy już tylko krok do zdrady (do ekscytujących chwil z kimś kto wyda się fascynujący, radosny, czarujący, kto da poczucie wolności).

Ba! Poruszając temat zdrady, niekoniecznie wprost, umieszczasz ten pomysł (pomysł zdrady) w umyśle swojej drugiej połowy. Z czasem, jak samo-spełniajaca się przepowiednia, zdrada przestanie być czymś odległym i strasznym, a stanie się czymś z kategorii "a może warto spróbować?".

Jaki jest 100% sposób na uniknięcie zdrady?

Przestań o niej myśleć! Bądź sobą, ciesz się życiem, ciesz się radością bycia z tą drugą osobą i spraw, żeby ona czuła się tak samo. Jeżeli masz niskie poczucie własnej wartości (a masz, bo inaczej nie byłoby Cię w tym temacie) to pracuj nad sobą (to jest prostsze niż myślisz). Ucz się odczuwać radość z życia, dawaj tę radość drugiej osobie, sprawiaj żeby czuła się wolna i szczęśliwa, a zapewniam Cię, że nawet na moment nie pomyśli poważnie o zdradzie.
arja
-#
-#
Posty: 527
Rejestracja: 2014-05-13, 13:02

Post autor: arja »

Nigdy się tym nie zamartwiałam. Myślę, że grunt to wzajemne zaufanie.
kasksrtw
VIP
VIP
Posty: 5
Rejestracja: 2015-07-17, 13:25

Post autor: kasksrtw »

Oby działał.
Awatar użytkownika
Korel21
VIP
VIP
Posty: 4
Rejestracja: 2015-07-15, 20:27
Lokalizacja: Biała Podlaska

Post autor: Korel21 »

:)
Ma s’egli è amor, perdio, che cosa et quale?
Magda Kroczyk
VIP
VIP
Posty: 6
Rejestracja: 2015-07-06, 22:47

Post autor: Magda Kroczyk »

Tylko tyle komentarzy, nikt nie podejmie dyskusji?:)
Lennex
VIP
VIP
Posty: 2
Rejestracja: 2015-07-27, 15:21

Post autor: Lennex »

Nie ma takiego sposobu. Jest to nierealne. Nie wiem skąd wzięliście ten sposób.
Awatar użytkownika
famme_fatale
-#
-#
Posty: 734
Rejestracja: 2015-07-27, 10:22

Post autor: famme_fatale »

ja mam 100% zaufanie do mojego partnera i nie odczuwam potrzeby żeby go sprawdzać w jakikolwiek sposób.
Mzak
-#
-#
Posty: 46
Rejestracja: 2015-11-13, 12:49

Post autor: Mzak »

Awatar użytkownika
famme_fatale
-#
-#
Posty: 734
Rejestracja: 2015-07-27, 10:22

Post autor: famme_fatale »

dziękuję ale ja jestem ze swojego życia łóżkowego zadowolona.
Gaduła27
VIP
VIP
Posty: 4
Rejestracja: 2015-12-21, 09:10
Kontakt:

Re: 100% sposób na uniknięcie zdrady w związku

Post autor: Gaduła27 »

Jak ma zdradzić, to zdradzi. Nic na to nie poradzisz. Z jednej strony, jasne, że nie warto mieć na tym punkcie obsesji, lepiej się już rozstać, niż ranić partnera nieuzasadnionymi podejrzeniami. Jednak uważam, że odrobina czujności nikomu jeszcze nie zaszkodziła. Nie chciałabym się dowiedzieć o zdradzie po chorobie wenerycznej:) ufaj, ale bądź uważny. nikt nie jest święty.
pokrzywka
VIP
VIP
Posty: 2
Rejestracja: 2015-12-28, 14:50

Post autor: pokrzywka »

jestem tego samego zdania. Jak ktoś ma zdradzić to to zrobi. Doda nie ma pewnie niskiej samooceny a jak ląduje w każdym związku??
Awatar użytkownika
famme_fatale
-#
-#
Posty: 734
Rejestracja: 2015-07-27, 10:22

Post autor: famme_fatale »

ona po prostu nie potrafi dobierać partnerów.
Awatar użytkownika
nikodek443
VIP
VIP
Posty: 10
Rejestracja: 2016-02-11, 22:54

Post autor: nikodek443 »

arja pisze:Nigdy się tym nie zamartwiałam. Myślę, że grunt to wzajemne zaufanie.
Masz rację. Ludzie o tym zapominają.
buła99
VIP
VIP
Posty: 4
Rejestracja: 2016-02-14, 15:22
Kontakt:

Re: 100% sposób na uniknięcie zdrady w związku

Post autor: buła99 »

Co za głupoty. To jedynie sprawia, że masz mniejsze prawdopodobieństwo odkrycia zdrady. A ja wam mówię, kochajcie, ale czuwajcie. Nie pozwólcie się oszukiwać.
Awatar użytkownika
famme_fatale
-#
-#
Posty: 734
Rejestracja: 2015-07-27, 10:22

Post autor: famme_fatale »

jak ma zdradzić to zdradzi i żadne 1000 sposobów nic nie zdziałają.
ODPOWIEDZ